LEGACY
Ljudi upao sam u los trip
54 odgovora9,540 pregleda
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
CrackmasterISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#1
Sinoc sam povuk'o dva dima od necega za sta je ortak rek'o "Pazi, ovo je dobro"... ostali su povukli po 1 i njima je bilo strava a mene je razvlacilo po celom gradu, morao sam da se setam jer me nije drzalo mesto. 15 minuta mi je kul, kuliram sam sa sobom u mislima a 15 minuta mi srce lupa ko ludo, hvata me panika, ne osecam telo... tako 2 sata... Cuo sam price o "Losim tripovima" pa pomislih da je ovo bilo jedno takvo iskustvo... desilo mi se jednom pre 10 godina i sad... izmedju sam purnjao dosta i uvek mi je bilo lepo. Da li neko ima slicno iskustvo da podeli sa mnom? Inace mislim da je ovo bilo neko prskano sranje pa zato me tako odradilo... Kazem ostatak ekipe su se luudo zabavljali pa su me zvali posle sat i po da provere kako sam... ja bio odlutao daleko pa me trazili... Pozz
15 REP30%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#2
opusti se samo.. ne moze odmah na "prvu" da kontass da je los trip.. mozda je abuzenze bas dobra, mozda nisi jeo, mozda ovo mozda ono.. bruka je stvari koje mogu uticati da ti se to desi.. zato pusi i dalje, a ako se nastavi onda dodji ovdje i pitaj :D to ti je moje misljenje
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
maj 2013.
maj 2013.#4
upadam u trip u gadan trip
da hocu da iskuliram,al nisam taj tip
koji moze da zivi,da ga nista ne drzi
hocu nesto dobro da mi mozak sprzi.
. :notnice:
http://www.youtube.com/watch?v=3Vkmhc2u_YU
dao bi dupe za micj dobre vutre :)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#5
loop i ja isto :) hahaha!!!
CM, Ti si se ustvari dosa pofalit..rei nam kako ti je bilo prejebeno.. ;) el tako.. E pa neka..
malo si se pogubija, aj, nista strasno.. Dogada se..nisi se ozlijedia, nije te privelo..moze se reci da si ima zanimljivu vecer..no need 2 panic.. ;)
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
CrackmasterISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#6
Neee nisam se dosao pohvaliti, stvarno mi je potreban info da znam o cemu se radi... Mada vidim da je to neka normalna pojava stoga opusteno :)
@ LOOP, haha dobar tekst xD
roower
POZNAVALAC1.205 REP67%
→ Ambasador
roowerPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#7
:-)
ma dobar,,he h e he,,dobar,,
a jedva cekam da dodze jesen,
da i ja gubim tijelo i svjest...
edit
-stari mislim da ti nitko nemoze dati
stopostotni odgovor,Vutra je divna
i fascinantna biljka,ponekad blaga i
lagana,prava frendica,,ali nekad zna
pokazat i svoju tajanstvenu,zamrsenu
i duhovnu stranu,ajmo jos rec i opaku.
punu zavrzlama,kad svjest mjenja razinu
percepcije,,stanja koja bez pravih uputstva
tesko sebi mos pojasnit,,Bad Trip...
