VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKome možeš vjerovati (jedva, skoro ni sebi)
LEGACY

Kome možeš vjerovati (jedva, skoro ni sebi)

38 odgovora1,971 pregleda
franjo151ISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#1
Ovu godinu sam imao odreeni broj stabljika za koje je znao jako mali broj ljudi(teren ili neki drugi razlog da nemogu oti i sam do njih).Taman na po etku cvatnje ulove mene i dvojicu "frendova" par plavih.Moja sre a je da sam uzgajao vise manje samo za sebe sad me terete za ilegalni uzgoj i davanje drugima na u~ivanje.To sve nebi trebalo vas ni interesirati osim toga da ak se upuatate u neke takve joa uvjek kod nas ilegalne radnje STVARNO NEMRETE VJEROVATI 100%NI SEBI.Ak nomrete sebi kome onda-NIKOMU!Vjerujte iskusio sam na svojoj ko~i.tko ne vjeruje nek na prijatelju guglu napiae u blizini lepoglave sadio marihuanu. Ovo ostalo je bilo od uku ana.NIJE MI CILJ DA SE POHVALIM NI IZBLIZA SAMO VAM }ELIM SKRENUTI PA}NJU DA TVOJ FREND NIJE BOLJI OD MOGA
TarzanZMAJ

dec 2015.

#2
e moj sinko nisi mi jasan. pa sta drugo ocekujes kad vodis prijatelje do svojih biljki i pricas okolo o tome? to se tako ne radi, malo se sredis u glavi..skupis hrabrosti i krenes u to, uz malo pameti i srece prode sve oke ;)
L0oDZMAJ

dec 2015.

#3
A i sto 12 biljki... puno je to covece,jos sa drustvom. Eto odmah organizovanog kriminala,tako ce te teretit. Plus oruzije,sve osnove da popijes 5 dina robije... zelim ti srecu

dec 2015.

#4
vec su ga teretili manjom kaznom. a sta ces to je jace od covjeka cuvas u sebi godinu dvi tri i onda ti jednu noc kad se napijes izleti iz usta jel sto oces da se pohvalis jel sto ti je neko digo zivac pricom koja nema veze sa vezom.
franjo151ISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#5
Kak sam ve rekel oruzje nije bilo moje nek od staroga i aogija a kaj se koli ine ti e sije ate se proale god.Vremenski uvjeti su mi potopili 50% a i otkrio sam sve ari BHOa i nisam gledal na kvantitetu neg na kvaliteto,o u re i da sam sadil kaj mi se prema rije ima ljudi(drugi forumi,ljudi koji rade na terenu pa su po kofishopovima sprobavali)i kaj mi dopalo itaju i direktno o nekom strongu.Temu ste maknuli iz vanjskog uzgoja(meni to ne poma~e nike,prvu pljugu sam zapalil u petom razredu kaj mi nimalo nije za pohvalu ustvari itaju i malo viae o marici veliki protivnik sam o puaenju u adolescenskoj dobi jer mozak se onda joa jako razvija,otac sam tri prekrasna sina) a htel sam ljudima koji nisu svjesni posljedica bar malo dokazati iz vlastitog iskustva kaj im more napraviti povjerenje.Ja trenutno imam 35g. a nikad me nisu ulovili ni s pljugom,nemres mi pri ati da sam okolo pri al ko zadnji krele,Otvorio sam tu temu da svimi dam do znanja da se bas nikom nemre verovati i mislim da bi trebala biti na naslovnici!

dec 2015.

#6
frend, a sta kaze jedna tacka pravilnika kog ti je trebao i taj stariji i taj mladji, ti si birao da li ces sam il sa nekim i sad nama nesto stavljas do znanja... uz to u pravilniku stoji i sve i da si uzgajao za svoje potrebe, samostalno nisi. a nisi ni pazio kome verujes + ti kuca puna oruzja... pa sta si ocekivao, sunce i rege. jbg.

dec 2015.

#7
dobro ima dosta ljudi koji se vole pohvalit kako su malo razmisljali tokom growa pa onda sa tim minimalnim razmisljanjem i znanjem otisli u grow i pali.hvala ti postu.
yusernamePOZNAVALAC

dec 2015.

#8
@franjo151 Jesi ti siguran da su te frendovi drukali ili samo nagaaa?

dec 2015.

#9
Mislim...ovdje je sve jasno, nije se pazilo i gotovo. Tko se sad izlajao najmanje je va~no. Vjerujte samo sebi!
franjo151ISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#10
Toga sam i bil svjestan da se nemre nikom vjerovat ali očito ne dovoljno a za oužje u kuči meni nemreju zabranit da pušim kak da ja nekom branim kaj da posjeduje.Očito sam krivo svačen zake sam započel ovu temu, ovu stranicu ne koristim da pisem gluposti več da se neke naučim.Htel sam samo reči ljudima da ih povjerenje more koštati slobode a 95%vas koji tvrdite da niko ništ nezna imate bar jednu osobu kojoj vjerujete i ona zna a vjerujte kad dođe do biranja ja ili ti uvjek ispadaš ti Da siguran sam 100¸% jer na ispitivanju plavi su znali neke rijetke pojedinosti

dec 2015.

#11
Kome vjerovati? Sebi moras, jer ako ne vjerujes sebi, dzaba ti zivot onda. I ako moras vjerovati jos nekome, stvar slobodnog izbora. Ja doduse vjerujem samo jednoj osobi, to je osoba za koju bi metak primio. A ako me ikad druka( sto vjerujem da nikako u nikojem svemiru nije moguce) , neka, nece mi bit zao. Ne treba zaliti za stvarima, ''e da sam bio pametniji'', ''e da sam ovako ili onako''. Sto je bilo, bilo je, a o nama ovisi dal cemo nesto nauciti iz toga. Moj nekakav stav bi bio: Vjeruj onom koji je spreman dati zivot za tebe u bilo kojem trenutku. Al to je samo moje stajalste Peace :wave:
RetroISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#12
uj poverenje... ja sam samoga sebe testirao i shvatio da imam problem sam svoju tajnu da sa uvam... i tada sam postavio sebi pitanje: "Ako ja sam sebe ne ispoatujem, nego nekome ka~em, zaato bih o ekivao od nekoga drugog da ne uradi isto?! Ne sme jezik biti br~i od pameti...

dec 2015.

#13
Ta no tako, jezik br~i od pameti. Nebrojeno puta sam se izlanuo za kojeata pred druatvom, ~enom, kevom (kao mali). Al' danas, za ovo se joa uvek dobro kontroliaem :)

dec 2015.

#14
wuvuzelaAMBASADOR

dec 2015.

#15
Otkako sam samog sebe ufatio u lazi ,ne vjerujem vise nikome :rasta:
Ferdinho77AMBASADOR

dec 2015.

#16
Jeli tko zna kako se ja zovem? :murija: VUTRA JE ZAKON!!!

dec 2015.

#17
Imao sam loae iskustvo da mi je susjed usao u stan dok sam a kao po boxu. Od tada jedino mogu out sadit i na proljee skupim hrabrosti pa u mini boxu dr~im samo vege. Skupa akola, fali mi grow.

dec 2015.

#18
Ne razumem ljude koji sebi daju toliku slobodu.
RetroISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#19
Ne rade ti ljudi niata ato im nije dozvoljeno...
franjo151ISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#20
Svi ste vi upravu trebal sam sutjeti,trebal sam ovo,trebal sam ono al sad kaj je tu je-Moran se suociti sa onim kaj sljedi.Kaj sam posijal to bum i pozel!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se