VUTRA
ForumZajednicaOfftopicAlkohol....
LEGACY

Alkohol....

78 odgovora4,673 pregleda

feb 2009.

#1
Tequila vs. Rakija vs. ... STA SE PIJE ...u cemu se gusta ???:vb_whip:
petarPanISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#2
Pelinkovac only. To je jedino alkoholno pice koje me u vecim kolicinama ne tjera na povracanje ...

feb 2009.

#3
Pivo je zakon.Volim i ukus i rad. A i hmelj je iz porodice konoplje.
BrenerPOZNAVALAC

feb 2009.

#4
Upravo tako. Pelin rules. Blag je za zeludac i ako se napijes, sutradan neosjecam nista u zelucu, nikakavu muku nikakav tulum u glavi... :icon_lol:

feb 2009.

#5
jednom prilikom popio sam flasu tog dizela i nije mi bilo dobro, majke mi, pa barem dva dana.
TarkiPOZNAVALAC

feb 2009.

#6
ooo ja mislio da sam jedini pelin adict :D jos pivo uz njeg ko voda bas je njam njam, a side effects nikakvih a i votke volim premda se ne zalim ak moram pit crno vino, jacka, gin, jeger, tekilu.. sve gutam :) a najjace mi se urokat od shootera, al to dodje masu novaca (hehe nemosh shootere ubost na kiosku i cugat u parkicu :(
petarPanISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#7
Ma ljudi pelin je lijek. Jucer me je spasio jer sam pojeo hbw sjeme i zeludac mi je mjenjao oblike. Nakon dva pelina sve nuspojave hbw-a su nestale. A osim pelina dobra je i ceska beherovka ali razrijedjena sa colom :). Samo jedino sto stvarno ne podnosim su pive meni ... nikako mi nije jasno kako netko moze uzivati u tom gorkom okusu :| . I da svakako izbjegavati one alcopops (smirnof sokice) mene od toga vec nakon jedne boce pocne hvatat nekakva muka i bolovi u prsima. Kao da me ceka infarkt :|
ataraxiaISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#8
vino..pogotovo crno pivo..pogotovo tamno. ma ne pijem esto, al kad se ide pit..naj eae je neki bambus u igri..e, i vino s borovnicom je zakon. a od ~este..hm..nije baa da u~ivam u tome, al ata u kad u bezalkoholnim piima nema alkohola :D a svaata mo~e, uglavnom brandy, pelin, volim charobnicu iako znam da je loaa razvodnjena kopija apsinta, al neka.. sve to s colom. al nikako colom zero!! :) obo~avam onaj liker iz griotta. zapravo obo~avam sve u vezi griotta :D najdrae pie - martini. a najgore..najgore ata sam ikad pila je bila rakija sa aumeom tabletom s c vitaminom, nismo imali ime drugim ubit okus..bilo je zabavno lol.. i vodku nikako ne volim. jedino ako je baa jedini izbor..ata se u zadnje vrime dosta esto dogaa hahah..najmanje loaa je sa spriteom i sokom od brusnice, borovnice il tako ne im crvenkastim :)

feb 2009.

#9
pivo kao prvi izbor, karlova ko mi je najdra~e vino jako rijetko pijem, kad ga pijem naj eae je gemiat od ~eate mi je najdra~a vodka, ali mogu popit sve, ali nema do rakije koju ti sam ispe ea..uf rakija od jagode i od origana i maj ine duaice, odli ne stvari

feb 2009.

#10
takoder se ucanjujem u klub uzivatelja pelinkovca jednostavno ta cuga je bomba.....inace pivu obozavam a pogotovo hladnu hahahha
ROXPOZNAVALAC

feb 2009.