Psihodelicno iskustvo,,Strah i paranoja
su vjerni ljudski demoni-pratioci,,,
nakezi im se u facu ,pljuni i zapjevajjjjjj,,
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#10
jedan lik se napusio na zboru nekom ne znam ni ja i utripovo se da ga njegovi drugovi ganjaju i da oce da ga ubiju, i tripovo se da ce umreti da ima jos samo jedan minut zivota... e to je los trip, to tvoje nije nista opasno ;)
za ovu pricu mi je prico drug, on je bio tu, druzi se sa tim likom :)
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#11
Pa netreznim se ...ja sam se ustvari samo jednom u zivotu nadimio,od tada samo odrzavam razinu krvi u thc-u:).....Vutrica nije tvoj kompic pusio vutru..pa su ga proganjale babaroge.Tko zna cega se on natrpo;)
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#12
a reko bi on meni da je nesto drugo sigurno, jedino da mu nisu podvalili nesto, ko ce znati :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
roower
POZNAVALAC1.205 REP67%
→ Ambasador
roowerPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#14
znam jednog Lika,,odvalio totalno na travi,,zapravo imo BadTrip BackFlush ,
zavrsio posle tri dima ,,u Vrapcu,Njegova furka je bila,(joj zalosno ,al moram se smijat kad se toga sjetim ,,zima 1985)
kad smo podimili taj jedan Dzojnt,he he,,veli on meni onak ozbiljno,,Ako saznas slike znas kad ces umrijeti,,
ides,,velim ja ,,a on bjezzzzz,u mrak,,i da skratim pricu,posle tromjesecnog boravka u Vrapcu,,nisam imal prolike da ga pitam
kaj je mislil stim ,ako saznas slike znas kad ces umrijet,,,,,,ostace tajna zauvjek,,mrak...eto kaj vutra kod nekih psiholabilnih ljudi moze iskopat na povrsinu,,kod jos nerazvijenih i nezrelih licnosti,,,pa niti u zemljama di je Vutra dio kulture i svakodnevne prakse
djeca ne duvaju ko kod nas na zapadu,,,ovdi puno ljudi,,jako puno ljudi,,vutru uopste ne kuzi,,nit znaju kaj je trava u biti,,i isto tak se prema njoj i ponasaju,djetinjasto i neodgovorno,,ovo nije ni kritika nit pljuvanje po nekom,,ovo je moje slobodno,demokratsko
naduvano misljenje,,,,,,uzivajte
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
CrackmasterISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#15
au... samo sto ne znam gde ti je taj "Vrabac" :) Imas pravo, ne kuzimo svi vutru kako bi trebali al vidj mene, pricam pricu a ne znam ni ja :) I sad sam video taj tvoj edit u proslom postu i ono... Tnx ;) Ce zapjevamo :)
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#16
Mitovi o prskanoj vutri... Ne znam tko bi prsko vutru i s
im bi prsko?! Vjerojatno je samo neki THC nabrijani hibrid. Ni ja ne volim kad me tak razvali kad mozak radi 500 na sat. To ti je zato ato puaia neprovjerenu vutru.
Kad te tako odvali fino izbrij do kraja, popij soka, uzmi slatkog, tr
i, pleai,
ekaj da popusti. Ako ti nije ugodno, viae nemoj tu vutru puait. Uzgajaj svoju.
:Sun2:
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
mazarLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#17
Rekao bi davno jedan moj profa tu~an: "Kako meni nitko ne stavi to u pie."
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#18
hahah, sad ste me podsjetili na mog prijatelja iz bivaeg razreda u srednjoj.
jednom je bio loae volje i otiaao je u neki birc, sjedio je za aankom nadajui se da e mu netko ubaciti drogu u pie ali se vratio kui razo
aran... :)
27 REP54%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#19
ja sam se napusio toliko da nisam mogao dakazem rec vec sam mjaukao 10 minuta znas koji sou hahahhahaa
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#20
ja nisam prodava
ici mogao rei ata ~elim,jer su mi se usta,jezik i grlo toliko zalijepili u jednu cjelinu....a trebao sam vodu pod hitno
...tra~enje iste po trgovini,nemogua misija :)
no,aalu nastranu...
nemora zna
iti da je trava prskana,ponekad te i vlastita odvede na taj put :) tako da opuateno,pripremaj se za sljedei trip
pozdrav....
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
CrackmasterISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#21
hehe hvala... Shvatio sam da moram da pazim na kolicinu koju unesem kad je u pitanju nova gandza... Ako purnjam jednu istu, tacno znam koliko mi je dovoljno ;)
Evo, upravo mi je do jaja od proverene kolicine xD
fat_troll
AMBASADOR1.984 REP14%
→ Legenda
fat_trollAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#22
eh, da bar mene hoe tako oprat na par sati
tu kod mene ganja je smee :(
muma^^
ISTRAŽIVAČ141 REP61%
→ Entuzijasta
muma^^ISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#23
i meni se jednom desilo nesto slicno samo mi se zacrnilo pred ocima a noge mi se pocele klimati, haha sreca pa je proslo za minutu sve :)
2 REP4%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#24
Ej drugari meni treba neko iskusan da da odgovor na pitanja koja cu da postavim.
