LEGACY
pomoc ljudi
12 odgovora829 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
joj ljudi fkt vise neznam koji mi je k.... ne mogu vutru nikakvu sredit imam testove padam u jebenu depru dolazi mi murija svaki dan na vrata jebeni sudovi kazne prijetnje domom i ostali k... znal iko ikakav lijek da me malo opusti osim vutre jer to ne mogu ovaj mj koristit :sick:
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#2
ako si stvarno u kur.. mogao bi se nakratko odmorit od sebe i mislit na druge malo..
mozes otic u grad i pocastit kojeg beskucnika vecerom...
u stvari bilo koje neobicno dobro dijelo moze pomoc mnogo...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2009.
mar 2009.#3
Pa ako je tako gadno stanje onda je vjerojatno najpametnije manit se "lijekova", ne bih znao iz iskustva ali ljudi naj
eae govore da ne valja utapat probleme u (prazna crta ovdje na koju upiaea bilo ata psihoaktivno)
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#4
zapravo, da je malo ozbiljnije pitanje preporu
io bi lagani
aj od amanite muscarie.
al teako ih je nabaviti u ovo doba godine.
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#5
hehe bugi ili neka uzme ibogain , nee niata htjet uzimat bar godinu dana :D
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#6
opusti se u druatvu neke djevojke ili ve po ukusu...feel the love
:bananabang:
mar 2009.
1 / 7
mar 2009.
mar 2009.