#11
Rum kola, jednostavno mi je pijanstvo od nje iznad pijanstva od bilo cega drugoga, kao da ti andjeli lete kroz zile
heathendomeISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#12
ma meni je sav aklohol totalna smrt!ako se napijem kako treba,drugi dan je kaos,mamurluk uvijek,osim ako pijem bijelo vino od poznanika u istri...vino je jebeno,najvise sto sam ga ikada popio je bilo prosle nove godine,kroz cijelu noc sam popio ca 3l i drugi dan nisam bio mamuran!!!! a za usporedbu recimo,taman jucer sam se zguzvao od pive(a cirka sam popio 5pivi) uniustio sam se totalno,vozio sam zabijen i odvalio si retrovizor,danas cijeli dan me boli trbuh i sjeban sam...al od toga vina nikada nista,stvarno,treba biti na domacem,i gust ga je piti..posebno volim po ljeti nekakav hladni gemist si sloziti i uzivati.....a i jeftinije mi dodje,1l ozujske je 10kn a 1l toga vina ja placam 12kn! a necu i govoriti da mi je ukusnije to vino od ovoga otrova koje oni pakiraju....:sick:

feb 2009.

#13
ove kombinacije su ok... ove me uvjek lansira u orbitu.... tradicionalno dobar.... davno smo na ovo bili zakaceni lazem samog sebe ...jos uvjek volim long-a
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2009.

#14
ne valja mjeaat alkohol i red bull, nije upozorenje bezveze na limenci
BrenerPOZNAVALAC

feb 2009.

#15
Brate alkohol plus energetsko pice i jeste bomba :) Bas zato tu kombinaciju izbjegavaj IMHO edit preteko me saman

feb 2009.

#16
to upozerenje bi upalilo mozda prije 10god. rijetko cugam tako da rijetko odem na mjesec....

feb 2009.

#17
pa votka-red bull je zakon... tko je to letio na mjesc hahahha al stok-kola je moja ljubav xD
dogo argentinoENTUZIJASTA

feb 2009.

#18
ma obo~avam alkohol. pijem sve al nikad nisam probao vodku i red bull jer jednostavno me ne privla i. al naj eae isto vino, ili bambus ili pivu zavisi kako kad ili us vodku

feb 2009.

#19
joooooooooj il vocna votka ummmmmmmmmmm ljudi tko otvori ovu temu... bas ne valja... curi mi voda na usta... bjez

feb 2009.

#20
red bull votka je the chose one.... nema bolje ...mucho je fina... ali jucer je bio dan za
FlegyPOZNAVALAC

feb 2009.

#21
uf trenutno sam na odvikavanju jer sam jednom sjebo jetru alkoholom i nekom bakterijom kada su se to dvoje povezalo...za sad mi ide koliko toliko donekle da se sam vidi rezultat ali polako cu ga se ostavti skroz :)

feb 2009.

#22
moje saucesce hehe pocela sam spamat xD
extranoizeENTUZIJASTA

feb 2009.

#23
piva, jeger i pelin. to je sveto trojstvo. i votka dolazi u obzir. vino uope ne razumijem. pa to je skroz kiselo i smrdi. trulo gro~e. lol.
FukmondoAMBASADOR

feb 2009.

#24
hehehe na ovom forumu se vishe cuga nego duva ;)
#25
ma pivo + red bull wodka...(pijem ju vec 3-4 godine i ono zdravlje mi plafon stetne posljedice bla bla) sad u zadnje vrijeme mal smanjio al kad se pilo prije nas 2je uzmemo 1l vodke i 4 red bulla i pola pola ito bar 2x tjedno..stvarno ko da neka zivotinja izadje iz teb3e :) fala bogu da sam to preraso..pa sad fino papu a pa jeger kola i finjak piv uga i to je to...
G e r o n i m OENTUZIJASTA

feb 2009.

#26
Ma piva naj eae (pogotovo nekih 20min nakon pljuge) .... a atok kola mi je isto dobra.
DenoISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#27
Kupite prase. Popijte jednu rakiju. Stavite prase u pe nicu. Popijte joa jednu rakiju. Stavite celzijuse na 375 pe nica. Popijte joa 2 rakije aaice. Upecite klju nicu. Rakijte joa jednu aaicu. Prenite okrase. Rakijte joa bocu jednu. Povi pilo na prase. Sipaj rakije jednu, ovu .... Pecite rakiju jos 4 sata. Izvadite pe nicu iz praseta. Ohladite da se prase pri eka. Rakijino burence popijte. Isprasite sjece. Stolirajte na servis. Bogolite se mogu. Dotek bar i daj nalij jos jednu r...
mili28ISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#28
crno vino ili pivo.pelin ako je badelov

apr 2009.

