LEGACY
Domišljatost by: majself
10 odgovora1,326 pregleda
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2007.
maj 2007.#1
evo misli san davno di bi stavi sime ono na vla~nu maramicu da se "pripremi", jebeno mi je ata ~ivin sa starcima u ku
i, stara upada u sobu nonstop jer gleda mailove i sranja, staremu su spisi i neke arhive takoer, i paf, sjetih, se najbolje je isprid nosa im, i tako napravin ovo:
http://slike.bol-brac.com/viewimage.php?file=/images/4cH69373.jpg
http://slike.bol-brac.com/viewimage.php?file=/images/lV469536.jpg
oni box za cd/dvd debeli, samo maknete oni stalak za cd/dvd- iza
ega je back cover i stavire neku nepropusnu foliju da ne sjebe kovere i unutra lipo maramicu i vate, par sjemenki, meni se ovde samo 2 vide ali ima ih joa ispod onog 5-10, i lipo mi to sve stoji meu cd-ovima ovuda, svima isprid nosa
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
lazar
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
maj 2007.
maj 2007.#5
Nemojte tako, covjek se sjetio dobre stvari i iz njegove perspektive, tj. u uslovima u kojim zivi (gdje mogu lako da ga provale) super se snasao. :)
1mc
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
1mcISTRAŽIVAČ
maj 2007.
maj 2007.#6
Ja mislim da bi dobar izum bio neki grow box u kojem bi i sam ~ivio,,zna
i grow box sa vutrom,,malo kisika (:icon_lol: ) ,, i thc-om.....mmmmmmmmmm
Ma nebi se uope protivio ni da sam ja biljka! (excuse me,Im high !)...:lock: :lock:
maj 2007.
1 / 6
maj 2007.
maj 2007.