LEGACY
Vutra
36 odgovora2,158 pregleda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Mr. Mojo Risin
ZMAJ45.344 REP
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
nov 2017.
nov 2017.#12
To je toliko jako dozirano, da vrijedi svaki cent, ali ne vrijedi ono potroseno vrijeme koje sprovedes vise wc solje sa povracanjem..
Meni to ne prija, previse je jako i za mene je to prosto ofiranje, probao jesam u Spaniji jer mi je kolega ponudio jedan, inace ja licno nikad ne bi centa na to dao.. :D
prosto kur*enje.. da izvinete :D
Minja3
LEGENDA7.431 REP24%
→ Zmaj
Minja3LEGENDA
mar 2018.
mar 2018.#14
listam, listam .. of topik on topik nemam pojma gde da stavim pitanje - ovo mi najneutralniji naslov a i stara tema dupla pa nee imati veze nadam se ..
Pre neki dan neato gledam gde je sve legalizovano - sadnja, rekreativna i medicinska upotreba .... i ima nekoliko dr~ava ... Urugvaj , Jamajka Kalifornija , Kolorado .. Vaaington i joa nekoliko .. u Jevropi nema to skroz dekriminalizovano i regulisano sve u vezi vutre , nego samo parcijalno .. pa negde nije dozvoljeno zakonom, ali ne proganjaju , negde mo~e na recept da kupia ... negde bla bla bla ..
Mene zanima u koju zemlju u Evropi mo~ea da odea i da - na primer registrujea firmu i ulo~ia pare u indor grow ili plastenik ?
Ili da makar odea da radia u ne
em takvom ?
Pada mi na pamet `panija . Tamo je dozvoljeno da sadia za svoje potrebe u dvoriatu ako se biljke ne vide sa ulice - jer je to onda prekraaj .
Ili ono care-giver kad sadia za nekoliko ljudi koji koriste medicinsku marihuanu ...
Ali mo~e li se tamo saditi za prodaju apotekama, kofiaopovima ( ato li se to tako zove ako je to vutra -pua aop a kafu imaa svuda )
ili da se otvori taj foto aop - kofi aop ... i kolko bi to para koatalo ?
Piskaraju po novinama da je amerikanac makednonskog porekla ulo~io pola milijona dolara u tvavu za proizvodnju marihuane u pogonima Ohis Skoplje - na Ohridu .. ali uslovi za to svemirsko postrojenje su nerealni po
ev od 4 metra gvozdene ograde oko svega , video nadzora, policijske pratnje do apoteke , zapoaljavanje agronoma itd ..
Skraeno - moje pitanje glasi - u kojoj evropskoj zemlji mo~ea da legalno radia neato vezano s kanabisom - i da od toga ~ivia ? ( ili sam ja luda)
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#15
Ma kakva ba apanija, kome ea ata tamo prodati, i ovi ato prodaju, ~ive od turizma, i haj se probij tu pokraj lokalne konkurencije, plus e su licence, porez, ono ovo.. apanija ti je ko hrvatska, samo na odmor tu, i bje~i odatle, nema lokalni narod posla, najvei procenat nezaposlenih u europi, tako da ja li
no npr ne bi ciljao na tr~iate apanije, a i ono, i veliko pitanje je AKO bi iata i zaradio od turizma, da vidia ti hotela tamo (bio sam viae puta u apaniji) svi prazni stoje, npr vile bogataaa napuatane, ljudi se sele u njih, uglavnom romi i sindi (da ne ka~em cigani), nema narod, krpi kraj sa krajem..
p.s
nisi luda, informiai se o avicarskoj ;)
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#16
Imam drugara u Cartageni, spanac, sve sto je Flo napisao otprilike je i ovaj meni pricao.. Momak socijala..
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#17
Pa to je to, nije zlato sve ato sija... pa gle ja sa jednom uateevinom ljetnom mogu 3 puta otii godianje za Tenerifu, i provesti se ko kralj min 1 nedelju dana svaki put, a za te iste pare kod svojih susjeda u HR jednom mogu otii na }re, i joa u minus odem na banci.. haha :D
`panija za afere/avanture, dobar odmor, dobru hranu.. neea se pokajati.. al tamo neki biznis pravit.. (ovo se ne odnosi na seedbanke koje su se preselile tamo, moraa uzeti u obzir da te iste banke postoje 10 i viae godine i imaju bud~eta/kapitala tonu iza sebe, i u apaniji su samo zbog zakona, i 99% zarade im se svodi na internet ->shop)
nov 2017.
1 / 19
nov 2017.
mar 2018.