LEGACY
mnogo me smara ilegala
18 odgovora1,305 pregleda
dr_biber
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
dr_biberISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#1
Kojim slucajem, morao sam se preseliti za Nis zbog posla. Ovde su ljudi toliko popadali, da eto, vec 12 meseci ne mogu da nadjem ni jednog coveka koji bi pustio travu strancu. Ako ne upadnes u ekipu kao klinac, gotovo je nemoguce naci nesto kao stariji covek. BEDAK i smor!
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#2
Uh brate,uopste nije tako. Ja sam putovao na sve strane i svaki put se otvorila kombinacija. Zavisi od tvog pristupa ljudima. Zavisi kakav ti je njuh,gde trazis. Gledaj okice,crvene su one koje obecavaju. Gledaj face,svaka govori svoju pricu. Ako nisi komunikativan,dzaba i da blejis sa pet rastamana,prodace ti samo recept za kupku dredova ;)
dr_biber
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
dr_biberISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#3
Pa dobro, mozda i sreca ima udela u tome. Ja uopste nisam nekomunikativan, vec bas suprotno, i i ovde sam medju omiljenima u drustvu. Nego su ljudi ovde u nekom strahu. Prosto mi je smesno kako izgleda. Ja iz drugog grada napusavam nislije i donosim travu iz mog grada... A svi oni bi da puse moju travu, a kad treba da se nadje u NISU, niko ne zna gde i kako. Plase se valjda ljudi. Moram da napomenem da je ovo prva situacija tog tipa u mom zivotu. Gde god sam isao, a cesto putujem zbog posla a i ovako. Msm ne znam sto je to ovde ovolika frka?
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jun 2011.
jun 2011.#4
Ma daj, ja di doem ne da trebam tra~it nego koda mi na
elu piae da puaim pa mi prilaze.... Hahhahaha
U francuskoj, dva frenda tra~e 45 minuta gdje kupit ait, neuspjeano, vraaju se tu~ni i ljuti u hotel, ja izaem i napravim 20 koraka, a klinjo neki mi aape "hashish hashish hashish"
hahahaaha
dr_biber
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
dr_biberISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#5
Brate ne znam sta tebi pise na celu znam samo da sam danas opet usijao telefon i sve sto sam dobio za uzvrat je:
Nema
Ima ali je losa
Ne znam te brate
Mrzi me da se cimam
Na kraju sam popizdeo pozvao moje, iz mog grada (po starom) i sutra mi stize postom.
Sve sto sam ja hteo da kazem, je da me smaraju sarlatani koji se bave "POSLOM". Pusim vec 20 godina i hteli vi da priznate ili ne, kad tad dodje period da moras pozvati nekog klinju sa kojim cimanja nikad kraja. U svakom slucaju siguran sam da bi bilo mnogo bolje uci u prodavnicu kao gospodin -
- Dobar dan
- Dobar dan
- Ja bih hteo
- izvolte
- Dovidjenja
...
A ovaj grad u koje sam sad je grad kukavica. U Beogradu sam bre kupovao u samoposluzi. Cuo da ima, usao u samoposlugu i rekao: 5 g skanka i 2 g shita. Like me odveo u magacin, izbacio rovu i dovidjenja...
A i ne znam koliko imate godina. Ja sam ozenjen covek, sa decom i ozbiljnim poslom. Nemam vremena da se cimam sa budalama, koji ne umeju da postuju tudje vreme. Dok sam bio u Americi, bre pozoves dilera i on ti donese na adresu. Zvrrr :)
Evo doneo sam ti, to je toliko i toliko. Das lovu i dovidjenja. A ovde u Nisu.... ccc :) kao da prodaju nuklearno gorivo a ne vutru...
A pogovotu sto nemam vremeda da analiziram okice i izlazim u grad subotom uvece kako bih navatao nesto. MSM i kad bih imao, pre bih jurio neku svalerku nego vutru.
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#6
To je samo zato jer je kod nas takav zatucan zakon da ides u corku ako te uhvate da prodajes...tu nema sanse za uvjetnu ili slicno...i to ne na malo...a ljudima se bas ne lezi godinu-dvije zbog par grama...
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#7
Isti takav lik dodje,pomognes mu,izadjes napolje,pokaze znacku,kaze Podji sa mnom. Tacka.
Mislis da mnogo njih voli i ceka ovo? Koliko je samo popadalo tako.
Vreme se promenilo,to je jasno. Sad moras na ime da ides. Milosti nigde. I mi to znamo. I svi to znaju.
Ne kazem da nisi u pravu,samo kazem da nije svako u istoj kozi.
Beograd je druga prica,necemo ni da pominjemo.
Ako "u letu" naidjes na nesto to nije tako lose,ali uglavnom se ne treba nadati tome.
Danas za pravu stvar moras da udaris par koraka. A onda sve ide lako.
Nije neka situacija,ali bolju nemamo.
Srecno u nalazenju. Budi siguran da nisi sam ;)
Dr Grow
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
Dr GrowENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#8
Ja ~ivim u jednom poznatom rehabilitaciskom mijestu,cirkualcija novih ljudi je stvarno velika,jedan dan ja pijem jutarnju kavicu u kafiu i itam novine kad iz vedra neba evo lika nekih 20-ak godina u inval.kolicima do mene i ka~e"TI MI DIJELUJE` KO OK JA SAM NOVI OVDJE DO`AO SAM NA LIJEENJE ZAMOLIO BI TE AKO MI MO}E` SREDITI DIMA".....ka~em vam iz vedra neba
jun 2011.
1 / 10
jun 2011.
jun 2011.