VUTRA
ForumZajednicaOfftopicpomoc ljudi
LEGACY

pomoc ljudi

12 odgovora829 pregleda

mar 2009.

#1
joj ljudi fkt vise neznam koji mi je k.... ne mogu vutru nikakvu sredit imam testove padam u jebenu depru dolazi mi murija svaki dan na vrata jebeni sudovi kazne prijetnje domom i ostali k... znal iko ikakav lijek da me malo opusti osim vutre jer to ne mogu ovaj mj koristit :sick:
BugiPOZNAVALAC

mar 2009.

#2
ako si stvarno u kur.. mogao bi se nakratko odmorit od sebe i mislit na druge malo.. mozes otic u grad i pocastit kojeg beskucnika vecerom... u stvari bilo koje neobicno dobro dijelo moze pomoc mnogo...
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#3
Pa ako je tako gadno stanje onda je vjerojatno najpametnije manit se "lijekova", ne bih znao iz iskustva ali ljudi naj eae govore da ne valja utapat probleme u (prazna crta ovdje na koju upiaea bilo ata psihoaktivno)
BugiPOZNAVALAC

mar 2009.

#4
zapravo, da je malo ozbiljnije pitanje preporu io bi lagani aj od amanite muscarie. al teako ih je nabaviti u ovo doba godine.
3ananasa2ENTUZIJASTA

mar 2009.

#5
hehe bugi ili neka uzme ibogain , nee niata htjet uzimat bar godinu dana :D
extranoizeENTUZIJASTA

mar 2009.

#6
opusti se u druatvu neke djevojke ili ve po ukusu...feel the love :bananabang:
BugiPOZNAVALAC

mar 2009.

#7
aaahahaha..podupirem ovo, puno dugotrajnije rijeaenje... a i koliko znam u sloveniji potpuno legalno...:rofl:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se