VUTRA
ForumZajednicaOfftopicDomišljatost by: majself
LEGACY

Domišljatost by: majself

10 odgovora1,326 pregleda
mr. GuchoAMBASADOR

maj 2007.

#1
evo misli san davno di bi stavi sime ono na vla~nu maramicu da se "pripremi", jebeno mi je ata ~ivin sa starcima u ku i, stara upada u sobu nonstop jer gleda mailove i sranja, staremu su spisi i neke arhive takoer, i paf, sjetih, se najbolje je isprid nosa im, i tako napravin ovo: http://slike.bol-brac.com/viewimage.php?file=/images/4cH69373.jpg http://slike.bol-brac.com/viewimage.php?file=/images/lV469536.jpg oni box za cd/dvd debeli, samo maknete oni stalak za cd/dvd- iza ega je back cover i stavire neku nepropusnu foliju da ne sjebe kovere i unutra lipo maramicu i vate, par sjemenki, meni se ovde samo 2 vide ali ima ih joa ispod onog 5-10, i lipo mi to sve stoji meu cd-ovima ovuda, svima isprid nosa

maj 2007.

#2
:icon_lol:
Ras TafariPOZNAVALAC

maj 2007.

#3
Very Domialjato, VERY.
lazarISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#4
Samo napred! Jedva cekam tvoj sledeci izum! :rofl:
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2007.

#5
Nemojte tako, covjek se sjetio dobre stvari i iz njegove perspektive, tj. u uslovima u kojim zivi (gdje mogu lako da ga provale) super se snasao. :)
1mcISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#6
Ja mislim da bi dobar izum bio neki grow box u kojem bi i sam ~ivio,,zna i grow box sa vutrom,,malo kisika (:icon_lol: ) ,, i thc-om.....mmmmmmmmmm Ma nebi se uope protivio ni da sam ja biljka! (excuse me,Im high !)...:lock: :lock:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se