VUTRA
ForumZajednicaOfftopickokos ili jaje?
LEGACY

kokos ili jaje?

10 odgovora1,020 pregleda

jul 2011.

#1
Vozdra raja , Nemojmo samo o problemima ajmo malo i o veselim temama,Zanimameme da li nekad kada se bas napusite tripujete da filozofirate?Kod mene sluca,ja cak kad se napusim ubedim sebe da sam neki veliki mislioc i to ponekad traje jako dugo.Da li je to ok?? Admine brisi temu ako nema veze s mozgom, neznam ni sam sta sam napiso al aj
MeskalitoLEGENDA

jul 2011.

#2
Desava se :smoke18:

jul 2011.

#3
ima toga nisi lud i sam hehe....
Bob _MarleyENTUZIJASTA

jul 2011.

#4
Ma svi smo teski filozofi kad smo na tripu vjeruj mi,to mi je jedan od boljih dijelova toga svega zapricat se malo s ekipom i chillat zavisi kako se tko razumije xd
TarkiPOZNAVALAC

jul 2011.

#5
Ja sam doaao kad sam bio u filozofskom napuaenom iru do zaklju ka da je jaje ipak bilo prvo. Na~alost, ne sjeam se logike kojom sam doaao do tog genijalnog zaklju ka. Ina e, da, naravno da se filozofira, ali samo ako je takva sveopa atmosfera.

jul 2011.

#6
Pitali Muju: `ta je bilo prije, kokoa ili jaje? A Mujo ka~e "Prije je bilo svega!" :))))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se