VUTRA
ForumZajednicaOfftopicMoj high grow room
LEGACY

Moj high grow room

26 odgovora2,102 pregleda
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#1
Evo da i ja bacim koju sliku iz uzgoja kad ve nemam iz onih par svojih vanjskih radnji , evo ovih iz high grow-a :icon_lol: . Prve tri iz workshopa su joa u vegetaciji i 84 dana im je danas bile bi vee da nisam otkrio one makze u igri pa sam im aiaao vrhove, a one sve bolje i bolje . Druge tri iz basementa su isto stare i vegetiraju joa samo, sam ih joa viae aiao nego prve tri , pogotovo ovu prvu na njoj sam se i~ivljavao , umislio ja da s nje uzimam reznice za kloniranja pa je cjelu sjebo :icon_lol: , bila je prvo Slick`s Surprise dok je nisam ubio , pa sam onda ponovo gurno isto sjeme samo ga prekrstio u moje ime tj. nadimak . A ove tri grdosije od 1,21 m srednja , 1,90 desna i 1,42 lijeva od 107 dana , takoer svaka aiaana , su ve neko vrijeme pod HPS-om na 12/12 ,vidi se dvije ve cvjetaju samo ne mogu da skontam iz ovih low-res ~brljotina da li su ~enke ili su kuronje,mada mislim prije da su ~enke , ono bijelo su ko` biva pistile , dabogda popizdile :icon_lol: . A White Shark mi malo zapeo ne kontam ,ako je mu~jak trebao bi malo prije bacit znakove , doduae nisu od iste vrste pa ne mora zna it da bi trebao da se prije poka~e. PS ove visine nisu normalne valjda bug u programu,kad kliknem na statistiku,skoro svaki put mi druga cifra ,ili ko fol mjeri trenutnu visinu a biljke kao njiau se na vjetru ato ga prave nevidljivi ventilatori :icon_lol:. Zna li iko , ako igra ovo joa ko neku caku kako se u ovom regulira temperaturu ,ili to u ovome ne postoji ili sam ja stvarno glup ko no pa ne mogu da naem .
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#2
:b_woot:stojadin i moja prva dva dima:bong7bp: . :hehe: Bravo ja :bis:.
dombaPOZNAVALAC

jan 2007.

#3
owno si nas nema ata :D i kada se suai? :D
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#4
Pise ti za svaku biljku kojeg je spola...
InqAMBASADOR

jan 2007.

#5
xexe... lepe su... Ja sam se zajebavao odavno sa tim. Moze se dosta nauciti. Evo mojih: Rezane su maximalni broj puta. Ovo u sredini je neka sativa ne secam se koja a sa strane su neki hybridi 50/50. Inace sativa je 4.5m. Fotka je negde pred kraj cvetanja cini mi se.
RadeAMBASADOR

jan 2007.

#6
moze li kako da se ubrza vreme rasta malo je smor cekati i njih na kompu da porastu.

jan 2007.

#7
Rade, a di je onda zabava?
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#8
Ne mo~e ako ata pokuaaa s podeaavenjem vremena i kalendara program te sku~i pa se sve pokvari tako neato piae u uputama . Inq ata je to :shocked: :icon_surprised: , a ja mislio da su moje ove iz attica neato , mo~da si ih dr~ao du~e u vegetaciji ? Gdje piae koji su spol ne mogu da naem .
InqAMBASADOR

jan 2007.

#9
Sve su zenke. Inace nemam pojma kako sam ih gajio ali mnogo dugo su bile u vegetaciji sve dok nisu imale 64 ili bese 32 vrha pa onda 12/12. I ova srednja je otisla u nebo...
MiGiISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#10
evo mi moje stara 87 dana... http://img75.imageshack.us/img75/2029/biljcicaze9.jpg
shooshISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#11
e ajd mi ako nije problem ostavite link gde mogu skinuti taj program... imala sam davno(pre godine) neku stariju verziju,pao sistem i ode sve u piiiiiiip... zzZop!

jan 2007.

#12
click here :)
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#13
Klikni na biljku i pogledaj statistics.
HeadISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#14
S obzirom da je 42. dan, da li je ovo u redu ili sam, kao shto mi se chini neshta sje8o???????

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se