VUTRA
ForumZajednicaOfftopicPoziv za vojsku
LEGACY

Poziv za vojsku

30 odgovora4,718 pregleda
#1
Otvaram ovu temu jer me jako zanima jel ima nekto iskustva s ovime :D naime, baa danas sam dobio poziv za vojsku (imam 17 godina, za tri mjeseca punim 18), tj. poziv za uvoenje u vojnu evidenciju. e sad, zanima me kakva je situacija u vezi toga, jel imaju neke psiho testove i neato sli no, i najva~nije, jel rade mo~da neke testove i ispitivanja u vezi THCa, puaim s vremena na vrijeme, dosta esto i aktivno... jel netko imao nekakvoga iskustva, bilo bi dobro da to podijelite s nama :)
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2010.

#2
ja sam bio prije 2 godine i samo smo dosli u kao neki razred,nas desetak i ispunili neke papire,5 minuta posla i to je to...
Teglica_UnkaAMBASADOR

jan 2010.

#3
bas mi te je zao...jebiga imas 17 bar da si cutao
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2010.

#4
Isto sam pitanje ja pito pred koju godinu kad je meni to doalo. Ne gleda se na thc. Ako se prijavia da ea dobrovoljno slu~it pa te prime onda mogue da testiraju ali zaista ne znam. Eh ato otkri svoju maloljetnost sad e te banat s foruma
TropicoLEGENDA

jan 2010.

#5
:knockknock: haha. Teglo mozda da ti nisi napisa nitko nebi ni primjetio :icon_lol::icon_lol::icon_lol::ludaci_lol:
#6
okej, mo~da i nisam trebao otkriti godine, ali jebiga ne stidim ih se. za tri mjeseca nee bit problema i hvala na odgovorima.
Big LLEGENDA

jan 2010.

#7
Mislim da te nebi trebali banat radi godina jer iskreno re eno i ja sam bio aktivan na forumu prije 18-e (u desetom mjesecu sam napunio).... Da se vratim na temu, nije mi jasno zaato se to dobiva poato nije obvezna vojska viae, ali ja sam ve bio na toj evidenciji proale godine (sa nenapunjenih 18) i samo smo uali u razred neki i ispunili neke ankete na kojima smo se naravno smijali ko krave (ko na svakoj anketi)... Jedino po emu mi je taj dan ostao zapamen je da nisam u akolu iaao hahahahha.... Ne sekiraj se nee te testirat, testiraju jedino ako ulazia u vojsku, ali i to je bzvz jer je vojska svima znana kao srediate vutre i u vojsci svi duvaju....
krasta-zgPOZNAVALAC

jan 2010.

#8
Drugo je to bigl kad te niko nije skuzio,i ja sam bio,ali ako je pravilnik onda bi trebali ali nisu,novi moderatori su tolerantniji :)))

jan 2010.

#9
Meni je ~ao jer si rekao,ali ako bude problema strpi se jbga:) Bar se cijeni iskrenost. `ta se ti e tvog pitanja mislim da niata od testova pa nemaa brige.
extranoizeENTUZIJASTA

jan 2010.

#10
sad e se admini vratit u proalost i bananirat te! :icon_lol: btw ljudi nemojte i u vojsku, tamo e od vas napravit robota ispranog mozga, a bit ete najvjerojatnije i sodomizirani.

jan 2010.

#11
Postoji veoma vazan razlog zasto morate imati 18 godina da bi se ukljucili u razgovor foruma. Cak sta vise ja mislim da postoji barem 5 razloga.
Big LLEGENDA

jan 2010.

#12
Vrlo jasno: članak 173. KZZSZOD: (5) Tko navodi drugoga na trošenje opojne droge, ili mu dade opojnu drogu da je troši on ili druga osoba, ili stavi na raspolaganje prostorije radi trošenja opojne droge, ili na drugi naèin omoguæi drugome trošenje opojne droge, kaznit æe se kaznom zatvora od jedne a do pet godina. (6) Ako je kazneno djelo iz stavka 5. ovoga èlanka poèinjeno prema djetetu, maloljetnoj, duševno bolesnoj, privremeno duševno poremeæenoj osobi, nedovoljno duševno razvijenoj osobi ili prema više osoba, ili je prouzroèilo osobito teške posljedice, poèinitelj æe se kazniti kaznom zatvora od jedne do deset godina. (obratite se na stavku pod brojem 6)
BeyondLEGENDA

jan 2010.

#13
ma dobro nije da navodimo ikoga na troaenje opojnih sredstava, nego ono isto iz nekih moralnih razloga kak bi se reklo, ipak su maloljetnici maloljetnici, treba ih uvati, paziti i dr~ati podalje od mind altering drugs dok ne sazriju do neke optimalne mentalne i duhovne razine, a to je 18 godina kao neki prosjek uzet op enito u svijetu. A i po~eljno je da komunikacija na forumu bude u nekoj razini "odraslosti" a ne djetinjasta brija
Big LLEGENDA

jan 2010.

#14
Ovaj de ko iz prvog posta je sasvim OK i mislio sam da ima viae od mene.... A opet, netko sa 16 mo~e bit pametan i normalan (znam ih gro), a neko sa 35 mo~e imat pilei mozak i ponaaat se ko -da prostite- retardirano dijete.
TarkiPOZNAVALAC

jan 2010.

#15
Kako ti sereckaa bezveze. Ajd oladi... ili imaa 15? Piaea bezveze neato ata je svima bjelodano jasno. Pazi da ti s 35 ne bi zavraio mozak na piletini ato ka~e. Ili jetrica na kiselo, isti qrac.
Big LLEGENDA

jan 2010.

#16
Bolestan si, vjerojatno nisi sku~io ato sam napiso, neznam, uzmi si rije nik ako su ti to strane rije i.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se