LEGACY
Povezanost na vutri
31 odgovora1,839 pregleda
mrmikixman
ISTRAŽIVAČ75 REP17%
→ Entuzijasta
mrmikixmanISTRAŽIVAČ
apr 2018.
apr 2018.#1
Dobro vece,jutro vutrasi haha ne znam da li je neko imao slicnu situaciju ali postoji jedna cura sa kojom imam specijalnu povezanost na vutri znaci spalimo i onda pocinjemo da se smejemo bez razloga(e sad ce hejteri reci do vutre je ) ali evo vec par puta samo se gledamo i bukvalno kao da citamo misli jedno drugom i bukvalno nam je najlepse na svetu i u pogledu se razumemo i pokusali smo da nadjemo objasnjenje ali nema takvog slucaja, ako neko moze da baci neko naucno objasnjenje za ovo bio bih mu zahvalan, poz kome je tema glupa ne mora ni da cita :P
Rancero
ZMAJ20.167 REP
lu&k
ZMAJ48.035 REP
lu&kZMAJ
apr 2018.
apr 2018.#5
ne pustaj tu zenu..
rodeni smo da osjecamo samo smo naucili govorit...tako da sto vise se gledajte ..sta ce vam rijeci
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#6
nevezano za ovo ljubavisanje, ali povezanost juzera vutre postoji, ili sam ja nesto istripovao?
primetio sam, a verovatno i svi vi, da sa nekim ljudima imas vajb a sa vecinom ne. cak i kod susreta sa nepoznatima, posle par recenica vidis da tu ima nesto, u slucaju da nastavite razgovor/druzenje ispostavi se da je i ta osoba korisnik. nema veze da li si generacija, kolega, navijac istog tima, odlazite na iste prolave...
kao da molekuli thc-a prave vezu? nesto kao midihloriani u star wars :)
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#7
Objaanjenje je ::sex::, iako zvu
i prosto sada od moje strane, but that's the truth..
Isto kao ja i ti jel da :rofl::ljubav::love2::))
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#10
Tacno vidim situaciju kod Vena.
Zapalio neku indicetinu koja pogasi tijelo, a bogami i mozak, pa se zagledao u jednu tacku nekih sat, sat i po, pa mu se nakon piljenja pojavi prva misao i tada skonta da moze misliti. Kakva je to konekcija sa samim sobom, to nista nadomjestiti ne moze :D
Cuj cito, u ruci ga drzo jarane
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
GrowerStoner
AMBASADOR4.203 REP77%
→ Legenda
GrowerStonerAMBASADOR
okt 2018.
okt 2018.#13
`to da ne.
Evo draga i ja smo u braku ve 7g i odli
no nam je!
Upoznali se baa preko qr
eve vutre,bila je kod "opskrbljiva
a" jednu ve
er prije 10g,ja po obi
aju zasjeo i uaao s njoom u razgovor,sutra dan se naali na facebooku a zatim i po
eli puait zajedno,nakon godinu poznavanja "kemija" proradila,bili smo u vezi 2g i odlu
ili da je to to :rasta:
prosto oko
AMBASADOR2.307 REP23%
→ Legenda
prosto okoAMBASADOR
okt 2018.
okt 2018.#14
Super je gledati kako veza evoluira
Prvo rijeci nisu potrebne
Poslje, puno se razgovora i svaki razgovor zavrsava sa:" I ja tebe"
A onda, prica se manje, i uglavnom zavrsava sa: "I ja tebi"
bubinho
AMBASADOR2.322 REP23%
→ Legenda
bubinhoAMBASADOR
nov 2018.
nov 2018.#16
ne znam, mozda, ali primjetio sam u vise navrata, da kad sam dosao u novu sredinu za vrlo kratko vrijeme bih nasao nekog koji ima neke veze sa vutrom. znaci sredina u kojoj sam prvi put i ne poznam nikog. isto tako sam primjetio da vrlo brzo nadjem i ljude koje ne podnosim. :D
a opet, mozda su u sumi
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#17
Meni zena ne duva...trudnoce, dojenja i kad se sve saberes prodju godine a da ne smijes zapalit ni dim ali zato svaki put kad ja grunem i ona se osjeca naduvano. Mislim da je to povezanost :)
apr 2018.
1 / 17
apr 2018.
nov 2018.