LEGACY
Smoking With Style
30 odgovora3,219 pregleda
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#1
Misljenje da se cannabis pusi po ulazima,skrivenim mestima,u zamracenim ulicama,na sumnjivim i prljavim zurkama,rezervisanim mestima za narkomane i lopove preovladava kod mnogih antipusaca cannabisa,ali i kod samih uzivalaca cannabisa.Treba im pokazati da pusenje cannabisa moze biti sa stilom.I takodje da svaki uzivalac moze stvoriti lepu i prijatnu atmosveru ne odajuci ruzan utisak o cannabisu.
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#3
Nadje...pitam se pitam..kad ce kod nas da se otvori ovako nesto ?
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#5
Bice to jednog lepog dana ,kad ja postanem deka,a do tada ilegala.. :lol: :lol:
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
VanzemaljacAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#6
A ja to vjerojatno neæu ni doživjeti, jebi ga šta æeš,to ti je život,proðe u èekanju.
A ovo oko stila pušenja,svako ima svoj stil!
Ne treba nikom ništa pokazivati,veæ pušiti u atmosferi koja vama prija(ako ste u moguænosti)
Ja lièno ne volim prosearavanje,veæ normalnu atmosferu i normalne ljude.Sad,šta je za mene normalno možda nije i za druge.Jebiga to je diskutabilno.
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#7
Nisam mislio da ovo bude nekakav vodic u tripu kako se treba ponasati i kako to treba da izgleda.Samo hocu da kazem da marihuana nije rezervisana za lose ljude jer mi se cini da takvo misljenje dele oni koji nas ne podrzavaju.
14 REP28%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#9
Zapalit kod kuce je najveci luksuz,sta se imas skrivat po nekim ulazima itd...Mi imamo napustenu kucu gdje niko ne zivi godinama,tolko smo dugo tamo da to zovem svojim drugim domom,uredili smo cijelu kucu,cak smo stavili lokot da nemoze bilo ko uc,netrebam se brinit gdje cu zapalit,e to je stil! :D
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#10
U al sam kvaran...
Jel ja to vidim ponecijalno mesto za Indoor :P :D
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#12
Tiaina, bla~ena tiaina
nitko mi ne puni glavu glupostima, imam dima... :)
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#15
daj dosta, svih ces potjerat u sjemeniste sa takvim slikama... :lol:
okt 2006.
1 / 16
okt 2006.
feb 2007.