Imam 24 godine i pusim ganju vec 8 god najmanje i stvarno obozavam da pusim. Zadnjih 4 godine nisam pravio pauzu sve ukupno mozda mesec dana da nisam pusio ali ne verujem ni toliko da je bilo, ok uzimao sam i neke druge gudre ali ne nesto preterano, jednom se otkinem u godinu dana, mislim da to nije preterano. Evo sta se meni desava...
Od februara ove godine dobio sam napade panike, mada i nemam stalno napade panike koliko me drma anksioznost. Zajebao sam se, verovatno, pa sam bio kod psihijatra i oni su mi dali ona sranja da pijem Ksalol i neki antidepresiv i meni kao bilo kul neko vreme ( naravno dzidzim svaki dan i dalje ) i onda odjednom pocne opet da me cepa ta anksioznost bas onako nenormalno ali nisam depresivan, aktivan sam koliko mogu radim i neku ziku i sve to lepo ide superica , imam i curu zivimo zajedno i sve je da kazem savrseno ( detinjstvo nije bilo bajno... )....... I da ne smaram vise mojim problemima mene interesuje da li postoji sansa da me od vutre cepa anksioznost jer sam nezasita stoka???????? Ako jeste tako meni nije frka da batalim neko vreme nego mi je frka da ne na vucem fobiju pa da posle nikad vise ne zapalim dzoint a bre volim da se nadrkam, i mnogo sam uzivao godinama u tome i sad svaki put kad dunem cigaru posle mi nije dobro, ne mogu da se smirim a pijem lekove na koje se navlacim a oni ne deluju. WTF? Ajde neki savet molim vas!
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#25
[*]Mislim da ces morati da batalis sve na jedno 3-4 meseca pa posle polako uvodi otrove da vidis na koji si alergican. Meni je ladno pritisak skocio na 150/100, dobio diazepam, mali, da krnem svako jutro pre posla dok ne vidim od cega je...
Crackmaster
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
CrackmasterISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#26
Joooj meni je isto bilo... napadi panike. Samo sto nisam tad uopste pusio... Pritisak mi bio skakao do nebeskih granica, i u pocetku nisam znao sta mi je, mislio sam "e popusio sam ga na ceo zivot, imacu probleme s pritiskom"... To je stvaralo jos vise panike i meni bilo gore. Isao sam na VMA gde su mi napravili sve analize za srce koje se mogu napraviti (ja tako zahtevao), malo sam pljun'o kesa al smo zakljucili da mi nikakav djavo sa srcem i kardio sistemom nije. (ako nekog interesuje proces, rado cu mu odgovoriti) Sve to je trajalo oko godinu dana, u pocetku, septembru 2010, intenzivno svaki dan jedno mesec dana sam kolabirao pa posle sve manje.... negde u martu 2011 sam radio te analize, cak sam i cigare ostavio, i kad sam izasao sa VMA gde su mi rekli da mi je sve u glavi, ja zapalio cigaru i verujte nikad boljeg osecaja... onda sve manje i manje tih pojava da bi na kraju prestalo... Secam se jednom, imali smo svirku i mene uvati... aha! Nista, momci ostali bez ritma, ja zavrsio na krevetu u hitnoj... u Avgustu 2011 sam iskusio penicilinski shok, koji me nije onesvestio nego bacao po ordinaciji kao napad epilepsije... svetla i zvukovi su se pretvorili na horor a sve je to lepo ostalo upamceno u labilnom mozgu koji me onda trolovao kad sam otisao u ambulantu ( napadi panike, jel ). Jos za vreme onih starih napada sam zamolio doktorku da mi prepise bensedin uz objasnjenje sta mi je (jer sam kod svakog napada zavrsio u hitnoj i tamo su mi uvek dali inekciju bensedina). Kad sam imao bensedin kod sebe, osecao sam se sigurnije... a da vam kazem, do dana danasnjeg sam iz te kutije popio SAMO 3 tablete. to je skoro za 2 godine. Ima jos roman da napisem pa cu da skratim i dacu vam nekoliko saveta:
- Napad panike se kod mene manifestovato u pocetku osecajem kao leptirici u stomaku (mada ovo je bio pterodaktil), da bi nakon toga uzledio nagli porast lupanja srca, ubrzano disanje i flesevi vrtoglavice. Kad je bilo kod stadijuma pterodaktila, ja sebi lupio samar umio se ladnom vodom i govorio sebi "majmune jedan, opet ces da padnes na ovu glupost, nije ti nista" ili "zemlja zove majmuna, zemlja zove majmuna" xD Pomoglo mi je da izravnam osecaje panike i besa pa nije nastavilo sa vrtoglavicom i lupanjem... ako sam pak osetio da ce da se pogorsa u sledece stadijume, ja brzo izdrobio bensedin, popio i za 5 minuta meni bilo ok. al kazem, to sam morao samo 3 puta ta uradim, svaki napad sam umeo doobro da iskontrolisem.
