VUTRA
ForumZajednicaOfftopicSto ste po zanimanju?
LEGACY

Sto ste po zanimanju?

200 odgovora15,956 pregleda
StukaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#1
Bas me zanima koja grupa ljudi i iz kojih krugova ovdje zalazi, pa recite, sto ste po zanimanju? Ja osobno imam svoj mali drveni obrt.

maj 2009.

#2
ja sam ljenjivac prve klase :costumed-smiley-027
DžidžadžojacPOZNAVALAC

maj 2009.

#3
degustator trave! Student ovde.
extranoizeENTUZIJASTA

maj 2009.

#4
tra~itelj istine koji je sam istina.
dogo argentinoENTUZIJASTA

maj 2009.

#5
akolarac srednje akole
PikavacISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#6
ja sam gelipter :)
AFGHANISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#7
student / osoba koja dane provodi na kavama
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

maj 2009.

#8
Profesionalni oban...hvala, hvala... :bis:
badger badgerENTUZIJASTA

maj 2009.

#9
dobro udni ku opazitelj :) u slobodno vrijeme studiram :)
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2009.

#10
U zadnjem filmu sam potpisan kao vozach.

maj 2009.

#11
pornoglumica LOL
gloss_zelenkyAMBASADOR

maj 2009.

#12
nadrkani jebivjetar

maj 2009.

#13
pustinjski sko imia :bis:
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2009.

#14
A nije sad fora da izmisljate... :)
TarkiPOZNAVALAC

maj 2009.

#15
profesionalni p elar zavraio faks, smjer zujanje
StukaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#16
A jeb vas.... ja sam ozbiljan... ajd prosto me zanima profil ljudi, a vi ovako.. iz ovog zakljucujem da je 90 % srednjoskolaca ili studenata pcelarstva koji prije svega neizmjerno vole duvat i to je u krajnjem slucaju sve sto rade... ima ovdje neko ko radi ista u zivotu kojim slucajem ????!! :)

maj 2009.

#17
ne :costumed-smiley-027 :icon_lol:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

maj 2009.

#18
Ja ozbiljan! :dunce:
tamburaENTUZIJASTA

maj 2009.

#19
po zanimanju sam medicinka,a bavim se i drugim stvarima.spretna sam u ratarstvu(trave) i jos tu i tam zaradim koji dinar dok pecem drugima kolace...
DjangoENTUZIJASTA

maj 2009.

#20
ja ponekad razmialjam o tome da bi neato radio, osim polaganog studiranja...

maj 2009.

#21
Sporet na drva

maj 2009.

#22
@stuka tebi za dusu limar, vodoinstalater, strojobravar, poljoprivrednik, sve samo radnik nisam, LoL hobi- tattoo majstor i naj vaznije prava lencina kad me filmovi krenu prati..... haaoman
nick_promenjenISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#23
IT-CEO(chief executive officer)
mr.skunkAMBASADOR

maj 2009.

#24
odvjetnik
AnarhosterENTUZIJASTA

maj 2009.

#25
Vatroguzac
psychoserbicISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#26
tattoo artist, gitarista, lenjivac
skoro_normalnaENTUZIJASTA

maj 2009.

#27
po zanimanju sam cvjecarka :costumed-smiley-027
BjelacAMBASADOR

maj 2009.

#28
MSCE Inzinjer opis posla: izbjegavanje posla:icon_lol:
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2009.

#29
biskup
naturaPOZNAVALAC

maj 2009.

#30
farmaceut, al bavim se alternativnim lecenjem, obrazovanje mi je samo otvorilo oci kakav je biznis farmacija
BlekFogPOZNAVALAC

maj 2009.

#31
Haha...koliko sale toliko i istine....trenutno radim kao prodavac, dok se ceka posao u drzavnom poduzecu....

okt 2009.

#32
poslije 5 srednji skola i jedne godine unazad,nekad se sam zapitam sta sam po zanimanju, salu na stranu :D elektro-instalater iako neam dvije ciste o tom xD a radim na jednoj benzinskoj :rofl:
xarabasENTUZIJASTA

okt 2009.

#33
Referent za nabavku materijala u jednoj privatnoj firmi.

okt 2009.

#34
ja sam poljoprivredni tehni ar, a trenutno prodajem povre na pijaci :) najozbiljnije.
Kreso1988ENTUZIJASTA

nov 2009.

