LEGACY
Zavera na forumu?
16 odgovora1,875 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
nov 2008.
nov 2008.#1
A recite da nas je neko navuk'o na ovaj forum i da ima sve nase IP adrese te da uz pomoc ko zna kakve tehnologije ima i sve ostale podatke.
To nisam ja, keve mi. :punch:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#2
xaxaxaxaxaxax lol
ina
ovakve paranoje nema nidje :respect:
ali imamo sada tvoju adresu budimire trajkoviu
(isprljao si kragnu od ke
apa,ne desnu lijevu)
nema aanse da iko doe do adresa jer se one ne
uvaju
sem nekih nama dragih likova :-)))
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
40 REP80%
→ Istraživač
nov 2008.
nov 2008.#5
Ja sve brijem da ovo nece dugo potrajat.
samo netreba pisati o velikim kolicinama!!!
zato i nepisem puno a vutra-org-forum je nesta naj korisnije otkako imam komp.
Sad smo svuda po svjetu a mi iz HR ako nam ulete ovi AGENTI iz matrx-a
mogli bi do buvare lagano.
Uf je me uzelo !!!
Ujutro je naj jace udri vec mi se ugasi dva-tri puta
Sad me ubi paranoja zbogem!!!
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#6
xaaxax prestani da duvaa odmah
kako da te nau preko foruma ?
ne tripuj se molim te
i kakve koli
ine kada je ove samo ekipa koja za sebe gaji
ako ima neki komercijalista barem se ne pojavljuje
a ovo mo~e da pro
ita i na starnim forumima
forum i sajt su legalni skroz
ZonoM
AMBASADOR3.975 REP71%
→ Legenda
ZonoMAMBASADOR
nov 2008.
nov 2008.#7
Ako budu trazili nas koji imamo po 2-3 biljke i time se budu zanimali pored svih dilera koji prodaju heroin i ostale uzase,onda ce se cela drzava raspasti i otici u PM.
Neverujem da su toliko glupi da se time bave.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
26 REP52%
→ Istraživač
nov 2008.
1 / 9
nov 2008.
nov 2008.