LEGACY
Vaše sprave
56 odgovora3,526 pregleda
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#1
Evo, malo za zabavu...
Postajte slike vasih jointa, bluntova... koje cete upravo popusiti.
(Ja cu postat kasnije, fotic mi nesto steka...)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#3
Ne radi fotic pa sam mobitelom slikao.:vb_whip:
Ona frula koju sam mislio uslikat je vec otisla...
Evo i tulipana kojeg cu sad odvaliti
:spliff:
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#5
pa zasto onda ime vase sprave ja mislio da ce savko svoje bebe (bongice pajpove nargile) slikati, mislim truba ko truba oism ak neko pusi tulipana ko sto ej parazyd posto, ostalo sve isto, al zanimljiva tema, madaj e bolaj ona sa hedovima "sto trenutno pusite" mozda bi mogli spojiti te dvije jer su podosta slicne
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2011.
jul 2011.#6
Ma zar je bitno ime,hehe...
Ja do sada nisam vidio niti jednu sli
nu sliku a kamoli istu...
zwerovski
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
zwerovskiENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#7
a mogla bi se otvorit tema samo sa slikama vrhova
al samo samo samo vrhovi
pa da se vidi razlika/slicnost weedova na balkanu
ono kad dobies ket sliknes sta si dobio napises za kolko para cirka kolko gram
eka i tak
:)
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#8
Pa zasto ne, dajte i slike svojih bongova i pajpova u akciji :)
zwerovski
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
zwerovskiENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#9
tipa ovo
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
?
:icon_lol:
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#10
Ma, nisam mislio video... Zapravo... postajte slike svojih truba, bluntova, smotuljaka, bongova, pajpova, vaporizera, icega, glavno da iz toga pusite vutru. Moze?
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2011.
jul 2011.#13
He,he...a ata fali i pokoji video:joint2:http://img199.imageshack.us/img199/2654/qtf.mp4
ili mo~da jedan u stvarnom vremenu:spliff:
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#15
Parazyd gdje si kupio taj pajp?
Takav tra~im ve dugo, ali neznam gdje ih ima
Blade
ZMAJ23.847 REP
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2011.
jul 2011.#19
@Parazyd: GRASSLEAF rizla od aeerne trske.Dobivena na Vutra roatilju kao poklon:)
@Doktore:):thumb:
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#21
fuj fuj nemoj pusit na to bolje daj 70 kn za mali bong neg s tom plastikom se trovati
ok je za jednokratnu upotrebu ali na duge staze nevalja nikako nevalja
zwerovski
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
zwerovskiENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#22
ma imam bongic mali, al mi je kod prijateljice
bacim slike kad mi ga vrati
rooki
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
zwerovski
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
DEDE
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
DEDEPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#26
Pozz
Super mala jednostavna a funkcionalna. Samo bi je mogao i oprati ponekad nevalja da bude prljava mnogo stetne bakterije se mogu pojaviti.
Zdravlje pre svega.
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
okt 2011.
okt 2011.#27
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Imamo isti bong :icon_lol:
:bong7bp:
jul 2011.
1 / 29
jul 2011.
nov 2012.