LEGACY
Rijeka - stanje vutre
18 odgovora1,619 pregleda
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#1
Zanima me sto Rije
ani (
eai puaa
i) na ovom forumu misle o trenutnom stanju nabavke vutre u Rijeci?
Iskeno, u zadnja 3-4 mjeseca nismo dobili posteni paket. Sve su neki levati od 4-5 pljugi pilje, granja, ili sjemenki za 100kn.
"Kese od 50g" imaju mozda 30g i od toga je 5-10g nekakvih fake kifova.
Evo, zadnja 2 tjedna ima nekog "skunka", pa dobijes 3-4 gice za 100kn, ali si barem siguran da ces se nesto napusit.
Jesu li u tim problemima i vi ili samo okruzenje oko mene?
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#2
U Crnoj Gori nema trave... samo shit, ali nema ni njega vise od prije neki dan.
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#3
Rijeka je teaka banana postala. Suha vutra ko praaina (makar bio kif) a paket o
aj teaki, pilja i sjeme, za 5 pljugi... mjesec ipo dana nisam ve kupovo paket i niti nemam namjeru do danjega.
A ata je najgore, zapalia i 10 pljugi, ne napuaia se, a osjeaa se ful psihi
ki loae, vu te spusti i kao da imaa osjeaj na temperaturi i nakljukan na nekim ljekovima. fuj
Di je svje~a vutra nestala?
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#4
O tome ja pricam... Samo sranje se prodaje.
Sad barem ima nekog skunka, pa imas u "gramu" za 3-4 gice. Barem znas da ces se nesto napusit
Svizac_:)
ENTUZIJASTA302 REP26%
→ Poznavalac
Svizac_:)ENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#5
Bez brige niste jedini...i nas puljane mu
i isti problem :sick:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jul 2007.
jul 2007.#6
Kod nas skoro uvjek ima, mo~da 5-7 dana pauze izmeu tura ... e da, triba i znat pravog
ovika. :icon_wink:
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
PSG fanENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#7
jeste culi vi za sivac (SRB)??? citava drzava bi mogla tu da se snabdeva...
nema kad nema :)))
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jul 2007.
jul 2007.#8
eto upravo ovo sto spalato kaze, treba znati prave ljude, ja nemam takvih problema ni u Rijeci... kuc kuc u drvo
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jul 2007.
jul 2007.#9
Mogu samo reci, blago se tebi...
Nisam zapalio so
an kif vec jedno 4 mjeseca. :(
vutruditu
ENTUZIJASTA214 REP4%
→ Poznavalac
vutrudituENTUZIJASTA
jul 2007.
jul 2007.#10
Slazem se sa vutrogasac, treba da se zna covek, ali ako nismo u mogucnosti da sami uzgajamo, po meni trba praviti zalihe. Pa se sam sracunej koliko imas, a koliko mozes popusiti. Juce je u Bg naisla neka vuja otkinuli smo se, odavno nisam palio onako nest, znaci ima samo treba pravi covek.
jul 2007.
1 / 10
jul 2007.
jul 2007.