VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSta vas je danas iznerviralo?
LEGACY

Sta vas je danas iznerviralo?

1657 odgovora82,124 pregleda
paswordAMBASADOR

avg 2017.

#1
Kao sto naslov teme kaze, ne znam dal postoji slicna tema posto je ljude na vutri jako tesko iznervirati al aj ako neko ima nesto da napise nek otvori dusu :) Mene konkretno danas jedan oenzos iz kraja. Naslonio mu auto slucajno na njegov branik, izasao, pogledao apsolutno nista. Tu i tamo neka stara ogrebotina kod njega i mene, sednem u kola da krenem dalje i eto ga dolece.. jel si normalan, sto si me udario? Ja kazem slucajno, namerno nisam sigurno, cuvam svog ljubimca mozda i previse, bilo bi mi zao da mu se nesto desi a i njegovom autu nije nista. Kaze deda nije mu sad al sledeci kad ga opali ima da pukne, kazem mu ja ti se zali tom drugom i odem. Danas ulazim u auto i eto ga...pokazuje mi da spustim prozor, ja spustam i on mi prodaje pricu ono sto si me udario uzeo mi majstor 70e, ja se nasmejem,dignem prozor i krenem...i cujem udarac. U kolima dete, zena i ja. Izbacujem iz brzine, dizem rucnu i izlazim iz auta u nameri da ga posaljem na onaj svet zena otvara vrata,zove me da se vratim, matori podjebava sta hoces da se bijemo? Ja mu odg necemo da se bijemo, samo ja tebe mogu da prebijen kao macku.. pominje on familiju, meni raste pritisak, okrecem se vidim gledaju ljudi, dakle nista od tuce kazem mu sa bude srecan sto je situacija takva inace bi dobio batine i nasao auto na otpadu...ulazim u kola drhte noge, ruke... Generalno me je jaaaako tesko iznervirati, ljudi kazu da ne mogu da me zamisle ljutog ali eto nadje se neki debil koji moze da izvuce iz mene ono najgore. Eto ja sam dusu otvorio, mozda ce nekome napuhanom biti interesantno da procita ovakvu neku pricu i pozeli mozda da neku svoju situaciju iz svakodnevnog zivota podeli sa nama. Pozdrav :)

avg 2017.

#2
Ja kad ustanem niata niko ne smije rei dok ne popijem kafu i ispuanim cigaretu uz kafu. Ko god mi neato ka~e ma ni dobro jutro odma posti~emo ton i kree NEMOJ ME PEGLAT! KAD POPIJEM KAFU ONDA MI PRI AJ DO SUTRA! Ako mi ponovia dva put neato da uradim pobacam sve. Ujutru ako mi nije neato dobro u glaviudaram po zidu, stolu, za ata zaka i. Jednom mi je dan bio grozan bio sam pun nervoze i ekao sama ~rtvu, momak mi je reko iz aale jebo te otac luda.. Uhvatio sam ga za vrat i po eo davit da nije bilo mojih drugova koji su to posmatrali i vidjeli da je momak promjenio 16 boja u licu nekako su me odvojili. Jednom me je drug pogodio komadom ~eljeza u nogu i pobjegao u kuu, ja sam otiaao kui on je doaao da se izvini, bio je snijeg u valjao sam ga u snijeg i "naguro" mu snijeg u nos i usta da nije mogao zatvorit usta i hladno otiaao. Jednom me je momak jedan uporeivao sa njegovim psom zvao svog psa mojim imenom istuko sam ga okama. U srednjoj sam druga bacio kroz prozor mojih par drugara i ja srea sa prvog sprata iz zajebancije plaaio se svega. Jednom sam drvenom atiklom curu u glavu pogodio jer me je zezala. Ima joa al ne mogu svega da se sjetim Mislim kad bi otiaao razgovarat sa psihijatrom on bi pocepo diplomu.
L0oDZMAJ

avg 2017.

