LEGACY
kokos ili jaje?
10 odgovora1,020 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#1
Vozdra raja ,
Nemojmo samo o problemima ajmo malo i o veselim temama,Zanimameme da li nekad kada se bas napusite tripujete da filozofirate?Kod mene sluca,ja cak kad se napusim ubedim sebe da sam neki veliki mislioc i to ponekad traje jako dugo.Da li je to ok??
Admine brisi temu ako nema veze s mozgom,
neznam ni sam sta sam napiso al aj
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#4
Ma svi smo teski filozofi kad smo na tripu vjeruj mi,to mi je jedan od boljih dijelova toga svega zapricat se malo s ekipom i chillat zavisi kako se tko razumije xd
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#5
Ja sam doaao kad sam bio u filozofskom napuaenom iru do zaklju
ka da je jaje ipak bilo prvo.
Na~alost, ne sjeam se logike kojom sam doaao do tog genijalnog zaklju
ka.
Ina
e, da, naravno da se filozofira, ali samo ako je takva sveopa atmosfera.
jul 2011.
1 / 6
jul 2011.
jul 2011.