LEGACY
Samooooo da se javneeeeeeeeem, opeeeeeeet sam tuuuuu sa vamaaa :))
28 odgovora1,094 pregleda
dvadeseteGaSim
AMBASADOR2.750 REP36%
→ Legenda
dvadeseteGaSimAMBASADOR
nov 2019.
nov 2019.#1
Posleeeeeeeee duge cetiri godine i jednog neuspjesnog grow-a evo mene opet sa vama, druziimooooooo se ljudi ljubim vas :rasta:
NEDOSTAJALI STE MI SVI!
Uzbudjena sam dok citam, vidim stare clanove i prisjecam seeee dugo smo se druzili i opeeet cemo! :respect:
1310
ZMAJ27.690 REP
1310ZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#2
Dobro nam doaao!
Pali motore i polje
emo, full moon je, jesi li pikirao sjeme?
dvadeseteGaSim
AMBASADOR2.750 REP36%
→ Legenda
dvadeseteGaSimAMBASADOR
nov 2019.
nov 2019.#3
DosalA, hvala i bolje VAS nasala! :rasta:
Nisam jos uvijek, pripremam se, pa tek sam dosla, stavi po kafu prvo? :sesir:
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
dvadeseteGaSim
AMBASADOR2.750 REP36%
→ Legenda
dvadeseteGaSimAMBASADOR
nov 2019.
nov 2019.#6
Jaooo @Himalaya ne spominji... Plakala sam od smijeha kad sam gledala svoj post hahah :D
A decka nema ovaj put.. ;)
fizzika
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
fizzikaISTRAŽIVAČ
nov 2019.
nov 2019.#7
ahahaha dobrodosla nazad, nije da sam bas puno vremena proveo ovde niti se poznajemo, ali eto nes mi se dize energijaaa.. ipak zna i vuja da oraspolozi jos vise!:banana_rasta::let:
fizzika
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
DvolicniLEGENDA
nov 2019.
nov 2019.#11
Stara clanica otvara temu bzvz, a disu ovi iz uprave?! ::poguzi::
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#12
Pa ono,u brutalu ima tona bezveznih tema...jedna manje viae...nije da pita gluposti i tra~i dilere.
A ti baa volia provocirati?
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
dvadeseteGaSim
AMBASADOR2.750 REP36%
→ Legenda
dvadeseteGaSimAMBASADOR
nov 2019.
nov 2019.#14
Hvala svima na pozitivnim reakcijama mog `comeback-a`.. :) :rasta::rasta:
nov 2019.
1 / 15
nov 2019.
nov 2019.