#3
Ti kad bi video vanzemaljca on bi umro na licu mesta:razvaljen:: Al si human jbt da covek ne poveruje sta procitasmiley9934:lol: ti si ka bokser:udarac::lol: Jutros me iznervirala ovca ili juce pffff:upiii: upala mi u bastu i unistila ukrasno bilje i paradaiz... pfffff a i sad se iznerviram kad pomislim :upiii::razvaljen::

avg 2017.

#4
Ma jok samo treniram plua :joint:

avg 2017.

#5
Ti neki neki tip sa kratkim fitiljem.:D Curu drvenom stiklom gadjao jel te zezala :eek:...aaj jaj jaj...to qurcem gadjas, a ne stiklom. Poslije ona sretna, a i ti.:mario:::rasta:

avg 2017.

#6
Ma ne nemam kratak fitilj, ne mo~e se baa neke stvari trpit du~e vrijeme, doe ta kap ato prelije aau. Bitno je da u ~ivotu ne daa na sebe i na drage osobe, nikog ne diram ako neko prvi mene ne dira ili nekog od mojih, a ve ina je do~ivjela kada srce br~e zakuca pa kad "mrak na o i padne " pa izgubia kontrolu. Kajem se i danas dan zbog te atikle ato sam curu udario, ajd da je bio muakarac.

avg 2017.

#7
spam ce biti uklonjen, naslov teme je jasan: Sta vas je danas iznerviralo a ne sta vas je sve u proslosti iznerviralo. iz pravilnika:
paswordAMBASADOR

avg 2017.

#8
@`taukadjevolim poprilicno si nervozan covek :) Ja koji sam celi svoj zivotnu borilackim vestinama (pa nas ljudi smatraju agresivnim) nisam imao takvih situacija. U ovoj temi vise ocekujem neke kao sto power kaze danasnje tjs svakodnevne dozivljeje koji nisu tipa trazili mi kartu za bus pa sam ih izuo nego nesto da kazemo ozbiljno i smesno za procitati bez nekih posledica za osobu koja vas je iznervirala :)
-BäR-ZMAJ

avg 2017.

#9
Iznervirala me neka baba ujutro kad sam iaao davati krv :mad: Udavila nas je u ekaoni sa kuknjavom,nije dala da nitko drugi dodje do rije i,svaki ne iji pokuaaj se vraa na jadnu nju jer je ipak njoj najgore a mi ostali u ekaoni smo tu jer ono kao nemamo pametnijeg posla :crazyd:.... Kukanje nee niata dobro napraviti osim ato nagovaraa i sebe i mene da ti nije dobro,takav stav nije zdrav nizakoga... ...ili auti i trpi ili poduzmi neato,samo nemoj kukati :joint2:

avg 2017.

#10
Jutros me zena izbaci iz takta. Prvi dan godisnjeg,moze zornjak ... ona kaze nemoze. Aj' spavaj budalo,sta si se uzhebo.
hazeriZMAJ

avg 2017.

#11
Ven...stari lav;):thumb: Mene je danas iznervirao kad dok pijem kavu vidim bahate Talijane kako glisiraju 17 metara od obale sa svojim "velikim"gliserima:grrr:

avg 2017.

#12
ja samog sebe nerviram...:lol: evo, vec dva dana se namoljavam da odem do majke da je obidjem i ne da mi se od jebene lenjosti :zvezda::

avg 2017.

#13
to ti je od trave :)

avg 2017.

#14
Pichim kroz grad, gladan kak pes, na svakom semaforu crveno! I krene vruina odmah jer se hladim sam dok vozim, kroz prozor :sun2::vozdra::puuuh::
paswordAMBASADOR

avg 2017.

#15
Danas obisao 2 trzna centra sa zenom u potrazi za nekom suknjom, nismo nasli, kao ima u centru grada proverili ovi iz prodavnice...dosli u centar ima ali je porucena online...reko ko ga jebe, idemo da odnesem neki kusinjski aparat na reklamaciju, jedva nadjoh tu hebenu ulicu i tu prodavnicu, dosli tamo i oni mi kazu a mi to ne uzimamo, morate u servis da nosite koji je npr 20km udaljen od te prodavnice. Bolje da sam ceo dan sedeo kuci i smrdeo nego sto sam se vozikao po gradu na 35c i opet nisam nista uradio :D

avg 2017.

