LEGACY
Kako biste nazvali svoj strain ? :)
82 odgovora5,231 pregleda
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Kanabis_kidAMBASADOR
okt 2016.
okt 2016.#1
Trenutno je 4 i pol ujutro, drugi su odavno zaspali sad e polako i buenje, a meni se misli razbje~ale na sve strane haha meu njima i ovo gore pitanje.
Recimo da vam pripadne
ast da imenujete neki novi strain iz omiljene vam seedbanke jer ste eto baa vi njihov milijunti kupac haha
Ili ako ste ve radili svoju sortu, pa napiaite kako ste je od milja nazvali :)
Ja bih svoju nazvao Balkan haze, i da je neka uplifting sorta, energi
na i puna euforije
:mario:::banana_rasta::banana123::skot::
kizo123
POZNAVALAC731 REP15%
→ Ambasador
kizo123POZNAVALAC
okt 2016.
okt 2016.#2
Super, samo uz Balkan bolje pristaje neka teaka indica da totalno umrtvi mozak jer od silnoga seljakluka ne vidim razloga za neku euforiju. ;)
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
okt 2016.
okt 2016.#4
malo je problem ovako rec ime sorte koju bi dao ako ne znam genetiku ili barem mirisno-okusno-vizualne karakteristike hahhaah
To bi bilo ok kada bi kombinirao neku domacicu sa nekim hejzom..... al ovako ako imas neku indika genetiku...nemres joj dati sufiks haze...ak se kuzimo :D
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
Kanabis_kidAMBASADOR
okt 2016.
okt 2016.#5
stari ovo je sve maati na volju :) mo~ea birati genetiku, rad,izgled, miris, sluh, njuh haha
ku~im ata oea re u vezi hajza, a da, bila bi neka komba sa domaicom
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
okt 2016.
okt 2016.#6
Ja bi svoju sortu nazvao Kumica. Heh..jer me asocira na one bakice koje prodaju povrce i cvijece na placu, a s druge strane i na atraktivne pripadnice ljepseg spola.:) Tak da mislim kad bi spojio to dvoje dobio bi jednu zanimljivu sortu. Nek bude recimo sa okusom/mirisom kestena :smoke:
orange-lion
ENTUZIJASTA273 REP18%
→ Poznavalac
orange-lionENTUZIJASTA
okt 2016.
okt 2016.#7
ja bi je nazvao burebaruta...miris borova auma,menta.okus slatkast,dim te~ak i pun ...ali ne grebe.50/50 brate,tjelo oduzeto mozak na paai.:zvizd:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
okt 2016.
okt 2016.#8
grumpy skunk.
ne slazem se kolega sa konstatacijom za indika rad, to kao prvo ne bi bio nas produkt, jer kako je napomenuo pokretac teme, to bi bilo ime za novi strejn omiljenog sidbenka, tako da tamo njima treba docarati mentalno stanje balkanaca ili bar ex yu likova, tako da to treba biti neki ... sad sam se i ja izgubio; what???
ahahahahahahahhahaha
:lol::lol::lol:
nemam pojma sta pisem, radi me limun skank samo tako.
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
okt 2016.
okt 2016.#9
Strain bi se zvao UBICA, kad zovem ortake kod mene da sprzimo mogu komotno da kazem "Momci ima ubce" ,a pored toga kad ti neko kaze da je granje ubica znas da nije lose :rasta:
Gerber(N)Radič
POZNAVALAC982 REP42%
→ Ambasador
Gerber(N)RadičPOZNAVALAC
okt 2016.
okt 2016.#10
Poison kiss
sativa 90%
indica 10%
feminized, fotoperiod
200-350 cm
indor, outdor
flowering: 12 weeks
effect: giggles, afrodisiac, energetic,motivating
flavour: limun
Degustator
LEGENDA7.029 REP20%
→ Zmaj
DegustatorLEGENDA
okt 2016.
okt 2016.#11
*baby poop*
... i da tako mirise,a rad-kontuz!
Biljka bujnog rasta pogodna za in/out,otporna na visoke temperature i vlagu,dugackih listova jednog pera
,cvet zbijen,masivan srednje lisnat na
i
kan dugackim fluroscentno plavim pistlima sa naglasenim okruglim kalixima i gustom mrezom dvoglavih trihoma :drull:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
okt 2016.
okt 2016.#12
ne razumem kako ni jedan sid benk nije dao ime nekom strejnu dog shit (pomalo gadno ime al ajd) u omaz cheech and chong-u, naravno hibrid sa maui waui?
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
okt 2016.
okt 2016.#14
ahahahahaha, okkkkkkkkkkkkk.
