VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKoje serije pratite?
LEGACY

Koje serije pratite?

1816 odgovora96,370 pregleda
DžidžadžojacPOZNAVALAC

okt 2008.

#1
Da vas vidim, sigurno ima tv freakova ovde :) evo moje liste, pa da vas vidim Prison Break Heroes Lost Weeds - odli na serija za duva e Entourage My name is Earl Desperate Housewives Smallville South Park Simpsons ako vam trebaju preporuke ili na in kako da naete ove serije javite se na pm.
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#2
heh skoro nikada ne palim teve Gledam south park na netu iako sam ve pogledo sve epizode svih sezona, gledo i family guya i sve tako sli no volim
krasta-zgPOZNAVALAC

okt 2008.

#3
Di gledate south park adajte neki link!
DžidžadžojacPOZNAVALAC

okt 2008.

#4
Sve epizode imas na SP sajtu :D http://www.southparkstudios.com/episodes/ preporu ujem da odgledate sve, prvih par sezona nema toliko dobrih koliko kasnije ima izvala da padnea sa stolice. I `amane, ja TV BUKVALNO nisam pogledao 3 dobre godine.tj. od kada imam internet, sve skidam sa njega tako da nemam potrebe da gledam gluposti ato se prikazuju sa sve reklamama za ispiranje mozga i vreanje inteligencije( ast izuzecima).
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#5
Ako zelis pogledat bilo koju epizodu iz bilo koje sezone, nemoj zaboravit ovu stranicu! www.stansdad.com enjoj
choki123POZNAVALAC

okt 2008.

#6
Dr.House:love001:
Zabljak 1992POZNAVALAC

okt 2008.

#7
family guy je predobar,gledao sam prije homocide,prva medju ovim detektivskim serijama,mnogo dobra.ali generalno vishe ne gledam tv sem kad je neka utakmica ili sl
bongashLEGENDA

okt 2008.

#8
Red Dwarf

okt 2008.

#9
The Wire
RosieLeeISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#10
navodno e da snime mini seriju crvenog patuljka! :D njiiii, srea do plafona. teve nisam posjedovala zadnjih 4 godine, nedavno se uselih u stan s kabelskom :( pa me hipnotizira i pere mo~dane. nemoa se oduprijet. sad je Cadfael krenuo opet na HRTu, i totalno je kul. i dharma i greg na fox lifeu. divni su mi. ina e sam odgledala sve ato sam imala na DVDima Flight of the Conchords (GENIJALNI) Mighty Boosh (suludi) Weed Family Guy Drawn Together My name is Earl G.I. Joe (to je nea prebolesno) On the Air (7 epizoda Davida Lyncha u najbolesnijem izdanju IKAD) sad ekam da mi ljudi donesu Little Britain.

okt 2008.

#11
meni sve od d~elo had~iselimovia majka:clap::hehe::eyebrows:
BrenerPOZNAVALAC

okt 2008.

#12
:ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol: ps, netko je imao u potpisu: sve sto sam naucio odabrao je djelo hadjiselimovic. lolcina
bongashLEGENDA

okt 2008.

#13
To je to, ko' da su mene pitali ... :icon_mrgreen:
RosieLeeISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#14
btw, zaboravila sam na retro aemu Kineske pla~e & }ivota na sjeveru opet na HRTu
CasperENTUZIJASTA

okt 2008.

#15
malkom u sredini
Kurblaj KanAMBASADOR

okt 2008.

#16
E da vidia malkom i dr.house su oboje zakon
ultra'90ENTUZIJASTA

okt 2008.

#17
malcolm:b_bow:
RedShAMBASADOR

okt 2008.

#18
ja ne znam zasto, jel to starost ili tupilo, ali meni vise niti jedna serija nije napeta. prije me znalo svasta nesto odusevljavat, pa bi pratila, ali sada rijetko... od pracenih serija koje sam voljela pogledat redovito... star trek (prve i TNG) my name is earl scrubs weeds simpsons heroji (razbribriga ali navuce) Battlestar Galactica farscape zakon brojeva (razbribriga ali zanimljiva) stare serije twin peaks zivot na sjeveru kineska plaza ...i tko zna sto jos a da se ne sjecam :)

okt 2008.

#19
http://www.hbo.com/thewire/ Prve dvije sezone ce te sigurno uzbudit. Zahtjeva intelegenciju i 100% paznju ova serija.

okt 2008.

