LEGACY
BRUKA
48 odgovora4,986 pregleda
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#1
šta sam budala uradio
povredijo mišiè vilice-èeljusti
bio spizden, zbog nekih budala
uzo kuèi da jedem i zašteka mi vilica
na silu zevnem........
rezultat- ko krofna na jednoj strani
nema žvakanja/klope,prièanje se ne priporuèava-ZAJEBANO
sedim kucam MONO,drugom držim hladnu oblogu
I SAD SE NAVARIO.Odmah opuštenije ,pa i mišiè nije zategnut........
::zidoglav ::zidoglav ::zidoglav
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#2
heh
meni redovno zabaguje vilica dok zevam pa je pesnicom vracam... kazu da je normalno, ali mislim da se ostalima ne desava tako cesto
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#3
dešavalo se to meni prije, ali nikad nisam pokidao mišiè
ne smem jesti- žvakati hranu, u momemntu otekne...
e duvanje može i èak opušta mišiè.... 0019
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
12 REP24%
→ Istraživač
mar 2005.
mar 2005.#5
uuuuuuuuu zajeban je to trip.....kad zines pa ne mozes vise da zatvoris usta...desilo se meni par puta
ne ponovilo se vise.....slovenac,sve najbolje ;)
brz oporavak
12 REP24%
→ Istraživač
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
mar 2005.
mar 2005.#8
Hvala bogu gotovo sa èokolinom.
Dao bog, da i njega Carla S MOSTA/ odvede u Hag.
mogu opet, da meljem ~)
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2005.
mar 2005.#9
HE HE HE HE
da grozna je to stvar, samo sta si radio kad ti se bas bas zevaloo?
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
parameciumENTUZIJASTA
sep 2005.
sep 2005.#13
Ja bih ti preporucio mule. Imaju istu tovarnu snagu kao konji, a jeftiniji su za izdrzavanje...
kurt_cobain
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
sep 2005.
sep 2005.#16
::super ::histerija ::histerija ::histerija
E ova ti je zlata vredna.
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#18
saèekaèemo još malo prirodu, da bih to mogao reèi......
a treba i posušiti,staviti u "pajc"....., pa èemo reèi šta je ove godine valjalo
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#20
hash plant#4,Matanasuka thunderrtuck,Masterkush,Marina
nikad ne sadim puno biljaka, ali volim viae vrsta odgojiti i to kako valja.
20 REP40%
→ Istraživač
sep 2005.
sep 2005.#21
valja, valja, ero... nek je bericetna godina :D posebno zbog marine...
dobio si pozdrave od obrenovackog klana, pitaju stalno za tebe i pominju te u kontekstu gore pomenute vrste.
i... sve cestitke za prinovu :D gazda!
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
sep 2005.
sep 2005.#22
u mojoj sorti nema gazdi odavno, niti priznaje bilo koga za gazdu!!!! :)LUDI KAO STRUJA
havala na èestitki, nek je živ i zdrav :)
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
mar 2005.
1 / 25
mar 2005.
okt 2005.