VUTRA
ForumZajednicaOfftopicLudilo u shoutboxu
LEGACY

Ludilo u shoutboxu

14 odgovora1,158 pregleda
JaSamZaENTUZIJASTA

maj 2007.

#1
Nema vise history-a al danas sam uhvatio ovo ludilo, koje me dobro nasmijalo :D `amane_`amane.. Svaka ti dala :vb_whip: :icon_lol:
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2007.

#2
skuzio sam....Bradati Mikloa s trofazno mokrim ratkapama....eto..samo je redosljed sjebo covjek....sve ti je to zbog ganje aamane...i meni ato mi ovo tvoje ima smisla^^ xDDD
RadeAMBASADOR

maj 2007.

#3
Ma ne to je Bradati Mikos zavrsio na trofaznoj stolici.
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#4
Najja a stvar je ato nisam bio uope napljugan Ozbiljno
JaSamZaENTUZIJASTA

maj 2007.

#5
Botanikov komentar je najja i :D.. Vjerujem da e uskoro bit joa ovakvih nebuloza :bis:
PampersPOZNAVALAC

maj 2007.

#6
Drogeranti za vas nema spasa:crash:
InqAMBASADOR

maj 2007.

#7
Ja sam ovo video u 4. ujutru. Izsmejao sam se posteno.
RedShAMBASADOR

maj 2007.

#8
malo smo pukli....i fino se nasmijali....eto mali dio prilazem:bis:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se