#20
Simpsons i Malcomm predobriii.. obozavan ih.. inace: .::sve sto znam o zivotu.. odabrao je delo hadziselimovic::. je album grupe st!llness iz splita.. preporucavam :D
extranoizeENTUZIJASTA

okt 2008.

#21
trenuta no samo X-Files :abducted:

okt 2008.

#22
star trek sa jean-luc picardom!!! nitko nije takav kapetan ko on :evilking: :bp4l: :b_woot:
Dr.ChronicENTUZIJASTA

mar 2012.

#23
Dosta serija imam doma The sopranos HD pogledo ih 15 puta :D Kralj Queensa, Seinfield tu i tamo pogledam ..Bracne vode , Breaking Bad predobra serija ,Dexter neznam vise se nemrem sjetit ni jedne serije
artisticLEGENDA

mar 2012.

#24
ja volim humoristi ne serije...zadnje ato sam gledo su: Dharma & Greg, How I met your mother, Bela laa, War at home, Kralj quinsa, Raymond...ne mogu se sad sjetit viae...
GedžaPOZNAVALAC

mar 2012.

#25
Jel gleda neko Izeta Fazlinovica? Ja takodje obozavam da gledam i Gasttozz-a sa YouTuba.
artisticLEGENDA

mar 2012.

#26
da, Lud zbunjen normalan je legendarna serija...pogledo sam sve...a gastozz je ok, ali puno puta smara i pri a gluposti...ali lik je :)

mar 2012.

#27
POLICAJAC SA PETLOVOG BRDA
Like MikeISTRAŽIVAČ

mar 2012.

#28
The Wire definitivno najbolja serija svih vremena. Zatim Dexter,Las Vegas,Oz,Prison Break,Sopranovi,Two and the half man,Boardwalk empire,Weeds,How I meet your mother,itd.. :) Ko voli kriminalisticke neka odgleda CSI Miami takodje dobra..

mar 2012.

#29
Lost - vjerovatno br. 1 ( ne rachunamo humorsitichke ) Fringe - psi faktor pomijeshan sa horeshijo kejnom, spashava joshua jackson i noble vade ekipu. Game of Thrones - napokon epska fantastika vrijedna gledanja The Event - prvi serijal izasha i sad su prekinuli snimanje. dobar sci-fi
Big LLEGENDA

mar 2012.

#30
Ovo je ono ato sam odgledo i imam u kolekciji na DVD-ima: The Sopranos - meni najbolja ikad, jednostavno, pogodila me ta serija The Wire - openito najbolja serija svih vremena, Sopranosi su mi bolji jbg, radi neke moje subjektivnosti, ali Wire je odraena vrhunski.... Californication - trenutno sam na njoj, po eo 3. sezonu, GUTAM JU doslovno..... predobra serija... mnogo lijepih ~ena, sexa, crnog humora i bolesnih ljudi.... :thumb: OZ - neznam ato rei, moraa vidit da bi vjerovao haha Breaking Bad - vrlo dobra serija (ali niata preposebno) onako za opuatanje, ima dosta humora Weeds - hmm, mo~da obavezno ativo nama buddha glavama, smijeana, fora, zabavna, opuatajua..... (ali daleko daleko od ovih gore navedenih) ------------------------ Simpsons - pogledao sam negdje 85% i meni najbolja animacija ikad..... Futurama - oduaevljen sam bio ali nisam skidao.... ko zna, sad kad ste me sjetili mozda i skinem X Files - serija mojeg djetinjstva..... baba mi je znala branit da ju gledam, pa sam se skicao po kuci i apijao..... mnogo dobra serija Family Guy - pogledao sa frendom par nastavaka i dobio dojam o emu se radi.... preporu am ato veeg topa zapalit i gledat ovo... ja znam da radi za mene... haha South Park - humor po mom ukusu..... :thumb: Neznan jesan sto zaboravio..... vjerojatno jesan.... :D

maj 2012.

#31
Lost najbolja po meni. Odmah posle nje Breaking Bad. ---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:49 ---------- A serije za odmaranje mozga Doctor Who i Weeds.
MarcoPoloLEGENDA

maj 2012.

#32
Breaking Bad Dexter True Blood Game of Thrones Oz Startrek Stargate Californication X files Sledgehammer South park ...itd

maj 2012.

#33
trenutno game of thrones & person of interest
mega monkPOZNAVALAC

maj 2012.

#34
Game of thrones Supernatural Fringe Nikita Auction hunters Sons of guns American gun The vampire diaries

maj 2012.