#16
ma jok, lenstina sam nevidjena, od malih nogu, razmazen.
PrculaAMBASADOR

avg 2017.

#17
Pojavile se jebene zelene gusanice. ima ih koliko neea sad e biti govnarije :( Proale godine mi sjebale 3 najvea bada! A nije ih bilo nigde, ata li e tek biti ove kada puzaju po zidovima :plac::plac::plac::plac:
nexus777AMBASADOR

avg 2017.

#18
:thumb:,,,ajmo ispovjed... Dobar dan gospodine napalo mi doma cvijece spideri ,bube svabe,usi,,ma jo gospodine samo da spasim cvjece,,, Kaze on momak ne brini za 8kn ova vrecica rijesava problem , ja reko daj da te ljubim i ocu nesto jace? -nemre nemas papire . -necu valjda da spalim cvjece... -me nece momak sam ti njih istusiraj... -ajd rekao ja ubacim 5lit ode na pola vrecice,kad ono reko vidi bube svabe, usi ,spider samo ojacali ,,,,aaaa reko jeben ti poljo. fakultet i 8 kn, -odo se ja danas igrat malo oko cure ,,,pustam joj muziku ,gladim listove, malo gledam sta ima ispod kad ono pafff ,spideri, buba svabe,ajkule....aaaaa 5x vece nego prije par dana,trcim brzo ubacujem 4lit vode ostatak vrecice mjesam,spricam,tusiram,,reko super nema sunce , sve bude ok,eto sunca ,stavljaj suncobran odo nesto pojest,gledam vani nema vise sunca, vjetar udara, vracam se nema suncobrana:plac:... Ma samo da se rijesim vise tih zivotinja pocet cu ih sanjat......:plac::plac: evo ih gamad:watch:
paswordAMBASADOR

avg 2017.

#19
Danas...polomljen kljuc u bravi od stana :D joj majke mi zeludac mi se prevrnuo, na svu srecu imao sam u kolima brdo nekog alata koji stoji vec neko vreme bez neke prevelike potrebe tu, isplatilo se sto ga nisam vratio kuci :D ali srece kad sam izvukao polomljeni deo kao da sam dobio 7 na lotou
xnibadabiENTUZIJASTA

avg 2017.

#20
Da se nadovezen na temu, eto kao i kolegi par postova iznad mene pojavile se gusenice na biljani i jos sto je najgore to je vec treci navrat da ih skidam i danas jos kishurina osurila,molim se bogu jah da mi se ne ubudja ,imam jos 10ak dana do harvesta.Jebene gusenice i to primerci od 2 - 4 cm zelene neke matere im,ostavljaju samo suve hedice tu gde su jele i kenjale koji otpadaju na dodir. A sto se tih spidera tiche,ne mogu da opishem koliko ih mrzim.Evo morao kreciti i renovirati ceo prostor zbog njih.Nema tu leka.Ko ih jednom dobije ,borice se mesecima,ako ne i godinama.moraju fizicki da se uklone nema druge.

avg 2017.

#21
sto se vise nerviras,vise se :poop: desi :D
KrmeljENTUZIJASTA

avg 2017.

#22
Saznanje da me ne moze svet povrediti nego samo moja ocekivanja ;-)
ubica zmajevaPOZNAVALAC

avg 2017.

#23
lezem i ustajem iznerviran.

avg 2017.

#24
udarila me budala sa automobilom i pobegla, sva srea pa je jedan prolaznik slikao auto i vide se tablice, prosao sam samo sa ogrebotima od betona i malo se oseam ugruvano, kakvih sve debila iima u saobraaju sa uvaj boze.
FeltLEGENDA

avg 2017.

#25
Vra am se sa odmora nakon 3 tjedna,posao :mad:

avg 2017.

