LEGACY
žena trudna:)))
40 odgovora2,925 pregleda
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
triorioISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#1
eto puaio sam vutru 24 sata prije hopa cupa i ~ena ostala trudna...
kad si plodan plodan si..
pozdrav od budueg tate iz primoatena:bis:
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#6
pu pu pu daleko bilo..ccc i jedan je tu ma
ja u ti odvojit malo od rebara:icon_lol:
nek je sa sreom :sun2:
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#7
E da si reko 24 minuta pre pa ajde :)
Cestitke u svakom slucaju
42 REP84%
→ Istraživač
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jul 2009.
jul 2009.#9
Ma neka bude i na tatu,pa tata je obavio dobru ve
inu posla :)
estitam svakako!
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jul 2009.
jul 2009.#10
Cestitke majstore! Neka ti beba bude mjesavina lucida i balkana. Pa da postane preshednik :)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#11
samo mi jedno nije jasno
kako si provalio da je odma ostala trudna ? poslije 24h
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#12
pobrini se da mali dobije samo High Grade u svojoj naobrazbi :D
zelenoj X)
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#14
estitam! Da ti beba bude zdrava i nasmijana!
ipak da mi nije jasno kako si skontao da je trudna poslije 24h...kakav je test tvoja draga radila?
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
ataraxia
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
ataraxiaISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#16
a zna
ovjek, pustite ga :D
chestitam, voli malo bie i mazi ga puno, djeca od dodira rastu (al ozbiljno, ne zezam) :costumed-smiley-027
Zli_vrtlar
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#17
Ako ima takvog tatu sigurno ce biti nasmijana :D
Cestitam ;)
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
ecoAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#18
:clap::clap:..nek sve prode kak treba..i to treba:drink::joint2: proslavit..
sretno..
23 REP46%
→ Istraživač
jul 2009.
1 / 21
jul 2009.
jul 2009.