#35
student^^ ilit samo pusim iducih 8 godina.

nov 2009.

#36
Ja sam dizajner unutrasnje arhitekture izmedu ostalog...
seximilijanISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#37
diplomirani ekonomista

dec 2009.

#38
Zavraio tehni ku akolu, studiram cestovni promet od 2002. Fala kurcu, 3 ispita sam od kraja. Ina e radim kao croupier u casinu.
Teglica_UnkaAMBASADOR

dec 2009.

#39
ebem radoznale al samo petkom pre podne u ostalo vreme sam prodavac novina ispod zgrade albanaija.
MedoZGBENTUZIJASTA

dec 2009.

#40
ja sam student informatike, ne delam nis nemrem posla nac nes u sklopu faxa... ak netko ima neki job na podrucju ZGa slobodno nek javi :D

dec 2009.

#41
Ja sam dipl. elektroinzanjer, RF tehnika. Ali polako shvatam i neke stvari van mainstreem nauke!
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

jan 2010.

#42
u polju kopam...
CAMENTUZIJASTA

jan 2010.

#43
biolog i kemi ar , s tendicijom naginjanja prema geobotanici i organskoj sintetici , so far so good

jan 2010.

#44
kozmologinja, -tra~im gdje nitko nije, vidim ato nitko ne vidi, upoznajem i filozofiram - doduae ovak napuaena ;))

jan 2010.

#45
rudar - kopam duboko u duai, tra~im istinu i iluziju
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#46
strojar,jebena apica kad se nagruvaa i radia na rovokopa u.bar meni
SvetilistPOZNAVALAC

mar 2010.

#47
ja parketar a blage veze neam, od malena se zanimam limarijom, bravarijom a hobi mi je tetoviranje
ZOKIAMBASADOR

mar 2010.

#48
evo i mne. zavrsio masinsku (vodoinstalater (gas , kanalizacija , grejanje , klimatizacija)) radio posle srednje kao konobar tri godine.. onda mi pamet u glavu udarila i upisao fakultet u inostranstvu , sad studiram i vredan sam student dajem sve u roku i bicu gradjevinac. umedjuvermenu sam zavrsio kurs uzgoja nase plemenite biljke na vutra.org_u eve u svemu u zivotu jos nista nism uradio :)
Z&NZMAJ

mar 2010.

#49
:sick:Nezaposleni Elektri ar! Zato i visim stalno ovdje:icon_eek:

mar 2010.

#50
zanimanje mi je graficki dizajner, mada sada radim kao web dizajner... i profesionalni vutrogasac.
SLO-EraLEGENDA

mar 2010.

#51
delikvent,klovn sa zvani nim statusom, zemljoradnika-seljak ovek
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#52
Pekar, lekar, apotekar, kolar, stolar mogao sam biti ja, bilo sta knjigovezac, staklorezac, vidar, zidar mogao sam biti ja, bilo sta I kriticar i politicar i pedagog i demagog policajac ili pajac bilo sta, bilo sta, bilo sta Mesar, tesar ili klesar, kovac, trovac mogao sam biti ja, bilo sta mlinar, vinar, veterinar, kuvar, cuvar mogao sam biti ja, bilo sta Daktilograf i fotograf i scenograf i geograf polupesnik i bolesnik bilo sta, bilo sta, bilo sta I ostalo je na tom da sam danas bilo ata i tim se bavim !!!!!!!!!!!!!!!!!!

apr 2010.

#53
nekako mi glupo rei, ko da se falim, al evo dipl. ing. el ima godina, radim honorarno
hashisharENTUZIJASTA

apr 2010.

#54
zanimanje elektrotehnicar.. a bavim se strujom,konobarenjem,duvanjem, alternativmom medicinom lol, poljoprivredom(po sumama i brdima)..nadam se da nisam nesto zaboravio...
hashisharENTUZIJASTA

apr 2010.

#55
zanimanje elektrotehnicar.. a bavim se strujom,konobarenjem,duvanjem, alternativmom medicinom lol, poljoprivredom(po sumama i brdima)..nadam se da nisam nesto zaboravio...
bozgaLEGENDA

apr 2010.

#56
Koliko elektrotehni ara... I ja isto. No ina e sam pisac, psihonaut, cannagrapher, globetrotter, enogastrolog. Obo~avatelj marihuane i boravka u prirodi. peace boz :sun2:
bozgaLEGENDA

apr 2010.

