LEGACY
1980-2020
44 odgovora3,556 pregleda
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#1
Moja prva sadnja je bila 1978 godine bio je jedan pomorac koji mi je donija sime iz Maroka tonije iz Casablance.Puailo se sve od lista do pupova bila ~enska ili muaka stabljika. Tada to nismo baa ni razlikovali. Naiaao sam na podatak da je u to vrime thc bio prosjek nekih 4% . Neznam koliki je bija u ovin mojin al ja san se jednako smija i mnogo suza prolija i na listu i na pupu a i sjemenke su nerjetko pucketale u dimu.Thc danas ide oko 20 % kako vidin na stranicama di se sime prodaje. Tokom godina i mi smo nauili razlikovat muaku od ~enske stabljike i vidili da ima mare koja udre u glavu ka da si popija Artan a ne zapalija oju.Ja san i dalje pobornik zdravog dima i dobrog smija naspram spuatene glave i ono ajme a me je udrilo nisan zna disan. Danas je nauka dokazala da cannabis ima ljekovita i umirujua sredstva za mnoge bolesti. Moja tema nema nikakve veze sa naukom nego isto rekreativnom u~ivanju u dobrom dimu.Ja danas iman neke svoje hibride koje miaan i miaan sa simenom koje dobijen iz raznih poznanstava na mojim putovanjima airom svita.Kakvo je vaae mialjenje naspram dobre domaice i svi ovi hibrida koje nam se danas nude. Volite li da ne znate di ste sino bili ili da ste suze ronili od smija neke dobre domaice.
trevor
AMBASADOR1.859 REP10%
→ Legenda
trevorAMBASADOR
jul 2020.
jul 2020.#2
Sto sam stariji, vise mi leze stondare. Kad me polupa da ne znam gde je dupe a gde glava. :smoke:
KönneR
LEGENDA12.701 REP77%
→ Zmaj
KönneRLEGENDA
jul 2020.
jul 2020.#3
Ja nisam neato starija pa dosta sluaam ekipu u prolazu kako komentiraju i rangiraju Maru...95%slucajeva su komentari E da znaa kako nas odvalilo, tri dima i odo, ovom oci ispale, onaj nije vidio kud hoda, ne znam kak su se dovezli odvezli i tako dalje i uope mi nije jasno zaato je To ljudima Cool i dalje..(nakon sto smo s po
etka probali
ari prepuaavanja i skuzili da nije fora u nicem osim potroaenoj travi)
u situaciji sam da mi okolina ne podnosi dim u kom god obliku, da ne mogu palit kad bi ja to htjela/voljela/kad bi mi dobrodoslo ali zamislimo da kao i 99% vas mogu kad hou i imam kad hou..ja bi si zalihe od jedne biljke razvukla na (sad u lupit jer svaka biljka da razli
ito xD) al minimalno pola godinejer toliko malo popusim da me popuste bolovi,razne tegobe i skroz malo je dovoljno da bude bas dobro :) svaka
ast ko mo~e i voli pusit puno, samo opet doe na isto jer nakon jednog topa nema nekog posebnog druga
ijeg efekta. Osim nadimljenih plua?
`triham domaicu i dozu zdravog smijeha :respect:
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#4
:D
Ja posadin 3 komada obino budu bar 2 ~enske , ove godine mi pari da su sve tri ~enske i dogodine sigurno ne sadin niata jer mi to dovoljno da se opustim navee uz dobru muziku i ponekad zabavin sa druatvom ....jedno 2 godine :D
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#5
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#6
Takoer, viae volim kad me pere "smijalica", ali za kraj dana definitivno jedna onako prava da "puzia" do kreveta.:D
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#7
Ja nisam odavno puzao do kreveta..valjda sam postao potthead,a ne petrolhead haha.
