VUTRA
ForumZajednicaOfftopicRETARDIRANOST
LEGACY

RETARDIRANOST

44 odgovora3,633 pregleda

nov 2006.

#1
Ja pušim veè 3 godine i nikad se nisam Predoziro(kak bi mi stara rekla). Jel postoji neko predoziranje ako se previše napušiš.
BeyondLEGENDA

nov 2006.

#2
Predozirati se s marihuanom je nemoguæe u praksi, èak teško i u teoriji. Ali mislim da se može pasti u nesvjest od previše, makar nikad nisam nikoga vidio niti doživio, a ljudi iz mog društva su teški smokeri :wink:
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#3
Vidis Ganja... Ako popijes 5 litara vode bice ti muka isto kao i ako pojedes 5 hamburgera,20 sladoleda,20 piva ili na ovaj nacin uzimas lekove.... Ne postoji nista sa cim ne moze da se pretera a to vazi i za tvoje pitanje. Uzmi jednom 10-20 gr sedni i popusi sam, pa ces videti sta se desava...
BugiPOZNAVALAC

nov 2006.

#4
ja sam cuo da je trava jako stetna ako ti kilo trave padne iz aviona na glavu... :roll: :lol:
delboyLEGENDA

nov 2006.

#5
Gle sa travom nemozes pretjerati,(probaj i uvjeri se) i zato drzim do cinjenice da trava nije droga. Nije nikada bila niti ce biti.
|{ 1 T @ENTUZIJASTA

nov 2006.

#6
Nisam siguran, negdje sam procitao da postoji letalna doza thc-a koja izaziva smrt, ali da bi se zadovoljio taj postotak, potrebna je TOLIKA kolicina trave koju osoba jednostavno nemoze uzeti odjednom, mislim cak 1 kila, pa prije bi ti pluca izgorjela nego bis uspio popusiti sve to :D Ali onda opet, i da pojedes 15 hamburgera, zeludac bi ti se razletio pa smo opet na istom sto se overdoza tice... A ako se zbog osobne upotrebe pitas, onda pusi kolko te volja, ili bolje kolko imas :P , ili JOS bolje kolko tebi pase, bar kod pusenja mozes lijepo odrediti granicu kada ti netreba vise... Enjoy !
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#7
Travom se ne_možeš predozirati fizièki, ali psihièki možeš - osobito ako si veæ ovako i onako mentalno nestabilna osoba!

nov 2006.

#8
Ja i 3 Frenda 205 grama ~i~e i 25 grama shita smo popusili baa sam bio dobre volje
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#9
OK ako ste toliko popusili ...sledeci put probajte da popusite 5 gr dobre vutre ...ima bolji efekat a ne truje pluca kao 205 gr Da ne ponavljamo sto puta.....sa travom se moze preterati jer nije prica o tome da li je to droga ili ne vec o tome da li organizam trpi toliku aktivnos od THC i CBD i katranom iz lisca a o papiru da ne govorim koliki je otrov. Vutra se koristi kao i sve drugo...uzimas dok ti je lepo a onda stanes Ja mogu da pojedem 1 kg jagnjetine ali onda mi je muka i spava mi se a zedj ne mogu da ugasim...a kada pojedem 300-500 gr sasvim se odlicno osecam i mogu perfektno da funkcionisem.Preteravanje od vutre se kod mene manifestovalo kao muka,suvo kasljanje,prevelika psihicka aktivnos zbog cega mi se spavalo ili nisam bio za naormalnu komunikaciju Nekada sam imao bolje psiho efekte kada me je pustala nego kada me je dizala... U svakom slucaju to je shok za organizam da u roku od 2 minuta promeni metabolizam i svest za 180* zato sam se stabilnije u razmisljanju osecao posle nekog vremena pod dejstvom vutre. Stvano ne znam nista sto se moze uneti u organizam a da se sa tim ne moze preterati.

nov 2006.

#10
negdje sam procitao da je letalna doza thca negdje 40 000 puta veca od kolicine da se posteno napushish.... npr. ako ti treba 2 jointa da se fino napushish... trebalo bi ti 80 000 jointova popusit zaredom, bez stanke i bez trunke bacenog dima da imas tih 80 000 jointova i pushish 3 na dan, tih 80 000 jointova bi ti trajalo 83 godine

nov 2006.

