VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVrime je za nove smajliće
LEGACY

Vrime je za nove smajliće

50 odgovora2,164 pregleda

jan 2014.

#1
To je taj dio godine. Duva puva nosi zima je...vrime je za nove smajlije. Dajte prijedloge ako mi se svide ja ih dodam :) Nemojte da su bas prevelikih dimenzija. Evo novih: :smoker_girl_93: :vutra.org: :t3038: :smoking-banana-smiley-emoticon: :pravilnik:

jan 2014.

#2
[bez sadržaja]
jesamZMAJ

jan 2014.

#3
17 user(s) are reading this topic 4 members, 13 guests, 0 anonymous users jel ovo rekord, hehe? ne ini mi se da sam to vidla prije, a mo~da misan gledala

jan 2014.

#4
dodat

jan 2014.

#5
dodat ........haha..ovo ce biti zamjena za rije : "pitaj powerseeda"
MeskalitoLEGENDA

jan 2014.

#6
[bez sadržaja]

jan 2014.

#7
ma jel ja to vidim nesto na moj racun

jan 2014.

#8
Dodato. Javljeno mi je da neki shkrtare i nece da ostave smajlije to jest cuvaju ih samo za sebe. Neka neka. Ova ponuda traje 24 sata to sam zaboravio reci :) :vlada:

jan 2014.

#9
Vutragenjo: Neki tvoji smajliji se ne daju ucitat. Neka blokada mozda.

jan 2014.

#10
Hahahha, ovaj je pobedio

jan 2014.

#11
:D

jan 2014.

#12
:121fs725372: :127fs4573872: :229: :brajan: :Just_Cuz_19: :earthhug: :prdavac: :mexican:

jan 2014.

#13
:zagrljaj: :lubiguzu: :slapping: :jointpass: :letigovno: :samoubi: :zevanje2: :bananaples3:

jan 2014.

#14
:govnosolja: :staklo: :ban: :poking-with-stick-smiley-emotic

jan 2014.

#15
hahahaa...vriat :staklo:

jan 2014.

#16
Kako da stavim tu smajlie koje imam na kompu?
weedoyeLEGENDA

jan 2014.

#17
ili sa neta, ja naso al ne umem ovde da ih teleportujem :)

jan 2014.

#18
Samo kao slike sa drugih sajtova: Rezultat:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#19
haha! Evo i ovaj naso sam u potpisu on nekog clanova
TropicoLEGENDA

jan 2014.

#20
http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif uvrstite i ovog gore, mesk ga je vec gore okacija :)

jan 2014.

#21
[bez sadržaja]

feb 2014.

#22
nemam pojma, ja nista ne blokiram ;) evo sajta pic4ever.com

feb 2014.

#23
posto tema jos nije zatvorena
ⓕⓛⓔⓖⓜⓐISTRAŽIVAČ

feb 2014.

#24
[bez sadržaja]

mar 2014.

#25
ajd ubaci umesto ovog :dog_walk2: malo je cura na forumu koje setaju psa

mar 2014.

#26
Nek ostanu oba, nemamo svi iste cucke:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se