VUTRA
ForumZajednicaOfftopicNova 2009-ta
LEGACY

Nova 2009-ta

42 odgovora2,268 pregleda
LucidDreamAMBASADOR

nov 2008.

#1
Za neke je rano,za neke je kasno...Ja sam svoje vec odlucio... Ostavicu drustvo za novu godinu,oni planiraju diskoteku.Ja bi kuci. Zelim mirnu novu godinu,u laganom high feelingu.Bez guzve,zurbe,povracanja, vike,lose preglasne ili preslabe muzike,uz lagani reggea,u toploj sobi,sa hladnjikavim sokom,toplim cajem ili kuvanim vinom...s ko zna kojom knjigom u ruci,u mojoj mekanoj fotelji...uz internet i voljeni forum,samo je jedan za mene...sa par filmica,po mogucnosti komedije...laganini...nema pijanih budala da mi upropaste vecer svojim infamnim postupcima,nema primitivaca da foliranom pricom unistavaju i remete moj mir. Samo su tu matorci,baba i deda,u sobi blizu moje...deli nas hodnik...tako da mi je zagarantovana tisina... Kad bude bilo 00h,preci cu kod njih da im cestitam i da mi cestitaju novu 2009.-tu... Kad mi se prispava,leci cu uz laganu indicu koju propracuje bob... Nemam devojke...a drolje mi ne trebaju,nek mi oprosti zenski svet... Tako planiram ovu novu...Ustvari,rec plan je preteska...vise to ocekujem... I verujem,necu propustiti nista... Ako ste voljni podeliti s ostalima vase planove,izvolite se pisati...:maryjane:
cricket.ISTRAŽIVAČ

nov 2008.

#2
a mi smo sinoc partiju napravili u nasem ''prostoru'' kucica 4zida, krov, sank, muzika, televizija, svijetlo u raznim bojama.. i ubio sam se kao stoka, napusio i napio se, rukama se naslonio na zid kao pretres i pokusavam ne past u bezsvijest toliko mrtav sam bio al sam se nakon tih katastrofalnih sat vremena refavo i zavrsio u stoned fazi... e pa na novu godinu isto mjesto.. ali samo laganije puno manje pice a ista kolicina vutre.. i to je to za novu.. :) precesto sma novu slavio kod kuce nemam vise volje za to.. :)
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2008.

#3
Neam u planu niata organizirano i vjerojatno i neu imat tak da e bit pijano smrzavanje okolo po gradu vjerojatno opet Imo sam i ja uvijek te ideje da ostanem ku za novu jer me nerviraju ti dani ato baa moraju biti slavlje poput nove godine, roendana, dana voda i tako Ali ata bude bude vjerojatno spontano pijan evanje u hladnoi
TarkiPOZNAVALAC

nov 2008.

#4
Hehe Lu kaj si penzic posto? Ja cu bas obrnuto od sto si ti reko +drolje are welcome :D ipak je to jedna jedina noc u godini
Red WeedENTUZIJASTA

nov 2008.

#5
Ja doma sam... vjerovatno bez ikakvih supstanci prvi na vutri cestitat svima new year... dan ko i svi drugiii... ahhhh...
pecko88ENTUZIJASTA

dec 2008.

#6
Meni je zadnja nova bila tamo negde u sredini avgusta, a ne znam mozda sldeca dodze sutra...:O Inace 31.12/01.01 noc ko i svaka druga i kao sto je Saman reko "jer me nerviraju ti dani ato baa moraju biti slavlje poput nove godine, roendana, dana voda i tako " pozz ... :icon_mrgreen:
DeleeshzISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#7
lol meni je svaki dan Nova Godina...

dec 2008.

#8
ma kakvi grad katastrofa ostat sa ekipom negdje u nekoga malo kolende pica a kasnije vutra i zajebancija i sve divno krasno...
Zabljak 1992POZNAVALAC

dec 2008.

#9
ma noc kao svakaa noc,ali svake godine se desi nekako spontano nedje se uvalimo doma kod nekoga i bude dobro,ove godine dolazi u obzir i lucidova penzionerska varijanta.rege i vu i novogodisnje prejedanje....
ReacherPOZNAVALAC

dec 2008.

#10
a neznam ,ja oko nove godine i slino nikad ne planiram,vjeroatno e bit neko spontano pijanevanje s ekipom i droljama,ups... droljom* hehe .malo alkohola,malo vutre ekipica i viae nia ne treba .

dec 2008.

#11
kako brzo dou te nove...ono, cijela godina ide svojim tokom, opuateno i pod navodnicima sporo...ali kad pogledaa kad je bila proala nova godina, to baa ko da pred 4-5 mjeseci bilo:) Razmialja se o Ljubljani...frend gore ima stan a Metelkova mi najbolje mjesto za izlaske... htio sam povu inicijativu za Beograd, ali nisam dobio odaziv...ateta...a i Lj bli~e... Uglavnom, dan ko vikend, jedino ata ima viae ljudi...ali je poprili no dosadno gledat konfuziju ljudi koji su doali proslavit neato, a ni sami ne znaju ato:devilfingers:
DirtyDENTUZIJASTA

dec 2008.

#12
Ono vise ima smisla slavit Novu godinu u proljece a ovako je viae samo pomicanje brojke 2008>2009...... Vjerojatno ce proslava biti kod nekog frenda u stanu ili u iznajmljenom prostoru...a opet,ko zna......no sigurno je da cu je proslaviti s curom uz neki halucinogen + brdo trave.....to je sigurno makar morali tako par dana nakon,ako se to uopce moze nazvati tako,prave Nove godine....
3ananasa2ENTUZIJASTA

dec 2008.

