VUTRA
ForumZajednicaOfftopicOtvoren paket
LEGACY

Otvoren paket

40 odgovora3,065 pregleda
SharpyAMBASADOR

dec 2014.

#1
Pozdrav! Ne znam gdje da postavim ovu temu pa neka moderator premjesti gdje treba. Uglavnom, danas mi je dosla kuverta sa sjemenkama, ali kad sam ju pokusao otvoriti, bilo je vidljivo da je vec otvarana. Nitko ju doma nije otvorio i ocito je da je netko prije. Pajkani mi nisu dosli na adresu ali sam poprilicno zabrinut, sta da radim? Da skrivam sve sumnjivo iz kuce na neko vrijeme ili?
boss117POZNAVALAC

dec 2014.

#2
Cim su ti sjemenke stigle znaci da je sve uredno i da niko ne zna nista.
PedalaAMBASADOR

dec 2014.

#3
Tak i ja mislim
SharpyAMBASADOR

dec 2014.

#4
Ne znam, strah me sad lovi. Ocito je da je netko u posti otvorio paket i vjerojatno je skonto sta to je. Kolike su sanse da mi naknadno posalju muriju? Smije li mi murija uopce uc u kucu i krenut pretrazivat na temelju toga?

dec 2014.

#5
slanje sjemenki postom ne podljeze niti jednom kazneno/prekrsajnom zakonu kolko ja znam.... Dapace, sjemenke su cak i jedini "dozvoljeni" dio konoplje koja se moze koristiti i konzumirati legalno u RH. :D
t@maraZMAJ

dec 2014.

#6
Haha a gdje si to uo haha.`iria krive informacije!
roowerPOZNAVALAC

dec 2014.

#7
ma misli ziher na sjeme industrijske konoplje,,,a mozda i ne :)
SharpyAMBASADOR

dec 2014.

#8
Meni tu srce preskace a vi se zajebavate. Jel mi moze neko sa sigurnoscu rec da nema razloga za brigu ili dat neki savjet ako je nes sumnjivo? Vjerujem da ima ekipe sa slicnim iskustvima ovdje.
roowerPOZNAVALAC

dec 2014.

#9
Gle,,da je postanski sluzbenik otvorio i naso sjemenke u pismu koje je tebi upuceno ,,najvjerovatnije bi o tome obavjestio murju,,i umjesto pisma dosli bi ti plavci pozvonit.bez da ti daju vremena dva dana da pospremis ostale stvari koje eventualno drzis u kuci..ja mislim da u ovom slucaju nemas frke, a sta se tice *teme* mislim da je osudzena na Graveyard,,ovakvo pitanje bubnes bolje u status,pa ti isto tak dodze kad tad odgovor,,

dec 2014.

#10
cak i za industrjsku konoplju trebas dozvolu ali za SJEME NE .... isprika na glupo sastavljenom postu..... bilo je razmialjanja da li bi se posjed sjemenki mogao tretirati kao pokuaaj uzgoja, ali su se tu pojavili problemi ato nakon oduzimanja, kako bi se to tretiralo, tko bi uzgajao, da li e doista iz tih sjemenki niknuti biljka i da li e njeni listovi sadr~avati viae od 03 % THC-a bilo je recimo i podvoenja posjedovanja sjemenki pod l. 173. st.4. KZ-a "tko neovlaateno ....posjeduje....tvari za koje zna da su namjenjene za proizvodnju opojnih droga", ali i to opet ovisi od suda do suda sjemenke se inae ne vjeata e i to je injenica. preskup sport za par sjemenki. Ako se ~elia malo zaatiti odi sutra u duan za ljubimce i kupi 1/2 kg sjemenki ind.kanabisa za papige... nekih 15 kn koata, ako ti dodzu pokazi im te pa nek analziraju koliko zele.... A ako nemas papigu, to ti je za vanjske ptice, ipak je zima a ti ih jakooo volis.... http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.cc7051f22760454e96a1067e3109c667.zoo-produkt-konoplja-za-ptice-1kg.aspx

dec 2014.

