LEGACY
..Albert Hofmann..102..
18 odgovora1,618 pregleda
artuv
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
artuvISTRAŽIVAČ
jan 2008.
jan 2008.#1
na danaanji dan 11.1.1906. godine roen je Albert Hofmann, "otac" psihodelika,
ovjek koji je cjeli ~ivot posvetija prou
avanju ove teme..
i ata je va~no..danas mu je 102 roendan, a on je joa ~iv i zdrav..pre~ivija je dva svjetska rata i joa se dr~i.. ~ivu
a legenda : )
pa eto, sretan mu roendan i da ih do~ivi bar joa 100..
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#2
HOFFMAN majmune,i sta nas uopce boli ***** za to,ovo nije trip.org,nego vutra.org
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#3
Evo ga gospodin kriticar.
Dosao je teme ocijenjivati.
Joj da sam moderator odma minus bodovi.
A sto se tice hoffmana stari prdonja izumi tripove i prezivi toliko dugo.
Ja bi prije ovdje stavio D.Tadijanovica jer mi je on veca faca od ovog hoffmana i takodjer je imao 102 godine.
Sad sam i ja postao spamer 5:30 a ja nemogu jos zaspati od one skanjare. :D
Necu vise odo se natjerat spavat.
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
jan 2008.
jan 2008.#4
stari je predobar lik, bez obzira sto izaslo iz labosa njegovog. ako ste ikada gledali neki dokumentarac sa njim mogli ste i sami vidjet da ne lupeta.
meni je on totalni kul lik, nije prso kao timij ili mekena pa propovjedao a nije da nema sta za reci...
hofij...Sve naj naj i i i jos PUNOOOO godina :P
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#5
Bravo Red, potpisujem - da mi je tu u kvartu o'ala bi mu
estitat, s buketom gljiva :thumb:
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2008.
jan 2008.#6
Sla~em se.
Lik je u
inio sve ato je mogao da u javnosti i u krugu znanstvenika popravi pogled na psihodeliju i joa se trudi.Joa je i dokaz bezopasnosti tripa ko i ona baba trave jer jebote ko do~ivi 102 godine
esto,sad manje prije viae,konzumiraju
i neato je savraen dokaz bezopasnosti.Mislim da na polju legalizacije ne mo~e biti itko bolji predstavnik od znanstvenika starog 102 godine koji uzima ili je uzimao drogu.
Sretan roendan dr.Hofmann!
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
jan 2008.
jan 2008.#7
ljudi samo nemojte po
eti o stvarima koje se krae s pravilnikom i sve bude ok...
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jan 2008.
jan 2008.#8
znam(o), ne brini - nije mi uopce bila namjera, a znam da govorim i za Red :)
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
jan 2008.
1 / 10
jan 2008.
jan 2008.