VUTRA
ForumZajednicaOfftopicVutre nema
LEGACY

Vutre nema

32 odgovora3,731 pregleda
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#1
E teaka su vremena meni se pljuga onak mal s legom A vutre nema A vutre nema da se naduvam Kaka mi to bezveze ato se tolko moram zajeb... da bi dobio u pol panja 3 pljuge upitne kvalitete neznam kak vam mislim vi pretpostavljam imate svi svoje provjerene ali ovo me ve stvarno ubija u pojam
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#2
U biti mene mu i ato mi je tolka muka i zezancija nabavit vutre a opet ne~elim prestat pljugat zbog toga jer mi je to jednostavno najbolja zabava i atagod drugo i mislim da nema neke potrebe da prestajem jer nisam Svaki dan naduvan ko ker ko ato su esto moji vranjaci koji pljugaju i tak atajaznam onda nemaju ljudi motivacije kad su tak zga~eni po cijele dane U biti meni se sad joa nespava pa mal tu piaem okolo i tak to a dobro DA!!!
RadeAMBASADOR

feb 2007.

#3
Pusi ti travu nemoj da ona pusi tebe!
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#4
Ma nepusi ona mene sam me muci sto je toka muka oko te nabave i to nije meni problem bit bez vutre al ipak je bolje kad ina preko vikenda Preko tjedna uglavnom nepuaim zbog akole i to tak
Splitsko diteENTUZIJASTA

feb 2007.

#5
Nije dobro kad te to tako ~ivcira,ako nema-nema smiri se pa e bit,uostalom nemoj puait misec dana pa e ti bit vei guat kad dodje ;-) tako ja to rjeaim... stay cool...:bananallama:
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#6
A kontam si da i ovaj vikend pauziram ak nedobijem niat danas neu jer u subotu odo u zagreb a u nedjelju mora `aman logaritme nau it rjeaavat. Bilo bi fora htjeo sam probat prije puta u zagreb zapalit u 5 ujutro
cannebosanacPOZNAVALAC

feb 2007.

#7
Tako je !!!
Ras TafariPOZNAVALAC

feb 2007.

#8
`amane, A ti polje zasadi, pa necesh imati nikakvih briga oko nabave
RadeAMBASADOR

feb 2007.

#9
Pa gde ti zivis kad ti je tako tesko nabaviti? Moras da se spojis sa pravim ljudim, tako ces uvek imati.... Ja odvojim 3-4000din kupim malo vise i miran sam mesec dana.
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#10
`to si ti e toga gdje ~ivim nebi tu trebo bit problem nabavit da poznam prave ljude ali nepoznam a i nemam baa ~elju jer oni koji su baa dileri bave se i raznim stvarima osim trave a ne bih se sad htjeo petljat u neato viae nit s takvim likovima jer mo~e tu svaat bit. Da mi je imat jednog pouzdanog lika s kojim se ja naem on ja njemu pare on meni vutru iz ruke u ruku da je sve poateno i bio bi mu fino stalna muaterija a ne ovak truljavo okolo al ataea tak to Evo reko mi lega da e bit sad ovaj tjedan i brav za mene Happy face
PSG fanENTUZIJASTA

feb 2007.

#11
I mene je jedno vreme ubijala nervoza kad nisam imao, znaci nije to kriza ili tako nesto vec jednostavno dodje mi uvece da zapalim jedan posle napornog dana i da se opustim.. Ne znam koliko vec vremena duvas ali kod mene je sad situacija da i kad nema to mi uopste ne predstavlja problem, iuskuliras se par dana, nedelja ako treba... Ne treba dozvolite da tebe pusi vutra ko sto neko rece.
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#12
Ma krivo ste me shvatili nisam ja osobito nervozan ato nema dima al bude dosadno vikednom jer mi najvei guat s dva legosa vikendom zapalit al bit e
passionISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#13
da,stvarno je neka kriza,izgleda da ce doci do nekih promena na trzizstu :signs054:
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2007.

#14
i ja primjetio...ovi moji nemogu nabavit da ga jebes... al mene nejebe posto vise nemrem pusit^^
PSG fanENTUZIJASTA

feb 2007.

#15
veliko sranje je kad ima pa nemam kesa a najvece sranje je kad nema a imam kesa... sad ima trenutno i to dobar skank po dobroj ceni :lock:
nemesisISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#16
neznam ovdje u slavoniji ima trave koliko os a mozd i ovdje dode kriza
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#17
ja i jesam u slavoniji ma ima sigurno okolo al za mene nema al dobro Ma htjeo bi jedno si nekih 50 g. sredit pa da mi to traje Netreba meni puno to bi nama trojici trajalo viae od mjesec dana

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se