#29
vidim da pelin meu top izborima:) trusio ga i ja do pred 3 godine, a onda mi se zgadio nakon jednog incesa u zvjezdarnici...nakon toga, ta cuga mi je loae sjeanje:D al ina e, ok pience... fejvorit mi definitivno piva, iako na~alost ovdje nema za kupit dobre pive, sve neke razvodnjene piaake...jednom kad se proba pivo u eakoj, mijenja se glediate na taj napitak:) posve druga pri a, nebo-zemlja... ina e ako moram birat, stella, zlatorog, favorit, tomislav...to eno uvijek ima prednost, nakon toga limenka...i crna ima prednost, iako je ja a i te~a...al zato i kvalitetnija. Vino def isto top, crno mi puno dra~e od bijelog...i ono ata je bitno, da bude kvalitetno...oni ribari, feate i ta sranja treba obavezno izbjegavat, taj praaak s vodom koji sjebe ~eludac...plavac mi najdra~i, od bijelih ~lahtina...bambus mi besmislen viae, toga smo prije trusili na hektolitre, al to glupost...bolje kvalitetno vino isto, a ne mijeaano...ko neki soki bude i 100l trebaa popit... `ta se ti e ~estica, najviae volim viskije i konjak...votka mi najgora jer re~e mozak...viae preferiram obojane ~estice nego prozirne...takoer, od domaih ~estica, brandy top i po cijeni i po kvaliteti...iako, masu ljudi ga ne voli i ima nismo mialjenje o njemu:) al zajebi, to hrv konjak:)
mili28ISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#30
i to sve podpomognuto dragom nasom,samoubojstvo slea
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2009.

#31
Incesta ili incidenta u zvjezdarnici?
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#32
niko ne spominje shpricer,ako uopshte znate za to?? za one koji ne znaju:low budget koktel,belo vino i kisela voda 50:50,ovde u mom ravnicharskom banatu shiroko rasprostranjeno zbog kvalitetnog belog vina.. a probao sam i hrvatsko domace crno vino lichansko i nije mi jasno kako mozhete neshto tako dobro meshati sa vodom da pravite bevande ili kako vec..:vomitwar:
ReacherPOZNAVALAC

apr 2009.

#33
uff,volim ja puno toga.npr u slobodno vrijeme volim popit pivo,nakon obroka =) .baa guatam.a kad idem piti volim bilo vino s vodom od jagode(probajte) mmmm,pa hmm,tekila =)=) ... vodka,jeger....ma ata date na kraju,sve osim amara i brendija,to ne podnosim,i ruma onog =//
Eva RainENTUZIJASTA

apr 2009.

#34
Ja sam staromodna, volim uzivati u finim i dobrim vinima, preferiram crna...
djungaISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#35
Nepijem alkohol 10 god i nikad vise to smece u moje tjelo nece.Nema do dobre trave! :D
mali.medoPOZNAVALAC

apr 2009.

#36
~dero sam i peline i lavov ko svinja al nikad pijan nisam bio:icon_lol:(uz to naravno i puaio)al to su bili davni dani sad papam samo pivicu al mislim da sam i tu malo pre ero(sad je 9:20 ja jednu reaio, ao nije za pohvalu al j.g;) sve u svemu tu su moje lepotice:bis: koje me nadahnjuju i nedaju kojekakvim porocima da me oteraju ... ukratko u krasan kuuurac!!!! }UJA JE ZAKON l TO JE TO!!
brendPOZNAVALAC

apr 2009.

#37
alkohol...pa jel vam ja licim na narkomana? poznato je koliko je alkohol stetan ali hhaha ponekad mozda u malim kolicinama

apr 2009.

#38
skupljaa materijale za novi album? :icon_lol: :vb_whip: Incidenta:) ali bilo je jednako zanimljivo...drugima...nekima :icon_lol:

apr 2009.

#39
Sve manje i manje volim alkohol,zapravo nikad ga nisan ni extra volija ali opet...popije se,iako onda u ve ini slu ajeva kombiniram s joa ne im:vomitwar:.Ali zato vutru sve viae...Ne vu e na dobro...
FlameyISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#40
Kolko se ovdje alkohola pije... :S... ;) Ne volim ga bas osim pive ali piva tehnicki nije alkohol to je prehrambeni proizvod :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se