LEGACY
Za ljubitelje DOBRE vutre
24 odgovora3,856 pregleda
damir
ISTRAŽIVAČ52 REP1%
→ Entuzijasta
damirISTRAŽIVAČ
feb 2005.
feb 2005.#3
Svaka cast sto si usrecio clanove ovim lepim sadrzajem!
Nisam se nadao bas ovakvoj divoti i lepoti!
Pozdrav!
0 REP0%
→ Istraživač
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
dec 2007.
dec 2007.#7
iiiihhhaaaaaaaa
jedan od rijetkih koji se vozio ban expressom... :)
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2007.
dec 2007.#9
pa vida i tragove mokre sve do izvora :-)
dau mu ja joa 50
isto da ne vaskrsne :-)
i pozdravljam jednog
lana koji sve to radi radi manjka sexa i ~ivota svoga
prepoznae se ako ne osjetie svoj smrad
ato nisam beba :-(
lol
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#10
HMMMM ljudi pa ovo i nije tako lose.....
Evo pitanje, KAKO OD DOTICNE DAME(DAMA) SA SLIKE NAPRAVITI BONG?
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
kotva
ENTUZIJASTA396 REP49%
→ Poznavalac
jan 2005.
1 / 13
jan 2005.
jan 2008.