#35
Oz South Park Spartacus to je za mene vrh vrhova...
mega monkPOZNAVALAC

maj 2012.

#36
AD spartacusa sam zaboravio napisat... nemogu se strpit do nove sezone.... ova je bila brutalna zadnja.. :D
smokegreenISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#37
Breaking bad i Simpsone :rasta1:
ParazydPOZNAVALAC

maj 2012.

#38
Gledam Weeds zadnje vrijeme... Sad sam na petoj sezoni :) Weeds (TV Series 2005– ) - IMDb
TropicoLEGENDA

maj 2012.

#39
Evo sta sma gleda, sta gledam i to je ono sta je vrijedno gledanja doslovno!~ Jericho - 9/10 ....na U.S.A padne kiaa atomskih bombi, teroristicki napad, malo mjestaace Jericho i njihovi mjestani u borbi za hranu vodu struju gorivo....post apokalipticna poslastica.....`TETA sta nisu i 3 sezonu snimali....interes je jos uvijek ogroman ali glavesine kazu ipak ne... Breaking bad 9/10 Weeds 7/10 Game od thrones . za sad 10/10 The vampire diaries 8/10 Lost 9/10 The Wire 10/10 - po mom misljenju najbolja serija ikad napravljena The walking dead 9/10 ....oduvijek sma govorija da triba napraviti seriju sa zombijima i eto je....zanimljiva napeta a ponekad zna biti dosadna sa odugovlacenjem radnje ali je vjerojatno to ono zbog cega je jos vise obozavam Dead set - 7/10 mini serija, britanska, zombiji, big brother Heroes 7/10 vrijedno gledanja ako se palite na superjunake Battlestar galactica 9/10 Misfits 9/10 Californication 10/10 .....Henk Mudi bi trebao biti uzor svakom muskarcu!!! The pacific 9/10 ....po uzoru na zdruzenu bracu The lost room 9/10....meni jedna od najboljih mini serija Spartacus 9/10 Oz 9/10 American horror story 7/10 "V" aka Visitors 2009....8/10...pogleda prve dvi sezone....izgleda da su je ugasili....meni bila dobra Shameless....prije neki dna pogleda prvu sezonu prvu epizodu...jako obecavajuce... Ako se jos neceg sjetim nadodam! ;)
mega monkPOZNAVALAC

maj 2012.

#40
TOP SHOT finale 4te sezone ..Meni osobno super emisija, napeta, zanimljiva i malo neobi na poato je ipak to natjecanje u streljaatvu samo sve nego uobi ajeno. Izazovi su odli no smialjeni.. http://www.tubeplus.me/player/1975383/Top_Shot/season_4/episode_12/Episode_12/

maj 2012.

#41
weeds pogledao sino zadnju ep.iz 7.sezone,sad tek krenula 8.u SAD-u,treba do ekat da osvane na nekom torrentu,ili skidat epizodu po epizodu.al meni dobra serija,taman za zapalit i gledat.
artisticLEGENDA

maj 2012.

#42
ma meni je weeds bezveze...pogledo sam par puta i nema mi niata zanimljivo u toj seriji... meni je kralj quinsa super...taman kad legnem spavat, bude to pa pogledam na tv, ina e to je i jedino ato gledam na tv hehehehe

maj 2012.

#43
Weeds je super prve 2 sezone, od 3. do 6. je manje viae bzvz, al ajd u 7. su se malo popravili.. vidjet emo ato nas eka u 8. :)

maj 2012.

#44
Dr House i the walking dead :dada

maj 2012.

#45
Jedino ovu priznajem 763.IPB
TropicoLEGENDA

jun 2012.

#46
Evo jedne jako dobre serije! Touch (TV Series 2012) - IMDb http://www.imdb.com/title/tt1821681/
sharpLEGENDA

jun 2012.

#47
meni bila zakon YES PRIME MINISTER http://www.imdb.com/title/tt0086831/
vrtniPatuljakISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#48
ne pratim niata preko tv ali na internetu king of queens malcolm in the middle married... with children the big bang theory i naravno south park
raymeeISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#49
Najbolja definitivno ato sam ikad gledao :) Jedva ekam 2. sezonu!
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#50
Za razonodu, jel netko gledao Bottom (TV Series 19911995) - IMDb, ovo je ludilo gledat pogotovo uz pljugu, ujedno vje~bate trbuane miaie crkavanjem od smijeha. Rik Mayall je zakon :)
MarcoPoloLEGENDA

jun 2012.

