VUTRA
ForumZajednicaOfftopicCudnovati caj!
LEGACY

Cudnovati caj!

16 odgovora2,260 pregleda
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#1
Ovo nema nikakve veze sa ikakvim drogama. Neki dan me bolio stomak, i mama mi je ubrala neku biljku MENTU sa malim ljubicastim cvijetovima, koja ima jako intezivan i pomalo napadan miris, koja kao ublazava stomakobolju, stavio sam malo te biljke u vrucu vodu zato jer mi je rekla da nestavljam vise da ce mi biti previse jak, ja tako napravio, ohladio, sjeo i pio mozda 15-ak minuta, i ono stomak me prestao boljeti, svaka cast to biljci :lol: :lol: :lol: I nishta za 2 sata sam isao spavati i nesta cudno mi se desilo shto mi se nikada prije nije, ono smjestio bih se udobno u krevet, i kao da sam bio svjestan da san pocinje, ono tijelo mi je bilo totalno opusteno i cinilo mi se kao da je san poceo, ono vidio sam nekakvu scenu di netko govori neshta i puca nekom koje okrenut ledima iza njega u glavu, to mi je bilo cudno pa sam otvorio oci i sve normalno, tako sam imao josh jedan ali njega se nemogu sjetiti, i kao da mi je ostala slika scene iz sna dok nisam otvorio oci, cudno
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#2
aaaa..menta...ima ih 20ak vrsta..osobno u vrtu mi raste jedna! :D Nisam je koristio za èaj,ali sam preko ljeta poslije svakog ruèka ubrao 2-3 listiæa i malo ih žvakao.. :lol: ...super osjeæaj! Btw. Pošto si južnije možda je tvoja jaèa..pa blagotvornije i djeluje...hehehe...jelde fora?! 8)

okt 2006.

#3
Mislim da nema poljeg caja od vutra caja kanaba caj je zakon hehehe nista drugo .... samo kanaba pozzdrav i sretno sa istrazivanjem cajeva :P
Ras TafariPOZNAVALAC

nov 2006.

#4
eee, shto si tice biljke bila je lat. Menta Piperita, iliti metvica ili nana.
gloss_zelenkyAMBASADOR

nov 2006.

#5
Kod nas rastu: M. pulegium,M. arvensis,M. spicata,M. longifolia,M. dalmatica,M. aquatica i dr. :D Mentha piperita (paprena metvica) je križanac vrsta M. aquatica i M. spicata... Intenzivno miriše zbog eteriènog ulja u kojem ima 50-90% mentola...èaj od lista paprene metvice služi kao lijek kod grèeva želuca i crijeva,bolesti žuèi... :lol: :lol: :lol: Da se i to zna... :wink:

nov 2006.

#6
to sto ti se desilo ima veze i sa biljkom a i sa cinjenicom da si imao lucidan san...probaj da potrazis nesto na tu temu na netu pa da experimentises sa svojim umom da vidis koliko je zanimljivo
kanehbosemAMBASADOR

nov 2006.

#7
da i mene ta spika podsjeæa na lucidan san bilo na htv "na rubu znanosti" prije par tjedana progooglaj na temu astralno putovanje, lucidan san i tak to
2fingaISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#8
Kako se zove taj èaj? Kako da staroj kažem što kupiti? :)

nov 2006.

#9
e sfinga , menta ili ti nana, kako god, ti pred spavanje utce na metabolizam i ima blago psihoaktivno dejstvo, sto ti samo moze pomoci ako si vec upoznat sa svojim umom i znas kontrolisati snove...najbolje idi na pijacu pa tamo pitaj za mentu i koje sve vrste imaju , sto juznije to tuznije ;-)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se