U svakom dimu se odlicno snalazim..tako da mi je manje,vise svejedno sta je u rizli :cool23:
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#8
Ma da, svejedno je ata je u rizli, to je bilo viae onako metafori
ki re
eno.;)
trevor
AMBASADOR1.859 REP10%
→ Legenda
trevorAMBASADOR
jul 2020.
jul 2020.#9
Ne znam kako vi, ali ako imam recimo 3 strejna, skoro nikad ne rolam samo od jedne. Obavezno mesam bar dve, odnos varira - kako se zalomi. Nekako se bolje upusim na taj nacin :D
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#10
Tema je premjeatena iz obrazovanja moja isprika moderatorima nisan zna di ovo stavit a i jednim djelom triba obrazovat omladinu da je bolje dobar dim od spuatene glave i da sutra nezna kako i kojin puten se vratija doma ::nono::. Ima postova sa zdravon zajebancijon NP puzia do kreveta..u svakon dimu se dobro snalazin....obavezno miaan bar dvi...sve je to ok za stare frikove koji imaju miru a i dovljno su upuaeni da ji ni ne tue ona sljedea jer svi znate iz iskustva da posli prve druge tree ..dalje je ka da si zapalija cigaret postanea ajmo re imun .:razvaljen::. A sad malo ozbiljno, zabrana legalizacije np dr Sakomana i je baa u tom dijelu da omladina nema miru pa kako on tvrdi neki imaju halucinacije..neki su umislili da ji niko proganja..itd Ako bi ovo bila istina a svi znamo da je onda bi legalizacija zapela i nakad je nebi ni bilo. Naaa je du~nost ka stariji frikova da ji upozorimo da imaju miru i da sama konzumacija triba bit zdrava u svrhu pravog u~ivanja, dobrog smija, i najglavnije kao lijek za mnoge bolesti.
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#11
Otvorio si temu, postavio si pitanje. Svatko je izrazio svoje mialjenje/stav, ne ku~im ata je sad sporno?
A o Sakomanu neu ni komentirat.:)
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#12
Sporno? :D Samo se nadovezujem na odgovore. Sakomana i ine treba komentirat , autnja je najgora solucija.
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#13
Malo nerazumljivo ispada kao da nas opominjea, al ako je tako moje isprike.;)
S..... ne zaslu~uje da ga se spomene.smiley9934
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#14
nisam ja premestao temu al ne kontam bas jasno sta je poenta tvoje price. vidim neka dva pitanja u prvom postu:
domacica moz da bude dobra, brendirani hibrid zna da bude i bolji. ako si u dobrom drustvu naravno da ce ti prijati neki up, al ako si kuci solo i malo u introspektivnom fazonu ili samo zelis da se ispavas ko covek, odlicno legne indica down. to sta vise volim zavisi od situacije u kojoj sam. zato i postoje hibridi izbalansirani na ovu ili onu stranu. kod tih takozvanih domacica ne znas sta ces da dobijes dok ne probas, a i veca je veravatnoca da vutra bude slabija, sem ukoliko nije neki hibrid a ti ne znas sta je pa je zato i zoves 'domacica' :) pitanje koje ja vidim u ovoj temi je zapravo da li vise volite da pusite nesto sto ne znate sta je ili nesto iza cega stoji proizvodjac :)
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#15
moja prva koju sam uzgojio bila je preslaba. ali za mene je bilo nesto najbolje sto sam pusio. smotam jedan popusim ga citavog lagano me opusti i dalje sam tu ali imam chill. a sad trecinu popusim i ko retard stojim u kuhinji pokusavam razmislit proces kako cu uzet casu i vodu da se napijem, mozak mi se nemoze odlucit sta ide prvo
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#16
Sve OK kad razmislia tema i je tu di triba bit ,al svaka tema se razvija zavisno od odgovora pa i poetna pitanja se nadovezuju na odgovore. Poanta je u tome da je trava zdrava i korisna a tako sam ja shvatio i poantu ovog foruma. Mnogo se ovde poma~e ljudima koji trpe nama nezamislive bolove.Forum kako ja shvatam podr~ava i nas rekreativne konzumente koji nikad neemo do u nikakav lex cannabis ako ne odvojimo zdravo i dobro puaenje od onog apstraktnog . Sorry ako san iako stari frik u glavi ipak 60-godianjak :D
TooTasty
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
TooTastyISTRAŽIVAČ
jul 2020.
