LEGACY
Vrime je za nove smajliće
50 odgovora2,164 pregleda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#1
To je taj dio godine. Duva puva nosi zima je...vrime je za nove smajlije.
Dajte prijedloge ako mi se svide ja ih dodam :)
Nemojte da su bas prevelikih dimenzija. Evo novih:
:smoker_girl_93:
:vutra.org:
:t3038:
:smoking-banana-smiley-emoticon:
:pravilnik:
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#3
17 user(s) are reading this topic
4 members, 13 guests, 0 anonymous users
jel ovo rekord, hehe? ne
ini mi se da sam to vidla prije, a mo~da misan gledala
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
S m a k
ZMAJ41.712 REP
S m a kZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#5
dodat ........haha..ovo ce biti zamjena za rije
: "pitaj powerseeda"
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#8
Dodato.
Javljeno mi je da neki shkrtare i nece da ostave smajlije to jest cuvaju ih samo za sebe. Neka neka.
Ova ponuda traje 24 sata to sam zaboravio reci :)
:vlada:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#9
Vutragenjo:
Neki tvoji smajliji se ne daju ucitat. Neka blokada mozda.
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#12
:121fs725372: :127fs4573872: :229: :brajan: :Just_Cuz_19: :earthhug: :prdavac: :mexican:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#13
:zagrljaj: :lubiguzu: :slapping: :jointpass: :letigovno: :samoubi: :zevanje2: :bananaples3:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Avantura
ZMAJ15.881 REP
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#20
http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif
uvrstite i ovog gore, mesk ga je vec gore okacija :)
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
jan 2014.
1 / 26
jan 2014.
mar 2014.