#51
odlicna serija...pogledao sve 3 sezone i bas to...vilica otpadne od smijeha kolko su ludi...meni je cak Eddie bolji od Mayalla
zeleni91ENTUZIJASTA

jun 2012.

#52
Fringe zakon uz dzojzu..
mega monkPOZNAVALAC

jul 2012.

#53
Odli no Napravljena zanimljiva emisija o Fringe znanosti... Gledaj ovdje!!! na linku pri ekaa par sekundi i stisnea continue as free user i to je to........................:knockknock:oooo duva kroz glavu:cool44:
sbobyISTRAŽIVAČ

jul 2012.

#54
probajte da pogledate sons of anarchy!prica je o bajkerima ali je serija je.... je.... dobra!ja sam progutao 4 sezone i ne mogu da docekam 5

jul 2014.

#55
Ajde da malo ozivimo temu. Posto ne znam imali nekoga ko gleda vise serija od mene :) Trenutno gledao/gledam i toplo preporucujem: http://www.imdb.com/title/tt2861424/ http://www.imdb.com/title/tt2802850/ http://www.imdb.com/title/tt2628232/ http://www.imdb.com/title/tt0979432/ http://www.imdb.com/title/tt1856010/ http://www.imdb.com/title/tt2356777/ Eto za pocetak ima jos toga...
FukmondoAMBASADOR

jul 2014.

#56
trenutno ovu zadnju sta si stavio- True detective
AlikaENTUZIJASTA

jul 2014.

#57
Ja trenutno pratim Penny dreadful i Defiance , preporucujem obje. Sta znam ko nije gledao Black mirror ,obavezno . Mini serija ,dvije sezone od po 3 serije ,sf drama. Fenomenalna britanska serija.
DzejENTUZIJASTA

jul 2014.

#58
samo pratim Simpsonove trenutno :D
Mudri MudracENTUZIJASTA

avg 2014.

#59
Sad sam na 4 sezoni Walking Dead Edit : Game of thrones,Brejking Bed,True Detective i Fargo takodje preporucujem svima :D
StipeZMAJ

avg 2014.

#60
Nakon Breaking Bad-a nemam volje nista pratit....nekak si mislim da nikad nece bit tak dobre serije opet :D Krenuo sam gledat Wire i nakon pol sata sam zgasio. True Detective isto tak....prva epizoda je dosadna i ugasio sam :D Jel ima koja serija da me zakuca pred ekran u prvoj epizodi???????
Mudri MudracENTUZIJASTA

avg 2014.

#61
Sve su to dobre serije ali ne mozes knjigu suditi po koricama ako me razumes :icon_smile: House of cards isto dobra serija Sherlock takodje
Seth_RogenAMBASADOR

avg 2014.

#62
Od prve sezone game of thronesa nisam niata gledo, a sad su mi upravo sinovi anarhije na skidanju pa e mo da vidimo :dada
Modesty BlazeAMBASADOR

avg 2014.

#63
Shameless, ameri ka verzija :D brutala
Mudri MudracENTUZIJASTA

avg 2014.

#64
Eh da to je takodje dobra serija ja sam bio stigao do 4 sezone u SoA

sep 2014.

#65
Trenutno...SoA,Ray Donovan,Extant.Probao sam skoro Intruders i Legends,al' nemam pojma..neato me ne rade. E..a ono ato ekam je Hand of God S01E02..izbacili su samo pilot,zna i..Ron Perlman objasnio! Neato se to oteglo,pilot bio pre ta no mesec dana. :icon_neutral:

sep 2014.

#66
Jedino Dr. House e Pratin i CHEATERS, mada je to reality show/emisija.. jel ko jos to gleda? Hahaha
FukmondoAMBASADOR

sep 2014.

#67
uzadnje vrijeme samo serije,odgledano... http://www.imdb.com/title/tt2384811/?ref_=fn_al_tt_1 http://www.imdb.com/title/tt2802850/?ref_=nv_sr_1 http://www.imdb.com/title/tt0773262/?ref_=fn_al_tt_1 http://www.imdb.com/title/tt2356777/?ref_=nv_sr_1 http://www.imdb.com/title/tt0903747/?ref_=nv_sr_1 http://www.imdb.com/title/tt2188671/?ref_=nv_sr_1 sad malo po klasicima, http://www.imdb.com/title/tt0052520/?ref_=fn_al_tt_1 http://www.imdb.com/title/tt0047708/?ref_=nv_sr_2
mazarLEGENDA

sep 2014.