- batali SVE pilule koje su ti dali doktori, uzimaj ih samo ako MORAS!
- casica dobre domace rakije na prazan stomak umiruje, ni jedan doktor ti nece reci suprotno ;)
- Setaj, trci, razmisljaj o putovanju kroz galaksije ili o necem sto je tebi fascinantno.
- budi vise sa devojkom, grlite se, mazite... pomaze..
- Hrani se zdravije! Osecaj da si uneo hranljive i zdrave materije u organizam pomaze kod lecenja ostecenih nerava...
Da kazem kako je meni pocelo: na poslu sebi dajem nemoguce ciljeve i kad bi ostalo nekoliko sekundi da nesto zavrsim a ja vidim da ne mogu da zavrsim - krenuli bi leptirici u stomaku kao reakcija na napetost,,, dan za danom i odjednom sam osetio kao da mi je neki nerv pukao u stomaku i leptirici poleteli po celom telu **BAAMM VRTOGLAVICA*** **BAAM LUPANE SRCA***
upoznaj sebe i upoznaj nacin na koji te 'vata panika. Lecenje onda lako ide =o)
tri u jednoj
POZNAVALAC1.022 REP47%
→ Ambasador
tri u jednojPOZNAVALAC
jun 2015.
jun 2015.#27
Dobro vecer drustvo :upiii:.vidim da je ova stranica vec odavno zamrla ,pa hajde rekoh sebi da ju ozivimo,jer ja isto imam veliki problem sa napadima straha.koristim Marihusnu u obliku ulja vec puna cetiri mjesecaPrvi puta kada sam se predozirala a bilo je to na samom pocetku uzimanja.Strahovi koji su izlazili iz televizora ,neobjasnjivo nesto .Zatim su uslijedili napadi smijeha bez ikakvog povoda.Nakon toga sve sto sam htjela da kazem morala sam odpjevati.Stanje se nije ponavljalo vise jedno dva mjeseca,da bih nakon kemo terapije dobila masovne proljeve ,osjetila veliku slabost i u tom momentu razvila strah.Javljaju se pretezno u jutro i pred vecer,a pocinje sve sa jako velikim nemirom i drhtanjem tjela.Imala sam nekih mjesec dana mir ,i tad sam bila jako sretna .E sad slijedi moje pitanje.Naime strah i osjecaj nelagode javio se ponovno kada sam povecala dozu na maximum ,jer sam ju na jedno vrijeme bila malo smanjila,pa opet povecala.Moje pitanje je:dali je to povecanje doze uzrokovalo napade panike,i ako jeste dali ce prestati kad se tijelo navikne?Molila bih iskusne clanove da mi daju savjet,jer stojim pred operacijom jetre a sa ovom panikom to nije dobro.Unaprijed se zahvaljivam .Tri u jednoj.:sun2:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#28
to je samo reakcija na jako velike doze ulja. vjerujem da ulje ima puno THC-a a malo CBD-a pa zato tako djeluje. proi e kad se tijelo navikne.
maj 2013.
1 / 28
maj 2013.
jun 2015.