LEGACY
Ništa te ne razumem
28 odgovora1,192 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
sep 2012.
sep 2012.#1
Primjetio sam da mi se po
elo dogaati da ne mogu slo~iti normalnu re
enicu dok pri
am,zaboravljam stvari,zaboravljam ata sam imao za rei i to ne samo kad se upuaim ve se zna desiti i u danu kad po cijeli dan ne duvam.Nisam zabrinut i dalje normalno funkcioniram (ne dogaa mi se to baa tako
esto) ali me zanima dali ima joa neko ovakvih problema?:bong7bp:
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#2
imam ja recimo tako nekakav problem...dosta zaboravljam (cura me po
ela zvat zlatna ribica haha)...a ato se ti
e slaganja re
enice, tu i tamo se pogubim malo, ali kad se to desi, manje viae sam sebe isprdam i nastavim dalje hehehe, ja mislim da je to normalno kod duva
a, i kontam da se to dogaa veini ovdje sa foruma hehehehe....mislim da ne bi trebo bit neato pretjerano zabrinut, a ako jesi, prestani puait, ata da ti ka~em...meni to ne smeta zasad :)
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#3
Da si ti nama ziv i zdrav, meni se to desavalo i desava se bez trave, jednostavno u po recenice zastanem, pa se onako sam sa sobom zamislim, a ovi sto me slusaju bulje u mene sa onim razrogacenim graorastim ocima i iscekuju nastavak, pa kada shvate da ja i nisam bas prisutan uslijedi pitanje "pa, sta dalje bi?"
Desi mi se to, uglavnom, kada se kroz pricu provuce neka asocijacija koja me vrati u mladost, pa mi navru sjecanja, a ja se prepustim, jer znam da, ako nastavim dalje sa pricom sjecanje ce da izblijedi i ispari, a to ne zelim, lijepo se lijepog sjecati :)
Ma opusteno samo, sto manje znas i sto si vise zbunjen bice ti ljepse kroz zivot krociti. Ne kazu ljudi bez razloga "blago onom ko rano izludi, sav mu zivot u veselju prodje" :D
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#4
Za Cannabis je znastveno dokazano da uzrokuje gubitak kratkoro
nog pam
enja , to je jednostavno tako ....
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#5
zato pamtimo na duge staze :P
deaava se i meni al se ne zabrinjavan uopce. zna mi se desit da se ne mogu sjetit neke rijeci, onako malo kompliciranije haha :D
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#6
Evo jedan vic,vezano za temu
Mujo lovac,sedi u kafani i hvali se druatvu :
- Idem ti ja aumom kad ono ispred mene jelen,kapitalac,ima u njemu 500 kila minimum,rogovi mu bar 4 metra airine,ja puaku,polako,naciljam i baaam,posred
ela,pridjem,ata u,noge na ramena...sa
ekajte malo...koonobar,kooonobar,daj ovde joa jednu turu,gde sam ono stao ?
- Noge na ramena...
- Da,da,noge na ramena i hebem,hebem,hebem....
Eto to je to.Naravno h = j.
I ja sam malo zaboravan,ali navikli se na mene takvog a i ne obraam previae pa~nje na to...
admiral
POZNAVALAC1.068 REP52%
→ Ambasador
Losmi the Evel
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
Losmi the EvelENTUZIJASTA
sep 2012.
sep 2012.#8
Ja s vremena na vreme, u globalu 2 puta godisnje popijem kutiju Oikamida, dobro je za pamcenje i koncentraciju, pio sam to i dok sam bio na faksu, tako da sam fokusiran ko struja, sem kad se navarim.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#9
Ja zagubio bong.Cijelo popodne ga tra~io.Baa sam se htio razbiti poatenski,a bonga nema.Znam samo da sam ga zadnji puta negdje turio,jer mi nije trebao jedno vrijeme...ali gdje.
I onda sam obavjestio suprugu svoju:icon_lol:.
Sad ponovo imam svoj bong:icon_lol:
Ispo
etka me to zabrinjavalo,ali sada viae i ne uope....~ivot je kratak pa ako se neato i zaboravi,nije stvarno bitno.
Osim godianjice braka,e to ako zaboravia...u gadnom si sosu:icon_lol:
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#10
hahaha bas tako nekako Venlo :) ali ~ena sve zna, pa ako imaa ~enu, eto, ne treba bit straha :D
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
sep 2012.
sep 2012.#11
meni se jedino takve stvari desavaju kad sam napusen...
kada sam normalan, sve normalno funkcioniram, mogao bih rec cak i bolje, pamcenje, govor... ma sve !
normalno i ja se zaje*em nekad i nesto krivo kazem, pogrijesim itd... ali u biti kada nisam napusen ne zaborvaljam sta sam htio reci ili di sam krenuo i to...
a kad sam napusen svasta se dogadja sto je normalno kao sto haze kaze :ludak
peace out !
5 REP10%
→ Istraživač
wisteria
ENTUZIJASTA235 REP9%
→ Poznavalac
wisteriaENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#14
mozda je do vutre a mozda je do alzheimer-a..... mislite o tome...ako se setite :)
roower
POZNAVALAC1.205 REP67%
→ Ambasador
roowerPOZNAVALAC
apr 2013.
apr 2013.#15
I ja zaboravim ponekad sta sam htio reci ,,il krenem u podrum i kad dojdem dole,,pitam se po sta sam doso..pa opet gore..a tamo se sjetim ,pa opet dole
,,sta sam htio reci sada? neznam ,,,zaboravio ,,,ma nema veze sjeticu se ,,kad tad ,,ili nikad,,
sep 2012.
1 / 15
sep 2012.
apr 2013.