LEGACY
Najveci joint
28 odgovora3,560 pregleda
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#1
Koji je bio najveci joint koji ste ikad pusili?
Mi nismo nikad motali neke kilometarske, ali bilo je takvih umjetnickih djela kao 3 povezana u jedan(ko u pineapple expressu slican) i to je interesantno samo po sebi za pusit =]
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
okt 2010.
okt 2010.#2
Evo ato smo mi motali..
Eto slika ato sam uspio iskopat, imam joa par komada, pa ako naem, stavim.
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#3
E ovo zadnje smo mi pusili sto sam reko da je kao u pineapple exp.
Zanimljive se stvari daju napravit ;)
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
okt 2010.
okt 2010.#4
U ovoj fruli na prvoj slici, mislim da ima 5+ g albanskog sme
a XD
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
5 REP10%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#6
Hmm najvece nesto sto smo smotali jeste oko 10,15 grama u jednom listu od neke biljke boga pitaj koje,ima neki lep ukus dok varis ,ortak doneo sa Kariba ,nesto vezano za duvan ali mnogo bolje ...znam da se oko 20 osoba odvalilo ko stoke..imao sam cast da prvi zapalim monstruma i zakoljem :D na zalost bez slike je -.- ima neko od tih 20 osoba al nemogu da lociram tacno gde -.-
nightpianist
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nightpianistISTRAŽIVAČ
okt 2010.
okt 2010.#7
@ putnik11:
filter od karata? lol ;)
dobre su i karte za vlak ;)
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
nov 2010.
nov 2010.#8
@nightpianist, ne, nije filter od karata, filter je napravljen od onoga na ato ti je namotana rizla, tj od rolice. A karte za vlak su odli
ne za filtere, stalno to koristim. :)
Alcatraz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
AlcatrazISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#9
Za jedan roendan prije 2 godina ,frajer nas je odlucio pocastiti "tulipanom".Nikad u zivotu nisam vidio tako nesto,ns 6 smo se umrtvili,ja nisam mogo ustat 40 minuta sa kauca, hehehe sjecam se jarana ,sjedio kraj wc solje 2 sata hahah to ja zovem jointom.Pablo Escobar bi mi zavidio
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#10
cca 70cm.... uz pomoc asistenta...
nemam sliku (i bolje)
ko ne vjeruje nek doe :D
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#12
Fora je popusit ogroman joint ali samo fora.
Uvijek ima problema s gorenjem, treba to cesce palit a ako je tanka onda se i savija pa ubija gust.
No gust je definitivno... ali bolje je zamotat 5g u 5 frula nego jednu ogromnu...
Zadnji put kad sam duvo petardu u fruli, pusio sam je solo i pusio sam je 2h. Naduvo sam se u prvih 5-10min a dalje je bilo samo pusenje, nije high bas nista veci, tu i tamo te neki hal opere al bas sitno. Isti high ko da zapalis gram.
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#13
slazem se sa vjevericom,velik joint mi je jedino fora radi velicine i nista vise,
meni je bolje popusiti par komada normalnih,nego toljagu od 50cm,ali svatko voli drugacije.
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
sep 2012.
sep 2012.#14
9 grama s omjerom trave i duhana cca. 70:30.napravili smo jedan veliki joint u sredini koji je ima 5 g otprilike,a filter je bia onaj kolut ata ostane od smoking rizle,i na taj veliki joint tj. na filter su joa dva jointa od 2 g bila spojena,nas 4 smo se poateno namu
ili da to ubijemo :D valjda ste sku~ili kako to izgleda... f 22 raptor smo ga nazvali,zbog krilca i to el :D
Wilderness
POZNAVALAC648 REP5%
→ Ambasador
WildernessPOZNAVALAC
sep 2012.
sep 2012.#15
Uf to je bilo davno zadnji puta negdje pocetkom 2000 napravili jedan sa 5g zike i bio je preko 60cm trojica smo ga motali a oko 45min smo se snjim boril, tocno se nesjecam ako se nevaram postoji i slika ako ju nadjem kod lege stavim je,no sve u svemu to mi nije vise fora,bolje vise malih:bale nego jedan velika kao sto rece Vjeverica,POZ SVIMA
okt 2010.
1 / 15
okt 2010.
sep 2012.