#13
doors da Ananix sad se osjeam ko Gal pa mora i nick bit uskalen :) nego i mi smo se dogovarali za bg i vec se dogovorili al sam onda dobio info iz prve ruke da katolicka nova se neslavi tamo(mislim bio sam svjestan toga al mislio sam pa mozda i oni slave znam da balkanci jedva cekaju neki povod za slavlje pa sa se potajno nado da cemo se ipak dobro provest:)) tako da cemo odustat od toga osim ako neko ovdje iz srbije ne uvjeri u suprotno :) ajde da vas cujem jel se isplati dolazit , a alternativa nam je Budimpeata pa ak neko ima iskusta s Budimpeatom bilo bi sexy da me usmjeri di i i di bude dobro jer nebi baa na glavni trg ono stopit se s masom ,malo mi je to otrcano:D
kLickENTUZIJASTA

dec 2008.

#14
Prava Nova ni ne pocinje 31.-01.og. Pocinje nakon zimskog solsticija, nakon sto je Sunce 3 dana u najnizoj tocki na horizontu, a onda se ponovo pocinje penjat. Dodje do najvise tocke 6 mjeseci kasnije na ljetnom solticiju, tamo stane i ponovo se pocne spustat. I tako ad infinitum. Datumi kad se to desava su od 21. do 25. 12.og. Ne zelim se nikome zamjerat, ali Bozic je u orginalu poganski obicaj ponovnog rodjenja Sunca koje je krscanstvo preuzelo, a kasnije i uzelo kao svoje. Tako da Nova Godina zapravo pocinje tada. Kasniji datum - 31. je odabran da ne bi slucajno nekom palo na pamet da povezuje Bozic i Novu Godinu. Tako da ako imate kakvih zelja za Novu pozelite ih tada kad ona stvarno i pocinje. Sad kad sam to sve prosrao da kazem da nemam pojima sto cu raditi 31.og :) Mozda neko drustvo vani, mozda doma, mozda kod prijatelja. Tko zna. Za 21. imam nekih planova i nadam se da ce se ostvariti. Vidjet cemo.
EXARPPOZNAVALAC

dec 2008.

#15
Hehehe mopj kLikiu...:love001: samo zato ata "znaa" neke stvari i dr~ia ih se. Ali zaboravljaa da ve ina don't give a dame za astroteoloako (ispravno) objaanjenje "nove godine". Ve ini je to dan za koji se potajno nadaju da e doi neato novo, bolje, ugodnije... I zaato bi se zamjera...govoria Istinu, a Istina oslobaa, zar ne? Ja neman blage di u i ata u... Dan ko i svaki drugi, samo je partijanje izra~enije :happy031:
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2008.

#16
Oh Zeitgeista i bliskih mu dokumentaraca:bananallama:
EXARPPOZNAVALAC

dec 2008.

#17
Je, istina...ali astroteoloako objaanjenje i dalje stoji i apsolutno je logi no objaanjenje zaato su odreni datumi uzeti za odreene "svetkovine". Siguran san jedino da je ova pri a samo 1/4 cile prie :icon_wink: Stvari nikad nisu SAMO onakve kakve se ine, ak i kad postoje doazi za to :smilie_vampire:
kLickENTUZIJASTA

dec 2008.

#18
Zapravo mi je sve pocelo sa James Arthurom. Zeitgeist je bio samo jedna od mnogih potvrda. =) Znam da ne znam ni blizu sve, ali za neke stvari bi stavio ruku u vatru. Ovo je jedna od njih. Samo dio price, ali dobar dio. "The world is not just stranger than we suppose, its stranger than we can suppose." - T. McKenna Stvari imaju vecu sansu za uspjeh ako ih radimo u pravo vrijeme. Svi sigurno znate da ima dana kad bas nista ne polazi za rukom, a isto tako ima i takvih kad sve ide bas kak treba cak i bez nekog prevelikog truda. Pa reko ako vec netko ima kakvih zelja nek ih zazeli tad kad je vrijeme za to bolje. U svijetu lazi istina je najopasnija stvar koja se moze reci. Al sta je je stvarno oslobadja. :)
ROXPOZNAVALAC

dec 2008.

#19
Meni je glavni cilj ove nove godine kao i svake prezivjeti, a usput se i zabavit. Mirna nova godina mi nema smisla, mirnu mogu imat svaku vecer. Uglavnom puno alkohola, mjuze, plesa i specijalnih efekata je moja nova godina. Samo sto jos neznamo dal cemo slavit u kuci u posebno namijenjenoj sobi ko prosle godine ili cemo u ZG u mom stanu iznajmljenom pa negdje u grad, nemam pojma. Sto se simbolicnosti tice, meni nova godina apsolutno nis ne znaci osim izliku za zabavu i poroke. Nista "bolje" ili losije ne ocekujem s dolaskom nove godine, jer je to samo umjetna tocka na vremenskom toku i nista vise.
BugiPOZNAVALAC

dec 2008.

#20
nemojte tako svi...u fizickoj stvarnosti nova godina zbilja nema smisla... al ideja zivi, i toliko je snazna da sam svi pricaju u njoj.. i sta je je uvijek puna iznenadnjenja... a lucid, jos 4 tjedna...to je 27 dana...moze se svako cudo dogodit... ali taj plan ce propast 99% :D
Zabljak 1992POZNAVALAC

dec 2008.

#21
ja nisam nista planirao kao uvijek ali uvijek nedje zavrsim.veceras uz zivu muziku sa prosirenom ekipom.ima vutre bice vina bice ludnica

dec 2008.

#22
na~alost kombinacija opatija-rijeka...alkohol+vutra...jedini plan koji moram rjeait jest koju kupit :D iako, stvarno mi se riga od te nove godine...previae o ekivanja i is ekivanja u zraku za mene...al ajde, bar e bit ljudi :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se