#26
Sve najbolje buraz, moga brata je prije 5 dana kamion udario, dok se ovaj vozio na biciklu ka poslu, na svu srecu nije bilo velikih nezgoda.. Mene nervira, da se ne mogu tako lako iznervirati... imam zivce jake kao u konja haha

avg 2017.

#27
Saznao sam ko je vlasnik Automobila koji me je udario idem da ga pitam da mi da hiljadarku, ako nebude hteo odo do odvetnika pa u tuzbu imam i sve nalaze od lekara pa nek sledeci put bezi :lol: Ebacu ga samo zbog toga sto je pobegla budala! Inace i ja sam bio na bicikli.

sep 2017.

#28
nesto sam sjebao i izgubio lozinke za mejl i tjub :grrr: aj mejl i nije tako strasno, ustvari jeste zbog jedne stvari, na tjubu imam preko 50 giga aplouda i sad sve propalo jer je rekoveri povezan sa tim imejlom koji nema rikaveri, ustvari ima, samo sto ja nisam odradio :plac: UZAS
nesalaLEGENDA

sep 2017.

#29
Uzeo u kuhinji kavu, zaboravio secer stavit i pozvonim dole u birtiji, otvori, trazim secera... Ona mi pocne srat kako duzi secer...nek idem gore po secer... Poludim, udjem u sank i uzmem secer hehehe ona nesta kod direktora ce ic..ja reko moze idemo odma...kad je otisla reko u pm, ona je to shvatila koda sam nju poslo u pm..ozadje kao mama mi moze bit, ja reko sta mene boli k...c sto ni ti mozes mama bit... Jesam lud...
nerpZMAJ

sep 2017.

#30
Uglavnom me iznerviraju primitivni i neuki, a pritom uvek glasni.. homo erectusi.
nesalaLEGENDA

sep 2017.

#31
Ko je u mom slucaju bio neuk?
nerpZMAJ

sep 2017.

#32
Nije se odnosilo na tvoj post, nego generalno na temu..
raso32AMBASADOR

nov 2017.

#33
Iznervirao me nedavno kupljen dron,hocu malo letjet i slikat,kad ono smrzava se aplikacija na mobitelu,pa nemam mikro sd card adapter za updejtat firmvare,a daljinski konstanto proizvodi glasan piskutavi zvuk .....

nov 2017.

#34
kineski sarafi. sad ne more ni unutra ni van. morat cu ga pobrusit dremelom da ih mogu sa kljucem uhvatit. zurio se jer sam u suplji strop tiplao pa stavio neki kemijski anker i tiple za suplju ciglu i nisam imao vremena trazit druge sarafe jer bi ovo stislo pa nebi mogao ni usarafit..
BladerZMAJ

nov 2017.

#35
Prehlaen taman kad sam dobio par dana slobodnog. Nos za epljen totalno, ne utim travu, a cilu no sam spava sa otvorenim ustima skamenila su mi se...;)

nov 2017.

#36
Isto i meni! @Blader Mrzim kad diaem na usta cjelu noc (trebam kupit ovla~iva za preko noi za spavanje a treba mi i za box jedan!) Nemam love za 2, ovaj put ugaam sebi, sorry biljke... Imam temperaturu, pijem coldrex i nemrem duvat :grrr:

nov 2017.

#37
danas me nije joa niata iznerviralo :banana_rasta:

nov 2017.

#38
sam sebe... video simpatiju a nisam ni zdravo rekao, a kamoli da je startujem, a znamo se 20 godina :(

nov 2017.

#39
uhhh,opako grouchy :( odlepeo kad ju ugleda,pa ni A ni B ,a :D
BladerZMAJ

nov 2017.

#40
Nije ti losa ta fora sa ovla~iva em. Cijelo grlo mi bilo ko sahara, pijem i niata...

nov 2017.

#41
tako nekako, dobro da mi noge ne otkazu pa padnem ispred nje :lol: minut i 21' EHmuaI2lQ2c

nov 2017.

#42
E moj katana,jesi ti nindza ili mindza?

nov 2017.