#57
Koliko elektrotehni ara... I ja isto. No ina e sam pisac, psihonaut, cannagrapher, globetrotter, enogastrolog. Obo~avatelj marihuane i boravka u prirodi. peace boz :sun2:

apr 2010.

#58
Ekonomist

apr 2010.

#59
Ekonomist
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#60
Studentica hortikulture, 3. godina. Stvarno puno elektrotehni ara... :P
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#61
Evo josh jednog elektrotehnicara, ali ovaj na zalost nije sve to zavrsio al, kad je skola bila mjerilo znanja brate ni onaj sijedi albert nije volio skolu hahahah Elektrotehnicar vise zbog posla koji radim. Dalje, produkcija muzike, napravim pokoji beat ljudima da repaju na to a inace od 98 se bavim stvaranjem zvuka i obradom istog, ako budete dobri ( mislim puno mi nahvalite biljku hahaha ) napravim vam pjesmu za temu :D
slobodanAMBASADOR

sep 2010.

#62
na papiru sam inzinjer masinstva...

sep 2010.

#63
Joa jedan strujaman :D

sep 2010.

#64
Vutra administrator

okt 2010.

#65
`ofer dugih ruta :)...,a baa danas su mi upisali u radnu knji~icu i ''rukovatelj mosnim te konzolnim dizalicama,signalist i voza tereta''...a da nisam ni znao da sam to. `iaaj Mara aeer u kola e...:181:
SiDAMBASADOR

nov 2010.

#66
Po zanimanju sam tehni ki urednik, radim dizajn, pripremu za tisak + malo web dizajn... a najviae od svega ljen arim, igram igrice i duvam... tu ak imam i diplomu :))

nov 2010.

#67
:clap::clap::clap:
Walt3rISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#68
Profesionalni Vojnik do prosle godine a sada vozac... Trave i avantura u zivotu nikad dosta :)
VanzemaljacAMBASADOR

dec 2010.

#69
Onanicar,amater...

dec 2010.

#70
frizerka i jockey:ridinghorse:
morbus_royISTRAŽIVAČ

dec 2010.

#71
trenutno student informatike... radio sam u rasadniku i bavio s e prodajom voa na atandu.. ina e sam sam zauzet slikanjem, pisanjem i drkanjem po sitaru

dec 2010.

#72
radio sam svaata, na kiosku, konobario godinama, i sad tu i tamo poderem featu, barmen, animator u sezoni, prodajni predstavnik piva, prodaja reklamnih prostora i reklama, kao kre ilac, prodava i serviser inf. opreme. trenutno sam nezaposlen, no poato ~ivim sa starcima u kui, imam dosta posla tu sa p elama, imam 170 koanica. hobi mi je ibanje, vo~nja u nepoznato, obo~avam se zbomban vozit ii na razne raceove, uz ibanje imam i ljepotana golfia abf-a, malo mi je projekt stao radi love. :dog_walk2: imam 2 njufaa koji su esto samnom na brdu, p elinjaku ~elja: otvoriti u mom gradiu kofi aop sa popratnim sadr~ajima, bilijar, stolni noga, pikado, karte, aah, liga prvaka, formula i sl. :banana_dred:

dec 2010.

#73
I ja bi isto tako!!!
deraxorLEGENDA

okt 2016.

#74
Stara je tema ali vjerujem zanimljiva i za ubudue. Taman sam htio otvoriti takvo neato kad pretraga pokaza da ima. Ja sam graevinski tehni ar,, nikad to nisam radio. Sad radim kao IT tehni ar, najviae servisiram kompove. to najviae tra~e ljudi.
amrildoooLEGENDA

okt 2016.

#75
Masinski tehnicar, a do sad sam i radio uglavnom na poslovima vezanim za masinstvo.
JamrockPOZNAVALAC

okt 2016.

#76
Personalni trener :rasta: Mada ja preferiram i pluca da treniram ali ne smem klijentima to preporucivati :D

okt 2016.

#77
Joa jedan u nizu elektrotehni ara koji ne radi u struci nego je majstor za sve, od struje do betona~e... :)

okt 2016.

#78
Strujash.
ChanZMAJ

okt 2016.

#79
Sve banderasi :D:D:D, nigde pravnika, IT 'e'nzenjera, med.sestara i menadzera:banana_rasta::skot:::vozdra::rasta::respect:
FarmerLEGENDA

okt 2016.

