LEGACY
Putujem pa treba pomoc
28 odgovora1,866 pregleda
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#2
Po meni najbolje je ne nosit niata , aansa da te ulove je 50/50 . emu riskirat , pa ljetovanje pretvorit u no
nu moru .
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
avg 2011.
avg 2011.#4
ako imaju dojavu o tebi (sto je tesko moguce pretpostavljam jer nisi neki veliki diler sigurno) ce te pretrazit, a s druge strane mogu nasumice tebe zaustavit i pretrazit... ja bi reko slobodno da uzmes, samo trpaj u gace i sve ce proc, mozda malo trema drzi onako kad si na granici, ali ne razmisljaj o tome, ponasaj se lezerno i prolazis bez beda ;)
hazeboy
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
hazeboyENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#6
Ja na tvom mjestu nebi riskirao.nije ti to ko da te u kvartu ulove s pljugom.to je granica ipak.kad smo frend i ja sa zenama isli u sloveniju nosili smo nazad dva komada i to su njih dvije spremile tam dolje.i opet nas je bilo strah.to je ipak granica i sverc droge preko granice pa makar imao za pljugu je opasno.vidi na internetu jer ima tamo kakvih mjesta di bi mozda mogao nac nekaj.al ja na tvom mjestu nebi riskirao sa nosenjem.
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#9
Bravo smoke , bitno je turit joa ako znaa gdje treba turit :)))))) . Turio ti ili ne tamo gdje znaa , ako carinik ne popije svoju kavu na miru ili je ljut na ~enu . Pa si mu joa i sumnjiv na grani
nom prelazu , dovue pasa , pretrese tebe , auto , ~enu , djecu i prtljagu nae ti gram ili smotuljak s maricom . Procedura ti je isto kao da te ulovio sa 20 kg . Samo ato mo~da neea bit medijska li
nost , po TV-u i novinama .
Poznam ekipu koja je putovala u `panjolsku i Gr
ku , bez problema su sreivali sebi vutru i to bi im recepcionar od hotela dao adresu . Ili se malo promuvaa bilo kojim gradom na svijetu , naea rokerski kafi i sa dvije ture pia sve saznaa .
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#10
Ja sam makar tako prije nalazio smjeataj kad bi iaao na ljetovanje , upadnem u rock-caffe i naem apartman za povoljnu cijenu a usput upoznam domau ekipu .
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#12
Uzmea ducktape, uea u bus malo br~e neg ostali, zaljepia vutru sa ducktapeom 5 metara od sebe gore di se stavlja prtljaga, sjednea dalje od toga i boli te tuki ako nau, uz tebe i joa 30 ljudi u busu nemogu nikako dokazat
ije je, a SVI e re da nije njihovo uklju
uju
i i tebe... (samo ideja)
Mada nevjerujem da e pse slat u turisti
ke buseve ili da e uope pregledavat buseve... :)
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#13
odes u grcku i prvom liku na kojen se vidi da duva (a nije nas tesko bas toliko promasit - gledajuci iz ociju vutrasa) upadnes i kazes da oces. ja priko grane nebi nosija bas ako ides sa autom ili kombijen
ZelenaBanana
ISTRAŽIVAČ141 REP61%
→ Entuzijasta
ZelenaBananaISTRAŽIVAČ
jan 2013.
jan 2013.#14
iso u madarsku ove godine na granici nisu nist sumnjivog radili mogo sam 10kg vutre sam tak prebacit xD
a frend iso u gardaland, italy 1g su prevezli tak da...
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#15
Ma nije frka prenest pogotovo ako busom idea, nisu oni tolko ludi da gledaju cijeli bus i svakog putnika...
Ni tamo ni nazad... Znam ja kad smo na maturalac isli, samo smo svi izasli iz busa na granici sa slovenijom, dali putovnice,
ekali 15 minuta da sve putovnice pregleda i pi
i nije nitko ni ulazio u bus.
Nazad smo isli avionom.... rendgen kofera naravno, ali da sam imao ato u d~epu proao bi bez frke
avg 2011.
1 / 15
avg 2011.
jan 2013.