VUTRA
ForumZajednicaOfftopicHulk
LEGACY

Hulk

42 odgovora3,765 pregleda

nov 2005.

#1
Interesuje me da li se moze trava izmiksat isjeckat i stavit u spricu ... i to onda u venu na glavi ubrizgat.Da li ce mi krv biti zelena i da li cu onda biti snazan kao Hulk , i zelen kao on i hocu li moci bacat kola i ljude kao on i one pse sto on baca.il da pojedem 3598 kaktusa.I jos jedna stvar ... kad sam bio mali uzimao sam tus onaj crni i posipo po rukama i dero sveske i listove.osjecao sam se jaci.al nisam bio zelen i nisam bio kao hulk.Unaprijed zahvalan.imal hulk konekciju , i kakva je . adsl , isdn , kablovkska il obicna . Unaprijed zahvalan.
SLO-EraLEGENDA

nov 2005.

#2
ma što ti uopèe treba vutra??? možeš i bez nje, da lomiš,skaèeš,preskaèeš kineski zid... roðeni i pravi si Hulk!!! ~)
Kool King TENTUZIJASTA

nov 2005.

#3
što je tebi æoviæe.na æemu si ti?isusa ti ako imaš još toga daj meni.
GreenManAMBASADOR

nov 2005.

#4
Dobrodosao. Ziv i zdrav bio.
parameciumENTUZIJASTA

nov 2005.

#5
JOJ ZEMLJO OTVORI SE ::zidoglav
dzontraISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#6
::histerija ::histerija ::histerija 0047
zekrtENTUZIJASTA

nov 2005.

#7
..u...jebote stari..skuliraj malo da ne bi na tv-u gledali kako neki tip kida Ajfelov Toranj..

nov 2005.

#8
Može!!! Preporuèujem ti (iskljuèivo tebi)!!!
rendomISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#9
Mislim da nije shvatio, trebao bi mu reæ' još jednom...
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#10
Uh... loae... loae...

dec 2005.

#11
Sluèajno sam 2 put napiso, a ako se ne varam u poèetku je bilo i 3 put? Zato molim administratore da pobrišu: (tehnièki) višak i isprièavam se. Hehehhehehehe...ovo mi najjaèe ::histerija
xarabasENTUZIJASTA

dec 2005.

#12
Može!!! Preporuèujem ti (iskljuèivo tebi)!!! ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#13
Možeš ju isjeckati i povuæi ju na nos a ako ti je draže probaj povuæ cijele kifove. Bolje pucaju!!! ::histerija ::histerija ::histerija

dec 2005.

#14
Ma glavno da nas je èovjek nasmijao... ::super :pivo :petak ~) ~~ ::h2o ::histerija 0023 udri:lol xixixixi 0118 0047 0098 :::bong :::macarena fvie: grop: 0087 odbitak::
P.P.POZNAVALAC

dec 2005.

#15
::histerija ja vjerujem da se to moze...... treba provat!!!!!

dec 2005.

#16
Hvala vam puno na pomoci .. posto sam mnogo jaci , neku sam zenu ishuto , a nabildana zena bila ... mati me nije uspjela prepoznat , mislila da sam hulk, zgradu svoju razbaco ,zivotinje u gradu pobio , vjevericu silovo ... puno sam jaci .. hvala jos jednom .... trebate i vi probat ... sjebace vas posve ... al sam jaci ... puno jaci ... previse jak ... sad kucam .... i lomim tastaturu ... kolko sam jak .... hvala ..... hej ja .. sreo sam neki dan nekog covjeka koji je mislio da sam bog .. neznam sta mu je ... vjerovatno je vidio kolko sam jak.... Pa et ... ako i vi zelite da ljudi misle da ste Bog uradite sto i ja ... Dao mi je covjek para ... Hvala ... Stara japanska legenda kaze : Ko koristi travu postace Hulk i moci ce popit more ... to jos nisam probo , al vidicu na ljeto sad , ... P.S. - mogu 30 banana pojest
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#17
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Evo ti jednog hulka. Da to nisi mo~da ti???

dec 2005.

#18
Èini mi se malo preslab za Dj J0inta... On je prije Venom Hulk, black edition:)
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#19
E... èekaj, èekaj! Mislim da sam ga našao. Da nisi ovo možda ti?
GreenManAMBASADOR

dec 2005.

#20
Neka neko pozove doktora!
BloodspillerPOZNAVALAC

dec 2005.

#21
Nema lijeka...
Kool King TENTUZIJASTA

dec 2005.

#22
oh my God is this man high all time or is it so crazy and that`s why he thinks he is a god or hulk.a mo~da je mulac koji ima preveliku maatu.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se