jul 2020.#17
A paae mi puait.. Ako neman nekog ludila, puain sve. Nisan nikad bija izbirljiv. Kad san bija mlai bilo je te domae dobre u nas doli, aaka za pe banki i u njoj je bilo i grana i balina i lista, al nakon one nestaaice 2007. mi se pari da dolaze samo ove od kojih puzia do kreveta. Kad bi ve mora birat, ipak bi odabra ovu ja
u jer san nau
ija s njon funkcionirat... davno je bila dvi i sedma...
EDIT: `ta se ti
e onoga imat/ne imat miru, po meni je to stvar od
ovika do
ovika i nije usko vezana za godine. Znan momke od 20 godina ata imaju miru i ljude od 50 koji je nemaju i obrnuto. Sve je relativno.
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#18
Ja sam premjestio temu u Brutal .
Nisam je bacio na groblje..dao sam joj sansu u Brutalu i nadam se da ce biti konstruktivna.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2020.
jul 2020.#19
ouɹnƃıs ɐɯ
to samo sa duvkom, nema sanse da se desi!
i nisi najstariji na forumu :D
Frikola
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
FrikolaPOZNAVALAC
jul 2020.
jul 2020.#20
Ma prika vidija san puno nji koji su nakon mare svašta radili ....legli isprid autobusa i vikali neš ovud proć, ljude di povuću dim i padnu ka svića naravno prije toga su malo ili više popili. Na svakoga to drugćije djeluje ka i alkohol np ja kad popijen bolji san od kruva a ima nji kad popiju udre ji agresiva, iman priku kad zapali vriđa sve oko sebe ...itd Nisan najstariji na forumu definitivno pa ko bi secira i analalizira svaku moju napisanu rić a da nije stari frik :lol: Šalu na stranu fala na zdravin komentarima i svatite sve ovo ka zajebanciju jer to i je poanta lipog života.
trevor
AMBASADOR1.859 REP10%
→ Legenda
trevorAMBASADOR
jul 2020.
jul 2020.#21
Ni ja nikad nisam video da je neko potegao buksnu i divljao u bilo kom smislu. Ako je sa alkoholom onda jbga. Taj sto je legao ispred basa mozda samo nije normalan o_O
pannonian
LEGENDA5.108 REP1%
→ Zmaj
pannonianLEGENDA
jul 2020.
jul 2020.#22
Imam rodbinu u Splitu i svako ljeto sam kod njih provodio. Roak je usitno dilao dim koji mu je prijatelj na Visu uzgajao. U to vrijeme(95, 96) ekipa u kvartu je dilala neki drugi dim. Isto dobar, neato ja
i... Koliko se sjeam iz Hercegovine je bio. Ali od ove Viake nisam u ~ivotu veselije i ludastije trave puaio. Radosna zajebancija. Jebiga, to mi je bio prvi dim ikad i sigurno ima nekog utjecaja u procjeni, ali u to vrijeme sam puaio i druge, haaia...
Neki dan sam pri
ao sa roakom na tu temu i ka~e da otkad mu je prijatelj otiaao gore(97)nije ju imao prilike puaiti. A on, i svi oko njega, misle da je to bila jedna od najboljih trava, iako je lakaa. Navodno je uzgajao od osamdesetih iz svog sjemena.
Zna li tko iata viae o tom dimu? Ne vjerujem da je bio usamljen u tome i da je jedini to uzgajao. Bilo bi ludilo kad bi se sjeme moglo nabavit, ali te~i slu
aj
jul 2020.
1 / 23
jul 2020.
jul 2020.