#11
Mo~e biti i super sport ako oni te sjemenke posade i uzgoje a onom ije su naplate dobru kaznu. I ovce i novce. Pa dr~ava gleda recimo u prometnoj nesre i kazniti i onog tko je kriv i onog tko nije ina e tko bi sve to na dr~avnoj sisi nahranio a ata je najtragi nije nisu ni produktivni jer se dr~ava i dalje zadu~uje. I zato se u Hrvatskoj recimo ka~njava i posjedovanje sjemenki jer je kako oni to ka~u sredstvo za dobijanje "opojne droge marihuane" lol. Tako je napisano u zakonu, nema smisla uvjeravati ljudi u neato ata nije i stavljati im mozak " na paau". Zakon je surov ali je i tu da se krai:D
TarzanZMAJ

dec 2014.

#12
tur-hempe ne kenjaj bzvz.. Zakon o suzbijanju zlouporabe droga l.2, stavak 4. "Uzgoj biljke za dobivanje droge jest nabavka i posjedovanje sjemena, sjetva, sadnja, uzgoj biljke, uzimanje i posjedovanje dijelova biljke koji slu~e za dobivanje droge."
green poisonAMBASADOR

dec 2014.

#13
Nemoj si nabijati paranoju bez potrebe. Da je proalo neku provjeru ve bi ti netko pokucao na vrata. Paket koji je putovao danima sa ostalim paketi ima i pismima a slabije zaljepljen se mo~e i sam odljepiti, a i poatari znaju ponekad zaviriti dali ima koji Eur unutra pa paket naglo nestane :) Samo opuateno i ekamo tvoj grow ;)
H2O888LEGENDA

dec 2014.

#14
zna kuverta izgledat ko da ju karava zvakala pa nista ne bude...al bilo je slucajeva da otvore,propuste sjeme pa ulete doma nakon 2mj il manje..ako zelis bit 100% siguran cekaj malo,iako ne vidim tu neki razlog za strah...
SharpyAMBASADOR

dec 2014.

#15
Sad me tek trta. I vise je nego ocito da je kuverta otvarana jer je papir bio strgan. Sad me frka da mi ne dou u pretres, mislim da cu ipak skloniti sve iz kuce i odgoditi grow na neko vrijeme.

dec 2014.

#16
Zato nije preporu ljivo sjeme naru ivati na adresu gdje se misli to ata se misli. Odmori malo.

dec 2014.

#17
ljudi poz dali netko zna dobar SAJT za naruciti sjemenke??? ali da je iznimno siguran i da nema neki zajebancija sa carinom i murijom? nisam nnikad prije narucivo pa bih prije svega htio se mal uputiti
BLONDinaNINAAMBASADOR

dec 2014.

#18
ima dosta dobrih,ali zbog sponzora koji su na ovom forumu ne ide bas da reklamiramo neki drugi sem njihovog koji su sponzori foruma..ali da je kako ti kazes iznimno siguran i da nema zahebancije sa carinom ,moram te nazalost razocarati jer takav sajt ne postoji..jer uvek postoji verovatnoca i opasnost da ce nekom na carini i murije mozda nesto biti sumljivo sa nekom posiljkom,izmedju ostalog to im je i posao...ali na svu srecu vecina nas i nema tih problema...;):)
StipeZMAJ

dec 2014.

#19
utipkaj u google "cannabis seeds order europe" i biraj kaj ti pase. https://vutra.org/threads/omiljeni-seedbank.8442/

dec 2014.

#20
brate dosta spama, to si vec pitao, kakve veze sad ima sajt sa carinom u tvojoj zemlji, a tek sa murijom nema nikakve veze, svaki ce poslati to sto porucis, a pitanje carine, heh... svasta, ko na to da ti odgovori. jedino carinik
Z&NZMAJ

dec 2014.

#21
Ma lik si neato zabrijo! Joa reko, ajd da ga malo cimnem sa opomenom, a on 15 min. nakon opomene u istoj temi isto pitanje... jbga, isforsiro je ban bzvz., al ata u mu ja...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se