#43
da nisam kupio bitcoin na 350 prosle godine. evo ga preko 7000

nov 2017.

#44
zapeo danas za prag, umalo prst nozni slomih.. zamalo nisam poceo plakati.. XD
nesalaLEGENDA

nov 2017.

#45
Sad vrjedi 7000dinara?

nov 2017.

#46
Kak se osjeate vi koji se svaki dan iznervirate, daj nek mi netko objasni ata, kako, zaato? I najbitnije pitanje, kako vam nerviranje poma~e u rijeaavanju nemira. Eo i odgovor, nikako, ono odma~e i naruaava vaae zdravstveno stanje, te vas stvara pogodnim za raznorazne bolesti. Kakvo crno nerviranje, ajd da ima ata korisnog od njega pa bih razumio, ali ovako isti k. kao i kocka ili alkoholizam.
nesalaLEGENDA

nov 2017.

#47
Kako? Kazu da kocka smiruje... Ako ne smkruje, imas neke sanse da dobijes... Alkohol ke isto ok... Ima nekog efekta... A nerviranje bas nikakog... Osim sto samog sebe jebes...

nov 2017.

#48
7065$ americkih tocno sad. bio na 7500 skoro neki dan.

nov 2017.

#49
mene nervira sto sam nevidjeni baksuz... nedeljno kupim bar 5 kinder jaja i to onih tzv. za devojcice i stalno dobijem neke zmijice, zmajice i ostale gluposti, a jos nisam izvukao neku od heroina :(

nov 2017.

#50
mani se heroina, samo vutra, vutra forever :)
ultras94AMBASADOR

nov 2017.

#51
snijeg!!! bijelo govno napadalo vec inace sam ljubitelj skijanja, vikendica , rakije i zimske meze ali jutros mu se nisam obradovao. Danas sam trebao ici spremati sajt za sljedecu godinu ali nista od toga do daljnjeg...

nov 2017.

#52
nemas ti pojma kako harli kvin duva, da ne govorim o poison ivy ;)
Minja3LEGENDA

nov 2017.

#53
i posle ka~i da ne stavljaju drogu u pie , a evo i deci turaju u okoladice .. ccc ne bi ni primetila da PSeed nije provalio ... hahahha baassam se iznervirala ...gde mi ~ivimo ...

nov 2017.

#54
Za sad niata:spliff:, ali dug je dan :razvaljen:::D

nov 2017.

#55
Oko ega da se ~ivciram kad me boli briga za sve? :P

nov 2017.

#56
Zavodna, neodoljiva, dama, zena. Mozda je covek na to mislio. A vi odma' po drogama... C,c,c... :D

dec 2017.

#57
nije da sam se iznervirao, ali mi nekako bljak ;)

dec 2017.

#58
iznerviralo me to ato svaki put dobijem biobizz heaven kada mi poaalju promo paket ove firme gdje uzimam grow opremu.. imam itav, jedan veliki karton pun ovog promo shita, mogao bi uskoro svoj aop sa ovim stvarima otvorit i stickere ljudima prodavati lol

dec 2017.

#59
nedam ni em da mi prie, samo dr~im koncentraciju i koncentraciju na "nivou"....u zadnje vrijeme sam baa nekako nabacio neki armor:razvaljen:: EDIT: pogodilo me kad sam pro ito sad da se August Armes, moja omiljena pornaaica, ubila.....nemogu vjerovati da je toliko otiala u bananu...

dec 2017.

#60
koji u~as :p probudim se rano jutros,opa batoodli no:) zarolam,kresnem laptop, pa da uslikam cure za update nee,hebu tetku svoju windowsi:mad: pobrkalo se sve :upiii: kavica,pljugica,aj' da vidim:smoke: jednostavno: a sunce ti ~arko i jarko :upiii: :lol: naduvan ulazim u opcije a neznam e ulazim:lol: nakon 3-4 sata,psihi ki slomljen:objesen: pokrenem osvje~ene win-se:upiii: uz mili glasi Sative Dive na V-radiju niata od update-a,cure spavaju:rolleyes: uto se digla i ~ena kavica i pravac trgovina:respect::ljubav:ja voza :eek: ... evo i popodneva nema interneta :mad: pa koji k sada opet:upiii: agentica t-com a,telefonski otkrila da je ma ka ia upala kabal iz rutera:respect: e to me danas poljuljalo o_O da pijem apaurine,sad bi rokn'o 3 odjednom smiley9934 sreom :let: ima ovog Z8 :joint2: 0lBjcaMokvo

dec 2017.

