LEGACY
Jedna priča :)
18 odgovora1,021 pregleda
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
ManciISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#1
Prije nego ato iata zapo
nem ako sam na krivo mjesto postiro neka moderatori premjeste
Ovako jednog sun
anog dana stavljeno je nekoliko menki na klijanje
reci cu vam i datum ako pogodite koliko je malena stara :D
http://i.imgur.com/MULS45i.jpg
http://i.imgur.com/r6NLCN0.jpg
ata je njena pri
a kad je menka proklijala stavio sam je normalno u
aau bilo ih je 4
jedna bilj
ica je preminula :P
ostale jos 3 dvije su nastavile napredovati kad sam malo bolje pogleda ovu ata zaostaje uo
io sam pri dnu stabljike da se stanjila kao konac ona gljivica je napala i ja ata cu uzmem makaze i odsje
em joj korijen i nako stabljika ostala mislio sam je bacit ali neato mi nije dalo i ja stabljiku od 10cm zabodem nazad u zemlju i dosta navlazio vjerovatno i mater zalijeva haj ga znaj :P
uglavnom zaboravio sam na nju i danas sam je na prozoru slucajno ugledao i gledam kontam se trebala je se davno sasusit
i danas da je prebacim u malo finiju posudu vidim ima i fin korijenski sistem
zna
i samo je u istu zemlju zabo i zalio dobro vodom viae niata i pustila je korjenje
eh sad vama iskusnim pokusajte odredit koliko je stara sretno :)
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#2
stara je dosta da je presadia van u zemlju... :)
ako se ovo ~utilo na listovima nastavi airiti onda je moraa prebaciti i u malo finiju zemlju, ne samo "u malo finiju posudu"...
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
ManciISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#3
ah druze vjeruj od nje ja necu niata ja sam je pikno i ostavio sam danas je zalio prvi put sa 50ml vode i 2.5ml plantela list a neka je u toj posudici neki zvergl :D
al to zutilo se ne siri stoji vec dugo :) i hajd da kazem 43 dana je stara :P
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
ManciISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#5
pa u 43 dana nije dobila ni 0,5ml kamo li 2.5ml
i odosmo u off topic htio sam vam pokazati samo to jer sam prije
itao o jednom takmi
enju najmanja biljka da se uzgoji sta znam ta moja ima 43 dana i 7cm
edit: tek sam sad primjetio da na jednoj slici piae Domai proizvod hahah :P
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#6
to sto si citao odnosilo se na biljke uzgojene iz semena, ne kontam cemu ova tema, ima o kloniranju bar 5 tema
Manci
ISTRAŽIVAČ183 REP89%
→ Entuzijasta
ManciISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#7
cemu tema ovako da objasnim opet ja ovu biljku nisam klonirao znaci napala ju je gljivica i isisala stablo
ja sam je presjekao i vratio je nazad onako i pocela opet razvijat sistem sad sta je fazon sto je 43 dana i tako malehna zanima me ata ce biti do kraja s njom
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#8
ja ne kontam kako ne kontas da je to kloniranje, odsekao si deo biljke, zabio u zemlju i ona pustila koren, nebitno da li je bilo gljivica ili ne, skinuo si klona i sad radi dalje najnormalnije sa njim kao sa bilo kojom drugom
jun 2014.
1 / 10
jun 2014.
jun 2014.