#68
Genjo, sjetio si me.... Swearengen je bio odli an, ali Cullen je ubojica :violent018: Neato sli no Deadwoodu, sad sam na http://www.imdb.com/title/tt1699748/?ref_=fn_al_tt_1 :thumb:

sep 2014.

#69
http://hr.wikipedia.org/wiki/Velo_misto ne gledam esto tv i ne pratim serije,ali mi je ova nekako baa draga. :) i uvik je volim pogledati.
TexPOZNAVALAC

sep 2014.

#70
Jel to zbog Hajduka ;) ?

sep 2014.

#71
a nego... ;) https://www.youtube.com/watch?v=FkIiBoXSTEE https://www.youtube.com/watch?v=-aHsQrAGKxc ufffffff,sad sam se naje~io kad sam gledao ova dva klipa...
TexPOZNAVALAC

okt 2014.

#72
Naravno da sam gledao kao klinac,a ovu sam obozavao da gledam sa starim http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B5_%D0%BE%D0%B4_%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B5
ajzak43ISTRAŽIVAČ

okt 2014.

#73
gledao malcoma u sredini na rtlu ma to je bilo kidanje bas onako zanimljiva tematika tipicne americke problematicne siromasne obitelji a pratio sam ezela i cijelu seriju pogledo i fakat mi se svidjela jer je pomjesana drama/krimi/psihologija posebno zbog pametnih ramizovih citata iz knjige Dostojevskog "kockar"
d@niZMAJ

okt 2014.

#74
kolko pornjave oee haha https://www.youtube.com/watch?v=NIBxQnTx6SA
feforon1987ENTUZIJASTA

okt 2014.

#75
lud zbunjen normalan ;)
ReacherPOZNAVALAC

nov 2014.

#76
Pratim valjda 10-ak serija, ko ce ga znat, mo~a i viae. Uz fenomenalni true detective preporu am attack on titan za ljubitelje anime-a te britansku dramsku seriju o negativnim utjecajima tehnologije na ~ivot. Pogledajte prvu epizodu black mirrora i mislim da cete bit zainteresirani za joa :) http://www.imdb.com/title/tt2085059/ http://www.imdb.com/title/tt2560140/

nov 2014.

#77
Pod kupolom (Under the Dome) umotvorina Stivena Kinga. Vjerujem da ce se dopasti vecini ljubitelja SFa Nisam ljubitelj serija, al ova me odusevila. Gledam epizodu za epizodom i nema ni jedne da je monotona ili predvidiva. Mlogo mi se zdopada https://www.youtube.com/watch?v=f_Y5YeYrqUk
StipeZMAJ

nov 2014.

#78
Pogledo sam sve. Malo na sredini razvodne al ono..... nije lose
Ena&ModelsyAMBASADOR

nov 2014.

#79
A kod nas u Srb katastrofa,sto se tice serija...smorise nas sa nekim Indijskim serijama koje su bas katastrofa i naravno da ih ni negledam..pa onda i neke Tur tipa Sulejman itd..tako da nemamo bas neki izbor..:-) koliko vidm u Hrv daju bolje serije..
KapislaENTUZIJASTA

nov 2014.

#80
Ja sam odgledao i trenutno pratim gomilu serija. Game of Thrones, The Walking dead, Da Vincis Demons, Supernatural, Vikings, Arrow, Grimm, Suits, Sherlock, Two and a half men, The big bang theory, Hannibal, Dracula, Under the dome, Elementary, Falling skies, Revolution, Constantin, Flash, The Strain...20 serija. :D Od gotovih bih preporu io; Dexter, Spartacus, How i met you mother, i najbolju seriju svih vremena, Only Fools And Horses a.k.a. MUKE. :D @Ena Skini sa interneta, tako ja radim. Prvo skinea torent, pa odea na Pirate bay i samo cepaa. :)
revolutionAMBASADOR

nov 2014.

#81
Preporucujem 3rd rock from the sun, vrhunska serija!
AlikaENTUZIJASTA

nov 2014.

#82
Pratim dosta serija ,a trenutno ide Gotham ,prije Batmanovog dolaska. http://www.imdb.com/title/tt3749900/ Cekam jos bozicno izdanje Black mirror :) vjerujem da nisam jedina . I poceli smo gledati The fall ,prve 4 epizode ,zanimljiv triler http://www.imdb.com/title/tt2294189/
artisticLEGENDA

nov 2014.

