LEGACY
Nešto kao Anketa
24 odgovora790 pregleda
klarica
LEGENDA8.566 REP36%
→ Zmaj
klaricaLEGENDA
sep 2015.
sep 2015.#1
Dragi Vutroljupci, trebam vaau pomo :)
Od ponuenih 6 vrsta, odaberite jednu koju ~elite da growam (do 1.11).
Od svake imam po 5 regular sjemenki, sve su od spliff seeds, a meni je potpuno svejedno koja e prva u grow a koja zadnja jer sam si obeala da dok ne potroaim sve ove - neu kupovati nove :)
Strainovi su (abecednim redosljedom)
[*]Afghan
[*]Blueberry
[*]Bublegun
[*]Master Kush
[*]Power Plant
[*]Skunk No.1.
Metoda uzgoja e biti coco/hydro kao i u trenutnom dnevniku , vege faza pod CFL (3 tjedna od kad prva proklije) a nakon toga 600w HPS. Gnojiva ATAMI A + B. Dobit e samo jedno topiranje. Muake neu ubijati nego e u poseban box za skupljanje polena.
Molim glasajte...
Ona koja bude skupila najviae glasova biti e prva koja ide u box, ona koja bude najmanje - posljednja. Uglavnom, sljedeih 6 growowa e biti po vaaem izboru :) - Ako bude zainteresiranih, naravno...
:* K.
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
klarica
LEGENDA8.566 REP36%
→ Zmaj
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#8
Eto vidis nepazim na nastavi ;)
Svejedno sam dao glas za S#1 i da mogu dva dobio bi i MK jedan ;)
Imao sam valjda sve S#1 u boxu ..ustvari mislio sam da jesam i onda iskoci ovaj kec hahah.ok. dobro da znamo ;)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
sep 2015.
sep 2015.#9
Ma sve su dobre ali ako trebam izabrat bluberisha iskace za malo .
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
sep 2015.
sep 2015.#11
Klarica a nisi nam napisala sta zelis od ganje...mislim kakav rad pa bi mozda i savjeti bili drugaciji.
Ili ti to nije vazno ;)
sep 2015.
1 / 13
sep 2015.
sep 2015.