VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVutra
LEGACY

Vutra

36 odgovora2,158 pregleda
deepyLEGENDA

nov 2017.

#1
Pozdrav vutromani, sta ima novo :spliff: Je l je pusio neko nesto slicno ovom? :mario:::spliff: ?

nov 2017.

#2
ja nisam

nov 2017.

#3
oe se desit kad pu~ zabali hed pred berbu :D
hazeriZMAJ

nov 2017.

#4
Sta je to...bljak,vidi kako slini:D:thumb: Salimo se...to je onaj,kako se kaze...Munrok:D..ili Monrock..kako je..nis posebno...samo se trosi puno ulja:)

nov 2017.

#5
kif + ulje (washing iso) i vrh i dobijes Moonrock
hazeriZMAJ

nov 2017.

#6
Ma amerikanci...Sve izmisljaju samo da prodaju:)Uzgojis brate dobru ganju,ostavis glavne hedove za pusiti,trim u ulje,a prije toga malo prosijati da se izvuce najfiniji kif...eto ti taj Monrock...Samo sto ovdje imam na tri strane:)

nov 2017.

#7
ja bih to pojeo :)
hazeriZMAJ

nov 2017.

#8
Ko krafnu:D:thumb:

nov 2017.

#9
Bogami i ja!!!...:)...haha...mljac...:thumb:

nov 2017.

#10
a neki naprave i moondust smiley9934
NogudAMBASADOR

nov 2017.

#11
nasao si zamenu za med...:joint2::sun2::watch::bocni::

nov 2017.

#12
To je toliko jako dozirano, da vrijedi svaki cent, ali ne vrijedi ono potroseno vrijeme koje sprovedes vise wc solje sa povracanjem.. Meni to ne prija, previse je jako i za mene je to prosto ofiranje, probao jesam u Spaniji jer mi je kolega ponudio jedan, inace ja licno nikad ne bi centa na to dao.. :D prosto kur*enje.. da izvinete :D

nov 2017.

#13
Ima na forumu tema za sve, pa i za to https://www.vutra.org/threads/moonrock.16643/
Minja3LEGENDA

mar 2018.

#14
listam, listam .. of topik on topik nemam pojma gde da stavim pitanje - ovo mi najneutralniji naslov a i stara tema dupla pa nee imati veze nadam se .. Pre neki dan neato gledam gde je sve legalizovano - sadnja, rekreativna i medicinska upotreba .... i ima nekoliko dr~ava ... Urugvaj , Jamajka Kalifornija , Kolorado .. Vaaington i joa nekoliko .. u Jevropi nema to skroz dekriminalizovano i regulisano sve u vezi vutre , nego samo parcijalno .. pa negde nije dozvoljeno zakonom, ali ne proganjaju , negde mo~e na recept da kupia ... negde bla bla bla .. Mene zanima u koju zemlju u Evropi mo~ea da odea i da - na primer registrujea firmu i ulo~ia pare u indor grow ili plastenik ? Ili da makar odea da radia u ne em takvom ? Pada mi na pamet `panija . Tamo je dozvoljeno da sadia za svoje potrebe u dvoriatu ako se biljke ne vide sa ulice - jer je to onda prekraaj . Ili ono care-giver kad sadia za nekoliko ljudi koji koriste medicinsku marihuanu ... Ali mo~e li se tamo saditi za prodaju apotekama, kofiaopovima ( ato li se to tako zove ako je to vutra -pua aop a kafu imaa svuda ) ili da se otvori taj foto aop - kofi aop ... i kolko bi to para koatalo ? Piskaraju po novinama da je amerikanac makednonskog porekla ulo~io pola milijona dolara u tvavu za proizvodnju marihuane u pogonima Ohis Skoplje - na Ohridu .. ali uslovi za to svemirsko postrojenje su nerealni po ev od 4 metra gvozdene ograde oko svega , video nadzora, policijske pratnje do apoteke , zapoaljavanje agronoma itd .. Skraeno - moje pitanje glasi - u kojoj evropskoj zemlji mo~ea da legalno radia neato vezano s kanabisom - i da od toga ~ivia ? ( ili sam ja luda)

mar 2018.

#15
Ma kakva ba apanija, kome ea ata tamo prodati, i ovi ato prodaju, ~ive od turizma, i haj se probij tu pokraj lokalne konkurencije, plus e su licence, porez, ono ovo.. apanija ti je ko hrvatska, samo na odmor tu, i bje~i odatle, nema lokalni narod posla, najvei procenat nezaposlenih u europi, tako da ja li no npr ne bi ciljao na tr~iate apanije, a i ono, i veliko pitanje je AKO bi iata i zaradio od turizma, da vidia ti hotela tamo (bio sam viae puta u apaniji) svi prazni stoje, npr vile bogataaa napuatane, ljudi se sele u njih, uglavnom romi i sindi (da ne ka~em cigani), nema narod, krpi kraj sa krajem.. p.s nisi luda, informiai se o avicarskoj ;)

mar 2018.

#16
Imam drugara u Cartageni, spanac, sve sto je Flo napisao otprilike je i ovaj meni pricao.. Momak socijala..

mar 2018.

#17
Pa to je to, nije zlato sve ato sija... pa gle ja sa jednom uateevinom ljetnom mogu 3 puta otii godianje za Tenerifu, i provesti se ko kralj min 1 nedelju dana svaki put, a za te iste pare kod svojih susjeda u HR jednom mogu otii na }re, i joa u minus odem na banci.. haha :D `panija za afere/avanture, dobar odmor, dobru hranu.. neea se pokajati.. al tamo neki biznis pravit.. (ovo se ne odnosi na seedbanke koje su se preselile tamo, moraa uzeti u obzir da te iste banke postoje 10 i viae godine i imaju bud~eta/kapitala tonu iza sebe, i u apaniji su samo zbog zakona, i 99% zarade im se svodi na internet ->shop)
NogudAMBASADOR

mar 2018.

#18
makedonija
hazeriZMAJ

mar 2018.

#19
Spanjolska je za ::grupnjak::::grupnjak::::lulamira::::banjahanje::..biznis..slabo..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se