VUTRA
ForumZajednicaOfftopicJabuka
LEGACY

Jabuka

24 odgovora2,822 pregleda
LedoENTUZIJASTA

dec 2006.

#1
da vas pitam, jeste li ikad pusili kroz jabuku, vjerujem da jeste nego da vas pitam jel vama to sta valja meni je bilo strasno.... Ako neko nezna probusite jabuku po duzini, na jedan kraj stavite jocksy:) odprilike taman da filter udje i na drugu stranu vucete... PS ja sam pusio na zelene jabuke kupio u jednom shoping centru(necu reklamirat:), samo za tu prigodu...
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#2
Ako si vec zamotao pljugu,zasto ju stavit u jabuku.Jabuka se koristi ko improvizirani pipe(kad se nema rizli ili neznas rolat).Nije tak strasno,puno je finije nego krumpir :lol:
kanehbosemAMBASADOR

dec 2006.

#3
nijesam eksperimentiro s jabukom
Svizac_:)ENTUZIJASTA

dec 2006.

#4
jesam i niata posebno. Jabuku treba staviti u fri~ider da se dobro ohladi i onda tako hladnu probuaiti i puaiti ali kao ato rekoh niata posebno...bolje zapalit Pe i onda pojest jabuku, a postavlja se i moralno pitanje: "Zaato napuaiti bri~nu jabuku bez njenog pristanka" :lol:
InqAMBASADOR

dec 2006.

#5
Cuo sam da moze i limun u iste svrhe (i pomorandza i kivi i svo voce u koje mozes da zabodes jox) hehe... probacu da pusim orange bud sa pomorandzom cisto iz tripa... samo narandza je mnogo vodena pa cu morati da smislim nesto...
unknowerAMBASADOR

dec 2006.

#6
Joint u hemisku olovku pa olovku u pomorandzu :P
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#7
predobro je na jabuku.... dim neosjetis, a puno ga bude..... i posli se jabuku isjece i pojede.... :banana_skok:

dec 2006.

#8
JUP :)
Svizac_:)ENTUZIJASTA

dec 2006.

#9
@ P.P Ma nemoj zezat da si pojela poslije jabuku? Ja sam jednom probao na jabuku puaiti i kada sam je poslije rasjekao nije baa izgledala jestivo.. Kakav je okus?
P.P.POZNAVALAC

dec 2006.

#10
kako???? pa izgledala je normalno samo sta je imala rupu.... i bili smo preunisteni, pa je jabuka bila super.... :D
Svizac_:)ENTUZIJASTA

dec 2006.

#11
Pa prepoloviš jabuku na onom mjestu gdje je bila probušena pa pogledaj kako izgleda taj dio jabuke kroz koji je prolazio dim...izgleda odvratno smeðe (kao filter od cigare npr.) i totalno nejestivo pa se zato èudim da ste poijeli to..izgleda da vama trava stvarno otvara apetit! :kartman_hasa:

dec 2006.

#12
si ikada jeo susene jabuke ili pecene? vjeruj mi jestivo je i tamo di tebi izgleda odvratno to je najbolji dio jer je presladak pa uzivas
Svizac_:)ENTUZIJASTA

dec 2006.

#13
A nia.....dobar vam tek onda :?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se