LEGACY
Headshop - osijek
28 odgovora3,762 pregleda
mikule
ENTUZIJASTA379 REP45%
→ Poznavalac
mikuleENTUZIJASTA
jul 2015.
jul 2015.#1
Ljudi treba mi mala pomoc.
Planiram na neki put za vikend pa bih prosao i kroz Osijek...zanima me da li neko ima info da li doticna radnja (vas patner iz banera) radi vikendom (subota pre podne) i da li ima na lageru Moby Dick seme...
nemam gde da pitam...zovem ih iz inostranstva ali stalno izbacuje broj a na mail mi nisu odogovorili vec 4 dana.
Da li neko iz HR zna info ili da ih cimne jer meni stalno izbacuje (ukucan dobar broj 100%)
Hvala
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#2
Di ces iz inostranstva u HR po sjemenke :whato::
Inace radno vrijeme subotom je od 10.00-18.00
mikule
ENTUZIJASTA379 REP45%
→ Poznavalac
mikuleENTUZIJASTA
jul 2015.
jul 2015.#3
vracam se za BiH u subotu iz hr i prolazim kroz osijek zbog drugih razloga..sto ne bih svratio kad mi usput :)
neki info da li imaju semenje?
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#4
Neznam dal drze sjemenke, inace je zabranjena prodaja sjemenki u HR... jedino ako imaju sta ispod pulta :)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#5
pise im na sajtu da imaju moby dick, svrati pa vidi da li ima jos nesto, mada je i ovo ok :)
mikule
ENTUZIJASTA379 REP45%
→ Poznavalac
mikuleENTUZIJASTA
jul 2015.
jul 2015.#6
Dobio ih napokon. rekli da mora da se naruci. Tek kada bude 4-5 posiljki onda narucuju i salju. Ne moze da se dodje u radnju i uzme jer ne drze na legeru.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#7
hehe, znaci porucis, pa cekas neko vreme da jos neko poruci, pa kad vas se skupi 4~5 onda oni poruce, pa cekas da dobiju da bi ti poslali. omg
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#9
Skroz glupo ali mo~da bi se mogla i kakva tema otvorit gdje se ljudi mogu dogovoriti pa njih 4-5 naru
e skupa i problem rijeaen. :D
Superfly
AMBASADOR1.719 REP6%
→ Legenda
SuperflyAMBASADOR
jul 2015.
jul 2015.#10
Ne znam za podru
je cijele bivae dr~ave ali u Hr. (Zg) dosta ljudi odlazi u Sloveniju po menke u kombinaciji sa kupanjem u
ate~u ili kupovinu autoguma i donese si 5 do 6 menki max bez ikakvog problema jer nije baa da su ogromne i dosada nisam
uo da je netko od aire i u~e ekipe ikada imao problema - naravno govorim o nekoliko semenki tipa do 5 komada....(pohlepa ubija).....
U svakom slu
aju puno bolja solucija (za moju geo lokaciju) nego poata pa makar i super stealth iako mi zazubice rastu ko vampiru svaki puta kada
itam i gledam kataloge seed banks -a ....
Zaista joa se uvijek u Slo. mo~e nai semenki skoro svih popularnih sorti i
ak nekih odli
nih manje poznatih.....nadam se da e potrajati...
respect svima, trava pametnima.....
S.
DiskoKobaja
LEGENDA8.122 REP31%
→ Zmaj
DiskoKobajaLEGENDA
jul 2015.
jul 2015.#11
Imate onog lika u hrv..ne smijem pisat imena... Odete na sajt narucite i dodje vam za 3 dana... 30kn postarina.... placas pouzecem..
Tex
POZNAVALAC880 REP31%
→ Ambasador
TexPOZNAVALAC
jan 2016.
jan 2016.#12
Vidim da opet imaju u ponudi jos neke semenke (strain hunters),jel i dalje ista situacija da cekaju nekoliko narudzbi ili ima semenki da znam da se provozam do Osijeka
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#13
Ako mislimo na istog,frajer salje preporuceno (10-20kn) i uvijek daje neko free sjeme...
Malo guglat ekipa...u google ukucat "kanabis sjeme"
jul 2015.
1 / 15
jul 2015.
feb 2016.