LEGACY
DA ili NE (Pitanje legalizacije)
20 odgovora1,990 pregleda
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#1
Hmmm,ako je iko ikada cuo za Mevludina Duvan
ia mo~da e vam ova ideja biti zanimljiva a mo~da nekima smijeana.Navodno radi se o temi jednoga covijeka kojiega je cijeli balkan nazvao balkanskim Nostradamusom,posto se pitanje o legalizaciji trave u Hrvatksoj moze samo nagadati bilo bi dobro kad bi smo se svi zajedno udruzili i kontaktirali ga (putem E-maila) u vezi legalizacije trave u Hrvatskoj te pitanje lagalizacije u Kaliforniji,posto je onda dosta toka prorico te odgonetnuo pitanje sudbine,kome se ova tema nesvida slobodno neka je popljuje,no admini bi takoer trebali reagirati na ovu temu jer se tice cijelog ovog foruma.
-vise informacija http://duvancic.com/
dr.greentumb
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
dr.greentumbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
hah...aou, prvi put cujem za njega... podr~avam :) ... ako ka~e da neemo uspijeti, neemo ga sluaati, ak ka~e da oemo, brateee, prorok stoljea! XD
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#4
Pa poaalji mu mail,pitaj ga o
e se legalizirati pa postaj tu i svi sretni:)
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#5
da al to bi se trebali jos dogovoriti sa adminima da nebi doslo do nekakvih problema te onis poslat mu e-mail u ime cijelog ovog foruma...
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#6
( ne znam sto da kazem pa evo slika govori tisucu rijeci :pat:
al bez uvrede, reko si da slobodno mozemo zezat :D nista protiv tebe samo protiv bilo koje vrste ezo tv bulaita :pat: )
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#7
hehe,ma ok shvatit cu ovo kao komentar neznam trebala bi barem neka ideja ili nada da krenemo vise u borbu za legalizaciju
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
43 REP86%
→ Istraživač
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#10
balkanski nostradamus a? neznam koliko si upucen ali vidoviti milan je bolji prorok od nostradamusa, mislim da je sve sto je nostradamus napisao dokazano da nema veze s icim i sve je ispromasivao, samo sto ljudi kada citaju nesto vide ono sto zele a ne ono sto je, u jednom tekstu o necemu pogodi 1/10 stvari sto se dogodilo sto svaka budala moze tipa napisem ja 2015 ce biti potres! i moze u trubu se kladit samnom ko god hoce jer negdje ce biti
drugo :facepalm: ^^ i sta ak napise da ce se legalizirati, da to posaljemo hrvatskoj vladi uz porukicu da ako ce ionako iovako biti legalno bolje da odma legaliziraju jer kad tad ce se dogiti to? ili koji ti je masterplan
maj 2010.
1 / 11
maj 2010.
jun 2010.