LEGACY
Koji čaj pijete ?
47 odgovora3,026 pregleda
Schlomo
ENTUZIJASTA500 REP75%
→ Poznavalac
SchlomoENTUZIJASTA
maj 2007.
maj 2007.#1
Hellou... i lijepi pozdrav.
Ovako... odricem se gaziranih sokova, barem sam tako odlucio :)
I sad moram naci alternativu, zdravu alternativu :)
aj mi prvo pada na pamet, pa vas sad pitam koji
aj pijete i zaato ?
Pitam "zaato" jer mi okus nije bas va~an, pa ako
aj ima joa neke drugo kvalitete, puno bi mi pomoglo u potrazi za Mojim
ajem :)
Hvala.
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#2
Izvoli Schlomo! :)
http://www.cajoteka.info/
Kad ve pitaa, ja ne pijem baa puno
aja...ali zato pijem 2-3 litre vode na dan! Jupi! `to se mene ti
e, ne postoji zdravija alternativa. :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
maj 2007.
maj 2007.#3
ja ne pijem kafu i volim engleski jutarnji caj sa malo mlijeka i secera...i koji kolacic ma banja
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#4
Ja bez ove kombinacije ne pocinjem ni jedan dan, naravno uz to ukusan dorucak i nakon toga prva pljugica moze da se pali.
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#5
Ja sam odustao od kafe, previse sam hiperaktivan od kafe.
Ako ces vec da pijes cajeve probaj da nadjes prirodne (ne u kesici). Kod mene u gradu na pijaci ima povremeno nekih dekica i bakica koji prodaju u kesama od po 50-100g. Kad mi je zena bila trudna doktor joj rekao da ne pije ove pakovane u kesice jer imaju kofeina (?!?).
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2007.
maj 2007.#8
Imaa razne cajeve za razne prilike...zeleni,od pelina.....da te razbudi,pokrene....kamilica,majcina duaica,neven....da te opusti............
Nabera raznih trava i ond pravia kombinacije koje ti odgovaraju.
Svaki caj djeluje i na tjelo i na raspolo~enje,pijes onaj koji ti trenutno paae.
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
maj 2007.
maj 2007.#9
zelena jabuka i cimet...vjerojatno jedan od najja
ih
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#10
Slazem se sa INQ-om mislim da bi trebao malo prosetati do mesta gde se okupljaju penzioneri tu ces naci dosta vrsta cajeva. A mozes i sam da se potrudis dok setas po prirodi i naberes malo bilja.
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
PampersPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#11
Crni - Silver Pot
Zeleni - Imperial Gunpowder
Crveni - Liptonova Kenya
Voni - Liptonov Indian Spice
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#12
volim Roibos...posebno roibos Mix...vrlo specifican okus a jako je zdrav jer jaca imunitet :) ima i neki koji se zove Afrikan dream....opet ima neki ludi okus. inace obozavan crni caj, sa malo mlijeka...mmmmm...umjesto kafe odlicno. Ginseng takoder odlican.
blackbringer
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
blackbringerISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#13
http://en.wikipedia.org/wiki/White_tea
http://en.wikipedia.org/wiki/Black_tea
http://en.wikipedia.org/wiki/Green_tea
Da ne moram i objasnjavati zasto koji - tu su linkovi;
ali generalno su kombinacije tih triju cajeva odlicne.
Podizu imunitet, jacaju metabolizam, zeleni i crni razbudjuju...
Svasta nesta, s tim da je uvijek bolje kupiti cajeve u specijaliziranim trgovinama nego one u filter vrecicama.
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
prolaps_rektumaENTUZIJASTA
maj 2007.
maj 2007.#14
al brate onaj zeleni
aj mi je pre odvratan kad ga pijem samog...
blackbringer
ISTRAŽIVAČ127 REP51%
→ Entuzijasta
blackbringerISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#15
Za poboljsanje okusa mozes dodati maaalo mlijeka.
Uklonit ce gorcinu.
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
prolaps_rektuma
ENTUZIJASTA352 REP38%
→ Poznavalac
Ograz
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
OgrazISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#18
se radi od zrnaca kave, prep~ene i izmljevene i kad svako jutro maznem 3 aalice za mljeko velike, kave super :)
i vrlo dobro za probavu hehehehehehehehe
iz0t0p
ENTUZIJASTA413 REP53%
→ Poznavalac
iz0t0pENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#19
ja vec 4-5 godina ne pijem kafu, samo za vreme ispitnih rokova :D
ja najvise volim earl grey s mlekom... tj samo taj caj pijem u poslednje vreme..
Clarence
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
jun 2007.
jun 2007.#21
White Monkey Superior, jeste li znali da prije nego shto su se cajevi poceli praviti sa vodom, da su se puaili :-))
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
jun 2007.
jun 2007.#22
Daa pa naravno... sve se pusilo sto se dalo popusit (i dan danas). Jednom prilikom sam probala mjesavinu duhana i suhog voca na nargilu i... zanimljivo je to. Nego da ne skrecem s teme cajeva;; ne pijem caj. samo kavu i vodu. tu i tam pivo..
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#23
aj ve
inom pijem samo kad je zima, i to naj
eae
ajeve kao ato su kamilica, kopriva, kadulja, gospina trava, imela, jaglac, stolisnik, neven...uglavnom, one za koje je dokazano da imaju ljekovito djelovanje - pa prema potrebi biram. Mogu potvrditi da sam mnogo puta iskusio blagotvorne u
inke
ajeva na duh i tijelo. ajevima sam zamijenio kavu koja na mene djeluje nevjerojatno uznemirujue.
Preporu
am
aj od Gospine trave, posebno u slu
aju kad se radi pauza nakon du~eg vremena u
estale konzumacije kanabisa...
:icon_smile:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jun 2007.
jun 2007.#24
JA od kave poludim po
ne mi srce prejako lupat i glava mal lebdit i lagana mu
nina uz to, nebude uvjek tak ali zna bit pa zato kavu pijem iznimno rijetko skoro nikad, viae volim miris kave nego ju pit
maj 2007.
1 / 25
maj 2007.
apr 2022.