6HEhDbp5-Hg
edit
aaaaaaaaaaaaaaaaaa no
Dog Shit is a sativa-dominant hybrid strain named for its aroma.
nije omaz onoj dvojici, a nema ni maui vaui :D
Rasta Man
POZNAVALAC747 REP16%
→ Ambasador
Rasta ManPOZNAVALAC
okt 2016.
okt 2016.#16
Ja bi svoju malu nazvao med. I dr~ao bi ju u staklenci meda.
Cura bi me zove medeni,a i svi ostali.
Ja bi im rekao ovaj med je medeni.
-Medeni
Felt
LEGENDA12.860 REP79%
→ Zmaj
FeltLEGENDA
okt 2016.
okt 2016.#17
"Balcan express"
50 dana flowering
Spoj hibrida nekih
GGxBruceB
30+%Thc
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
okt 2016.
okt 2016.#18
ovogodisnja domaja mi se tako svidila da sam je nazvao Omega Shenron(iz dragonballa) kad se napusis ko da si skupio sve zmajeve kugle :)
kizo123
POZNAVALAC731 REP15%
→ Ambasador
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2016.
okt 2016.#22
Ja imam jednu ideju za strejn
Totalna nakaza
Idemo zapalit totalnu nakazu.znaci nece ti je bit zao sta si je zaplio nakaza je.hahahhahaha
Grmljosaur
agrutin
kizo123
POZNAVALAC731 REP15%
→ Ambasador
kizo123POZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#23
Balkan Blues je trentno F3 ako bude sve u redu narud~be e se po
eti primati idue godine, Stipone e biti naa affiliate manager :P
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
kizo123
POZNAVALAC731 REP15%
→ Ambasador
kizo123POZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#25
Nazva bi te preko mobitela i reka bi ti da se zovea Dirigent Duva
kog Orkestra.:respect:
OnlyQ
POZNAVALAC692 REP10%
→ Ambasador
OnlyQPOZNAVALAC
dec 2016.
dec 2016.#26
Drzim fige da sve bude u redu,te da cemo mi smrtnici bit u mogucnoati do toga doc!
Peace i neka je sa srecom!
ZelenaGroznica
POZNAVALAC719 REP13%
→ Ambasador
ZelenaGroznicaPOZNAVALAC
dec 2016.
dec 2016.#27
Dajte link od tog balkan blues, ja ne mogu nikako da nadjem.
I kako to da sad odjednom postoje landrace-ovi sa nasih podneblja?
Ja sam cuo price iz prve ruke kako su se pronalazile divlje biljke u srbiji. Pomislio sam da su nasli necije biljke, ali sad mislim da ipak nisu tolko glupi.. Ili je neko namerno gajio biljke da izgledaju divlje.. Ko ce ga znati, moram malo dublje da istrazim tu temu.
Sry zbog off topica.. Jbg meni je ta prica oko strainova malo otuzna, kad pomislim koliko je landraceova unisteno..
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
dec 2016.
dec 2016.#28
divlje biljke (divljakuse) su bas to sto im i ime kaze, ostaci nekadasnje industrijske koja se gajila na ovim prostorima pre nekoliko decenija i nemaju upotrebnu vrednost, bar u smislu u kojem ih mi koristimo, u najboljem slucaju su neka f234 generacija nekog/necijeg outa koji nije sav obran, pa se seme samo od sebe "posadilo".
ovo za balkan bluz, to je mislim kizina hibridizcija koju on sprovodi.
reci ce on koje strejnove je koristio kad za to dodje vreme.
vojka
ENTUZIJASTA468 REP67%
→ Poznavalac
vojkaENTUZIJASTA
jul 2019.
jul 2019.#29
sta bi s tim Balkan Bluesom, ima li toga, jel zazivelo? :D i ja sam isto bio ubedjen, tj citao, da ovde na ovim prostorima nije bilo lendrejsova i gle sad, na ovom forumu bukvalno sve sto sam ikad pomislio, nasao sam i demanti :) inace, mala digresija, jel postoji neka literatura o lendrejsovima itd? ma bilo je po balkanu svasta, sve to s vutrom je misterija, kao ona slika onog cetnika ispred polja vuje, za koju pretpostavljam da znate
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#30
Slika je tu negdje ;):
https://www.vutra.org/threads/galerija-istorijskih-fotografija.18747/page-3
Kanabis_kid
AMBASADOR1.664 REP5%
→ Legenda
26.240 REP
king o' rats
POZNAVALAC1.032 REP48%
→ Ambasador
NomadicNixie
POZNAVALAC602 REP0%
→ Ambasador
ponočni.
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
26.240 REP
okt 2016.
1 / 43
okt 2016.
okt 2024.