#61
forum nekako smor, malo postova zadnjih nedelja.

dec 2017.

#62
U zadnje vrijeme sve me nesto nervira. Kad zastanem i pogledam sta mi se mota po glavi, vidim raspravljam se, diskutujem, svadjam se sa svakim i u vezi bilo cega, i bez ikakvog smisla. Da ne spominjem morbidne, mracne, dijabolicne scene, sta bi sve ucinio liku sa kojim sam u raspravi. Srecom sve se to desava samo u mojoj glavi. A da se ne bi prelilo u realnost disem. Yebeno duboko i jako disem. Prilicno sam siguran da nije do mene. Jer isto registrujem i u gotovo svim ljudima oko sebe. Cak i na forumu osjecam dozu nervoze, i mislim da nije samo radi sive boje podloge. Kao da smo pod nekim neobjasnjivim kolektivnim uticajem. Necu da dozvolim da me nervoze, koje vrlo vjerovatno i nisu moje, izbace iz takta, i da se zaista posvadjam sa ljudima do kojih mi je stalo i koji su mi dragi. A necu ni onim drugima da dam satisfakciju da me poremete. Otvoricu pivce, pljunut, i zapjevat..
VirtualHLEGENDA

dec 2017.

#63
Znas kako, nekakav Sam vaaaaah! Zadnji period, nekako se ljigavo osjecam. Nema veze s time da Sam dobio I dosta kila, nego jednostavno ne mogu slusat vise nikoga... Mislim mogu, al ne Bas svakoga. Stiska me Puno stvari u glavi, a uvijek mimo zivota nesto kontam I prekontavam... Kaze netko Kao trebas se rjesiti stresa bla bla, evo stvarno uvijek stress odstranim I ne dam da me pomete, obozavam sportski ribolov, dam si oduska, al opet Kao da mi nesto fali. Vala pun mi qur.. I ove travulje lose, jebiga kad ovdje nemam pristup finim stvarima, dobijem najbolje sto ima u nas al Kad mi prodje amsterdam kroz glavu, najradije bi onaj jox u smece bacio. Nerviram se sto Sam se vratim starcima radi priv problema, pa ne mogu uzeti nirmalan box, nego se peglam sa pc-em, al hajd valja za trending. Pristavite kavu pa cu dalje:joint2:
Minja3LEGENDA

dec 2017.

#64
ZUBARKA ! Mrtva ladna pita : Hoete sa anestezijom ili bez ? ( Termokauter) Nekad bi bila zista fina ali danas sam morala da je pitam - Jel normalna? - Pa oea ja tebe da pr~im bez anestezije ??? isto da vidia kako je i ne postavljaa glupa pitanja .... grrrrrrrrrrrr .. malo mi je ato me boli - joa dodatno i njen debilizam ........

dec 2017.

#65
Ovo me podsjeti na moju debelu zubarku plavusu. Cura zna da dolazim redovno na skidanje kamenca, i znaju koja mi je frka kad treba da mi stru~e po zubima, i nedavno polomim umnjak i hocu da ga vadim, jer mi pravi probleme, i naravno, IDENTICNO pitanje. Ko' da ima toliko mazohista, pa hoce bez injekcije. Pusti pricu, daj dvije odm'a, da se ne sekiram. :smoke:

dec 2017.

#66
kad vrtim forum i trazim temu, picks post sve i svasta :GRRRRRRR

jan 2018.