#83
ja sam naaao i po eo gledati ''Everybody hates Chris''...prije sam to volio na TV pogledat kad se potrefilo, a sad sam se sjetio da je svemogui internet tu i da tu ima...sad redom svako ve e prije spavana po 2-3-4-5 epizoda...

nov 2014.

#84
the walking dead -upravo chekam novu epizodu. mentalist -povremeno lie to me - povremeno ponekad uhvatim reprize CSI - nije da neshto gledam tv..pa ni nemam serijekoje pratim..ali evo..walking dead su mi se uvukli..pa je to jedina serija koju pratim-bash da gledam ne propustiti novu epizodu. i..evo.pochinje..
AlikaENTUZIJASTA

jan 2015.

#85
Evo nesto novo se pojavilo mnogi je nazivaju azijskim ''Game of thrones'' u svakom slucaju ,vrijedi pogledati . http://www.imdb.com/title/tt2189461/ I za sve stare fanove britanske serije Black mirror i one koji ce to da postanu ,bozicno izdanje : ''White christmas'' http://www.imdb.com/title/tt3973198/ fina zimska poslastica :D ,uzivajte ...
mazarLEGENDA

okt 2015.

#86
http://www.imdb.com/title/tt3228904/?ref_=nv_sr_1
SmellsZMAJ

okt 2015.

#87
2 i pol muakarca http://www.imdb.com/title/tt0369179/ teorija velikog praska http://www.imdb.com/title/tt0898266/
KlikLikPOZNAVALAC

okt 2015.

#88
ja pratim The Flash serija o brziu superheroju druga sezona.. cekam da krene druga sezona DAREDEVIL.a i da krene druga sezona lika (odvijetnik.a) iz Breaking Bad.a po imenu Saul a serija se zove Better call Saul.. pratim DOMINION serija o arkhanelima Gabrijelu i Mihaelu nije losa.. i klasika SIMPSONI TEORIJA VELIKOG PRASKA..

okt 2015.

#89
cekaju se nove sezone Narcos http://www.imdb.com/title/tt2707408/ Peaky Blinders http://www.imdb.com/title/tt2442560/ i jedna nova,odgledao pilot i izgleda super uskoro i ona krece. The Man in the High Castle http://www.imdb.com/title/tt1740299/
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2015.

#90
gledal ko Heroes : REborn :D
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2015.

#91
gledal ko Heroes : REborn :D
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2015.

#92
gledal ko Heroes : REborn :D
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2015.

#93
gledal ko Heroes : REborn :D
wuvuzelaAMBASADOR

okt 2015.

#94
gledal ko Heroes : REborn :D

okt 2015.

#95
Eh da to je takodje dobra serija ja sam bio stigao do 4 sezone u SoA
L0oDZMAJ

okt 2015.

#96
Game of the throne se ceka... :) The walking dead pocela 6 sezona... marvelovi agenti su se totalno pokvarili 2 sezone odgledao,ne da mi se vise... al Setajuci mrtvaci sa preporukom da odglete ako niste :) meni je prava :puuuh::
DvolicniLEGENDA

okt 2015.

#97
game of thrones, person of interes, hell on wheels, ray donovan, arrow, good wife, the b.b theory, the walkind dead, under the dome, u planu narcos i empire

okt 2015.

#98
Na 42" Panasonic plasma ekajui Game of Thrones, gledam slijedee: Star Trek: The Next Generation sve sezone, slijedi Voyager; True Detective sezona 2; The Big Bang Theory; Two and Half Men. Breaking Bad i Weeds odgledano proale godine!
L0oDZMAJ

okt 2015.

#99
Weed nisam gledao... al ajde ispraticu i to... vidim na par mesta pominju,mora da je ok onda :)

okt 2015.

#100
Weeds nije loaa, malo ugnjavi, malo zabavi, a i nasmije. Takoer ima fora oko growa, uglavnom u to vrijeme futuristi ki zavraava, a u danaanje vrijeme sve realnije Pogledaj detalje: http://www.imdb.com/title/tt0439100/?ref_=nv_sr_1
L0oDZMAJ

okt 2015.

#101
Ty bro... aj sad pogledam... meni je vrh serija walking dead... tipa nesto na osnovu toga ne mogu nista naci,mozda neko od ekipe ima neke preporuke... na osnovu pomenute :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se