#80
Pozdravljam temu, bila bi doduse puno korisnija da prve 2 stranice nisu cista zezancija , al mozda se malo i ozivi tema. U svakom slucaju zanimljivo vidjeti koje su profesije i strucnosti clanova, definitivno ko sto Chan kaze, dobro bi doslo jos malo "deficitarnih" struka medju nama :) Ja sam evo 3d dizajn (modeliranje, vizualizacije i ilustracije) i animacija, povremeno i grafika , a hobija auu, lakse bi bilo nabrojati cime se ne bavim :P
banovan240LEGENDA

okt 2016.

#81
Student,imam jos diplomski.. pa bio bih neki kvazi ekonomista..marketing i trgovina..mislim ko priznaje singidunum,ko ne priznaje.. pa u tom slucaju sam dobar covek :-D A zanimacija i interesovanja imam pregrst.. igre,filmovi,dokumentarci..trening outdoor :-P zivotinjke i prirodu volem

okt 2016.

#82
joa danas aljaker, onda 4 dana zmaj :let:
manilaAMBASADOR

jan 2017.

#83
Kuhar dugi niz godina.... :)
artisticLEGENDA

jan 2017.

#84
monter grijanja i klime haha :D

jan 2017.

#85
eto, kolko je proalo, mogu se i dalje samo skrivat doma ko i svi...idemo u rikverc, a s'am nadobudan bio...hahah bolje da me stari prebio kad mi je rizle naao, sad je kasno, od sveg ata sam radio sad zujim samo s p elama, iako sam birc imao, ajde to sam djelomi no ispunio....puailo se koda je legalno normalno... lete godine :razvaljen::
DelpieroPOZNAVALAC

jan 2017.

#86
evo ja sam tehnolog pivarstva ili ti pivar (proizvodnja od pocetka do kraja + degustacije i sve sto spada pod pivarstvo) , i uskoro se nadam da cu poceti da radim u struci :D a trenutno radim kao krojac obuce ...
Joe1234LEGENDA

mar 2017.

#87
Ja sam kuhar vec dosta dugo ,a kuzim se u sve po malo od auto-moto mehanike ,centralno -klimatizacija , elektronika -muzika za aute subwoofer kutije itd.:D
thugsta187ENTUZIJASTA

mar 2017.

#88
svecenik haha smiley9934 :D

mar 2017.

#89
fitoterapeut i uzgajivac ljekovitog i aromaticnog bilja formalno Vra ,Travar,Druid,Naturalis neformalno :D
Minja3LEGENDA

mar 2017.

#90
ao kolega - i ja sam travarka, druidica aplicirala sam za growera kanabisa .. nadam se da dobijem sve potrebne papire i zasadim na njivi - ako ne dobijem papire - sadim free style indwoods :) u ila sam visoke akole ali mrzim kancelariju iz dna duae - biljke obo~avam imam lavadnu ~alfiju ruzmarin ehinaceu miloduh i ove prave mirialjavke za ovo leto :)

apr 2017.

#91
Poljoprivredni tehni ar a trenutno radim u mlje noj industriji.
BA-KA-LU-LAAMBASADOR

jul 2017.

#92
Ja sam ribar! Lovim sve vrste riba,one koje plivaju,lete ili hodajuo_O
paswordAMBASADOR

avg 2017.

#93
Trener u teretani, vec 7 godina...postaje malo monotono kad nisi haj :) ali kad si haj kul je sto svaki dan mozes da cujes bar 5 razlicitih zivotnih prica, ljudi zadovoljni misle jao kako je ovaj teener kul i druzeljubiv xD

okt 2017.

#94
Ekonomista
Fahro420POZNAVALAC

okt 2017.

#95
Varioc na kvadrat :razvaljen::

okt 2017.

#96
informaticar.. prije razvalim, nego sto popravim :D
nesalaLEGENDA

okt 2017.

#97
Ja mislim da bi mogo postat travar...
ubica zmajevaPOZNAVALAC

okt 2017.

#98
ja sam direktor na mesalici:):) i sjajno mi ide:skot::
Visoki OraoISTRAŽIVAČ

okt 2017.

#99
U enik iza akole

okt 2017.

#100
Hmmmm:razvaljen::........ YRX03Z36EX4 ....ali niata od toga, po zanimanju konobar:eek:, po izboru seljak zemljoradnik, i pomalo growam :D

okt 2017.

#101
Auto-elektri ar u penziji invalickoj, hobi patetiranje inovacije!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se