#67
Prodje 60 dana od narudjbe sa E-bay.Paket nisam dobio.Kontaktiram prodavaca da hocu novac nazad.Vele mi da pricekam jos 8 dana:grrr:da treba vise vremena da stigne.Kaj je netko iz Kine pjeske krenuo u dostavu?

jan 2018.

#68
Meni je znala roba ak i za 4.5 mjeseca stii.. kada ide obi nom kineskom poatom.. A im platim 15 dollara viae na onaj dhl krac palac, stigne za 3 tjedna..

jan 2018.

#69
Sve mi vise ide na zivce taj ebay, svi se nesto prave mutavi. Ali Tony kad mu tamo lupnes negative feedback, da vidis kako se lome da isprave gresku.. Mrzim narucivanje sa neta...:grrr:

jan 2018.

#70
Nikad vise od 40 dana nije trebalo da posiljka stigne.Estimated delivery zadnji dan je bio jucer i meni vise ne treba njihov proizvod(kojeg sumljam da su poslali-nisu poslali kod za pracenje).Meni je recimo sad krajem godine DHL stigao paket za 3(tri) dana i to potpuno besplatno(nisam doplacivao nista za slanje dhl) Ne mislim cekati pola godine za proizvod od 30-tak dolara. Ma nije kriv ebay.Do sad nikad nisam imao problema s kupnjom preko ebaya.Jednom moras naletjeti na supka od prodavaca.Ali valjda ce se rijesiti pozitivno za mene.
hazeriZMAJ

jan 2018.

#71
Probajte sa Wish-om...zena je prezadovoljna i meni je uzela par stvari.U slucaju carinjenja ili pdv-a vracaju lovu..

jan 2018.

#72
Konacno sam dobio povrat novca ali.... Ja sam platio 212kn a oni su mi vratili 184kn (32$ ja njima i oni meni) Grda je stvar ovaj tecaj.Ali bolje i to nego nista :whato:: Exchange rate: 1 Croatian Kuna = 0.150439 U.S. Dollars je bio u oba slucaja(placanje i refund)

feb 2018.

#73
Njuaim trola na forumu :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

feb 2018.

#74
Iznervirao me Kolega ( Gazda) duguje mi sad ce jos malo tri plate, nosim pocepanu jaknu, on covek sebi iskesira jaknu od 19 soma!!!! Ajde recite mi da netreba da ga nalupam ko majmuna!

feb 2018.

#75
da, da... e, imam ja jaknu od 220€ samo stara 19 ipo godina :lol:

feb 2018.

#76
ako budea tako marljiv i vrijedan kupit e si on joa skuplju :rofl:

feb 2018.

#77
Nerviraju me narednih 5 sati ,pijana balavurdija koja dolazi svakih 5 minuta na hitni trakt(razbijene glave, dislocirani pal evi,uganuti gle~njevi)Kako neznate piti balavurdijo PRESTANITE se oblokavat!!!!!:djede::murija::murija::udarac::udarac::svadja::rofl::zvezda::
hazeriZMAJ

feb 2018.

#78
Da su ima trebe u glavi umjesto igrica nebi takvi dolazili na hitnu:razvaljen::

feb 2018.

#79
ono kad visis na forumu...

feb 2018.

#80
::umirem::malo zagorilo:whato::
hazeriZMAJ

feb 2018.

#81
Braco mila:rofl::eek:Gruci..di je zapelosmiley9934:lol::thumb:

feb 2018.

#82
To se zove "peceno na rudarski".:D:D:D
prosto okoAMBASADOR

feb 2018.

#83
Po tko zna koji put se dogodilo i ponavlja se i ponavlja Cim neko pomisli da smo kao dobri pocme srat po nekom drugom. Danas sam imao odgovor, ispricao se i rekao da sam prakti ki krscanin i da mi vjera zabranjuje, ne samo pricati vec i sluaati kako neko sere o drugome. Izgledao je kao da bi me rado vidio kako visim na krizu. A prije marende se uredno prekrizi Nabijem ga na ovi moj budisti ki k....

feb 2018.

