LEGACY
Savjet
22 odgovora1,450 pregleda
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#1
Hm, a valjda odnekud treba poceti.
Prica ide ovako:
Pre nekih 6 meseci upoznam jednu zanimljivu osobu preko neta(facebook konkretno) i krenemo polako s pricom.
I gle cuda, nadjemo se u hrpi zajednickih stvari tipa muzika,smisao za humor i jos mnogo toga.
I tako malo-pomalo, dodjes u taj trenutak gde chatujes s nekim od 11 navece do 8 ujutru nekoliko dana zaredom.
Interesantna stvar, tacno sam imao nekih stvari u glavi za koje sam mislio da su moji unikatni tripovi kad ono....ima ih jos neko :)
Nakon neka tri meseca i jedne manje svadje, u celom tom haosu padne dogovor da se vidimo, tek tako.
I eto, nakon 8 sati puta i 500 kilometara, vidjesmo se......bejase lepo tih par dana u Krusevcu i onda svako svojim putem.
U medjuvremenu, kad sam se vratio kuci desilo se par stvari....nasla je jedan malo ozbiljniji posao i smanjilo se samim tim vreme nase komunikacije.Ok nista, sta se moze....bitno je da se cujemo tu i tamo.
Medjutim, sad imam nesto u glavi sto me vec par dana kopka;
Da li je moguce da je van svog tog naseg druzenja i prijateljstva ona dosta do zakljucka da ja mozda osecam nesto vise pa se povukla. Naime ima vec vise od 7 dana kako ne razgovaramo, danas sam je nazvao i rekla je da ce mi poslati poruku.....nakon pola sata stize odgovor na moje pitanje zasto mi jos nista nije stiglo " nisam. Samo... ne mogu sada da ti objasnjavam, nije trenutak. "
Ono, smatram je za jako dobrog prijatelja i stvarno bih dosta toga ucinio za nju ali ne bih zelio da nikad pomisli nesto drugo...nemam skrivenih namjera niti me privlaci u nekom drugom smislu(iako se bojim da je ona dosla do tog pogresnog zakljucka), jednostavno mi je jako draga osoba i ne bih zelio da ovo unisti nase prijateljstvo.
Sta mi je ciniti?
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#3
Ah slusaj to je zaje**** stvar,ti bih sam trebao znati sta uciniti i kako to napraviti,mozda ju nisi pak dovoljno upoznao da bi znao koji je njezini razlog zasto se povukla,to iskreno trebas popricati snjom i pitati ju zasto je to tako mozda pak sa druge strane ima neke svoje osobne probleme koje ti nezeli reci jer smatra da se dovoljno dugo neznate,ili ipak nes drugo..stvarno neznam,moj savjet je da lijepo popricas snjom...
sretno i drzim ti fige! :)
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#4
Pa danas je nazovem, pitam jel sve ok i kaze sad cu ti poslati poruku.
Cekam pola sata i onda na moj upit zasto nije stigla poruka odgovori "da sad nije trenutak"
Nije lako pricati kad je samo jednoj strani do razgovora.
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#5
mozda je ispalo kao da se sprdam ili tako nesto al ja ti ozbiljno kazem : nista
ako sam bilo sto naucio do sada u zivotu onda je to da ako zena kaze da nije trenutak onda nije trenutak nema tu filozofije puno
pusti da se samo rasplete s vremenom, osim ako neces naucit na tezak nacin -.-
Skunkisha
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
SkunkishaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#6
Da te pitam samo malo konkretnije..Jel bilo sexa medju vama tih par dana?Ako nije eto zakocha.
Strange Noiz
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
Strange NoizISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#7
Nekako mi se
ini da nije bilo sexa ako je naglasio da nema skrivene namjere. I sla~em se sa Krejzyem, oko ~enskih muaica nema puno filozofije a joa manje logike. Pusti ju par dana pa joj se onda javi, samo nemoj bit previae naporan. Mo~da je zapravo ona ta koja ima na umu neato viae od prijateljstva ;). U svakom slu
aju vrijeme e odraditi svoje.
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#8
kad si joj rekao da ces joj poslati poruku mozda je mislila da ces joj poslati jel bi mogolo biti nesta vise izmedu nas dvoje cim ti je poslala "da sad nije trenutak",tako cure reagiraju u takvim situacijamo,mozda si ti ili ona ipak prenaglo krenuli,ili je stekla sasvim drugi dojam o tebi...
xarabas
ENTUZIJASTA453 REP63%
→ Poznavalac
xarabasENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#9
Joj, ja cu poludjeti s vama.
Daj procitajte dobro prvi post pa onda napisite nesto;
1. nije bilo niceg takvog nit bi zelio da bude
2. ona mi je rekla poslati poruku.....mislim, procitajte samo prvi post, tu sam sve detaljno objasnio
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#11
daj chovjece pusti savjete tu od ljudi koje ne znas i koje ne znaju tebe, brijeg njih je ovdje i mladji od tebe i nemaju pojma o cemu pricaju, di si nasao forum za tako nesto -.-
i uostalom koliko imas godina? ( zvucis kao da imas 16 i da si prvi puta ugledao zenu )
bitno ti je samo to sto ti se onda ne javlja i sto ne pricate ili sto ja znam sto te vec brine ali u svakom slucaju SEBE stavljas na prvo mjesto -.-
nije ti palo na pamet da ima mozda neku zajebanu situaciju ili neke svoje probleme koji nemaju cudom cuda veze s tobom?
ako ti zena kaze da nije trenutak onda nije trenutak i vjerojatno ce ti se javit nakon nekog vremena kad bude trenutak
jebala vas ta extremna emotivnost 21.stoljeca -.- ajde rezat zile odmah jer nisi centar svijeta
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#12
Mo~da samo ima momka ili joj nisi jedini chater.
Sory na gruboj ponekad surovoj istini ali provjeri sve opcije,ako ti je stalo.Bolje ra
unati i na najte~e,jer ionako neato iznenadi.
Svoje dupe i mir na prvo misto,a ostalo uvik ka~em,polako i usput bez optere
enja,nai nain:icon_lol:
Dalje nisan pametan:)
maj 2010.
1 / 12
maj 2010.
maj 2010.