#11
e pa da secam se ja davno to bese 99 mislim ili tako nesto, odlazi nama ortak za holaniju , te ja srolah 37 dzoinata (velike rizle) i mi pocesmo da pusimo..i tako tu negde oko 35 ja krenuo u has akciju, jeo sam sta sam stigao, pomorandze , tortu, chips, meso...da vam ne pricam...dodjem kuci legnem i budim se oko 5/6 ujutru i kretjem da povracam i nije mi bilo dobro sledeca dva tri dana. cak bi mi bilo muka i na sam miris gandze ...heavy akcija i danas je se secam nerado
delboyLEGENDA

nov 2006.

#12
hihihi eh kad bi se tako lako moglo doci do kvalitetne zize...ufff pa nebi niko pusio 205 gr. bas kad gledam ove slike u galeriji,jao sav se najezim kad vidim onu bolesnjavu,one vrhove ,jao ,jao ,jao... Moram u amsterdam otici !!
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#13
E pa jedan od rezloga postojanja foruma je zbog tih 5 gr vutre....zasuci rukave i motiku u ruke pa ces imati 5 gr ili nesto malo vise :D
unknowerAMBASADOR

nov 2006.

#14
uh i meni se to desilo uzasno je kada ti je muka od necega a non stop mi se javljao miris vutre i opet i opet me podsecao i bilo mi je muka iznova i iznova :x
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

nov 2006.

#15
Sorry, ali... :roll: :roll: :roll: :D :D
TrTveTISTRAŽIVAČ

nov 2006.

#16
Tako su i mene prekojuèer uhvatili munchies. Kolega (l{1T@) proveo vikend kod mene, te se nakon nepar jointova najeli jetrica sa èešnjak. Ali to su bili munchies ogromnih razmjera te su tražili još. Na ta jetrica sam nabacio još gro èvaraka i èokoladnog mljeka. Tu i sljedeæu noæ sam proveo rigajuæi, vidjet æemo što æe biti veèeras...

nov 2006.

#17
sva sreca pa mi se to nikad vise nije dogodilo, ali jetrice, hehe, e to je bas heavy....;-)

dec 2007.

#18
tocna kolicina overdoza je 8.6 kila ganje
BeyondLEGENDA

dec 2007.

#19
To je glupost od informacije jer je prerelativna, svaka ganja sadr~i druga iju dozu thc-a
Weed KillahPOZNAVALAC

dec 2007.

#20
e kak su mi zakon ovakve izjave... do jaja!! mi smo jednom popusili 6 slepera cistih amsterdamskih vrhova u pola sata!! samo ja i frend... fakat.. to je bilo cirka 120 000 000 grama.. sta ti je 205g naspram toga.. :)
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#21
Tako je weedrane.. kolicina je relativna ovisno o genetici i uvjetima rasta same biljke.. Procitao sam u nekom clanku da se smrtonosna doza thca moze izvuci iz 13kg ganje npr.. No to su sve glupe i besmislene izjave u rangu onih da je 10kg mesa smrtonosna doza.. Nit ces ikada pojesti 10kg mesa, nit ces popusit 10kg ganje, a ako i ucinis nesto od toga.. prije ce biti ovaj mesnati slucaj jer je efektivno popusit 10kg trave jednostavno nemoguce Bon appetit :chef2::hehe:

dec 2007.

#22
Poznata je letalna doza THC-a ali je nemoguce popusiti toliku kolicinu makar se radilo o vrhunskoj Marihuani,no mislim da bi smrt nastupila i pri manjoj dozi od te ali od otrova koji nastaju izgaranjem. Evo par razloga zaato je nemoguce ubiti se Marihuanom: 1.nakon odredjene kolicine vecina ljudi ne mo~e viae motati 2.toliko trgaa od smjeha pa ne mo~ea uvlaciti dim 3.odlucujes da vise nikad neces pusiti do sutra(jedan moj frend) 4.zakljucaa i odgodia samoubojstvo za sutra 5.ne ~elia umrjeti praznog ~eludca pa pauziraa zbog gladi Ko se uspije ubit travom dam mu pljugu.
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#23
Video sam ljude kako peglaju posle dva dima, ali da overis od trave mislim da bi postao prvi u svetu koji je to uspeo.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se