#84
U mom okruzenju ih je takvih koliko hoces. Samo, na mene se vec navikli. Znaju da ih mogu uvijek argumentovano odyebat. Izdresirao sam ih u bukvalnom smislu. A isto sam tako kao ti, vazda visok tlak zbog laznih moralista, dok nisam shvatio poentu. Sad me mogu... hm, da ne kazem sta... :razvaljen::

mar 2018.

#85
rezultati izbora u beogradu, ne razumem koji je qrac ljudima!?
hazeriZMAJ

mar 2018.

#86
Vole da sute,budu potlaceni,manipulirani i vjeruju turskim sapunicama...Dok sutis,ovi te ebu...to mene nervira al me boli vise uvo:thumb:ja svoje nedam...

mar 2018.

#87
Sto se izbora tice... ko da se narod pa pita. Da su svi u dogovoru glasali protiv kretena, kreteni bi opet bili prvi. Nazalost.

mar 2018.

#88
Nije danas vec sinoc... Razbio sam cfl 125w u sred growa. Nastavljamo ispod 24x3w full spectrum ali realnih 30w jer bournov regulator ne dozvoljava jacu struju. Smisljam sta uciniti, napraviti e27 panel ili cekati ledice koje su odavno na putu, nadam se da stizu ovih dana...
hazeriZMAJ

mar 2018.

#89
;)
jesamZMAJ

mar 2018.

#90
banda lopovska provjerite ra une za struju!!!! https://www.24sata.hr/news/gra-ani-u-soku-sad-im-dolaze-i-trostruko-veci-racuni-za-struju-565115

mar 2018.

#91
Dodje mi susjed.Trebaju mu kljesta.Ajde dam mu i onda mu treba kompresor.Dam mu i kompresor samo da ga se rijesim.Onda me pita da mu jos dam i wd40.Jbt jucer je prodao auto dijelova za preko 600€ a sad nek mu ja dam wd jer on nema novca(oko 3€ je boca) i pocne mi prekopavati po ormarima sa alatima.Onda je vidio boju u spreju i wc dasku.I gle cuda i to bi mu dobro doslo:grrr: ah ta divna jutra....
DvolicniLEGENDA

mar 2018.

#93
Doktorica koja kasni na poso 1,5h, prvi u redu ekanja, pacijenti ulaze izlaze, pola h kasnije napokon dobivam isprintana 2 papira.

apr 2018.

#94
imamo letnje zombije FTWD, imamo s jeseni i proleca, TWD, iZombie, znation, ali nemamo zimske zombije !!! :grrr: :lol:
Mo1ZMAJ

apr 2018.

#95
:fuck:
Mimak123ISTRAŽIVAČ

apr 2018.

#96
Moj decko i njegove lazi Kad ce da shvati da sam pametnija od njega P.S Ima da ti i drugo koljeno povrijedim pa onda tek da imas lijepo sjecanje na mene

apr 2018.

#97
Eto ti zla :eek:, pa onda ka~u ~eni se :fuck:. Ma odgrizi mu pitona mamicu mu njegovu :rofl:.
Mimak123ISTRAŽIVAČ

apr 2018.

#98
Nije piton nista kriv ....

apr 2018.

#99
ali je kazna adekvatna :D :(
Kanabis_kidAMBASADOR

apr 2018.

#100
Izlazim iz kafia, na terasi sjede mu~, ~ena i ki od oko 8godina.. Ka~e mala "mama idem na livadu" (ispred kafia je mala livadica, dobro pregledna sa terase), a mater joj ka~e "ne dolazi u obzir, sjedi ovdje i evo ti mobitel"... ma znam da, sitnica, nebitan dogaaj, ali jbg zasmetalo mi je
mountain kingAMBASADOR

maj 2018.

#101
Udjem u bus, krenuo do grada po cuveni BIOHEAVEN by biobizz, no u medjuvremenu ne shvatajuci koliko mogu da ispadnem glup iznerviram samog sebe spoznajom da mi je iz dzepa ispalo 2000dina. Mozda sam odzeparen ali ne verujem, verujem da sam glup, pa sam malko neurozan

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se