VUTRA
ForumZajednicaOfftopicžena trudna:)))
LEGACY

žena trudna:)))

40 odgovora2,925 pregleda
triorioISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#1
eto puaio sam vutru 24 sata prije hopa cupa i ~ena ostala trudna... kad si plodan plodan si.. pozdrav od budueg tate iz primoatena:bis:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jul 2009.

#2
sve najbolje, estitam :)
AFGHANISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#3
estitke
LucidDreamAMBASADOR

jul 2009.

#4
Da ti se rodi jedan zdrav i zelen Lucid :)) Cestitam !
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jul 2009.

#5
cestitam od srca

jul 2009.

#6
pu pu pu daleko bilo..ccc i jedan je tu ma ja u ti odvojit malo od rebara:icon_lol: nek je sa sreom :sun2:
MeskalitoLEGENDA

jul 2009.

#7
E da si reko 24 minuta pre pa ajde :) Cestitke u svakom slucaju

jul 2009.

#8
Ma vutra za pronatalitetnu politiku :D. Neka bude zdravo i na mamu :D

jul 2009.

#9
Ma neka bude i na tatu,pa tata je obavio dobru ve inu posla :) estitam svakako!

jul 2009.

#10
Cestitke majstore! Neka ti beba bude mjesavina lucida i balkana. Pa da postane preshednik :)

jul 2009.

#11
samo mi jedno nije jasno kako si provalio da je odma ostala trudna ? poslije 24h
Yami_RazielAMBASADOR

jul 2009.

#12
pobrini se da mali dobije samo High Grade u svojoj naobrazbi :D zelenoj X)
skoro_normalnaENTUZIJASTA

jul 2009.

#13
haha..ma daj ne zajeb***..ccc
#34POZNAVALAC

jul 2009.

#14
estitam! Da ti beba bude zdrava i nasmijana! ipak da mi nije jasno kako si skontao da je trudna poslije 24h...kakav je test tvoja draga radila?
BugiPOZNAVALAC

jul 2009.

#15
odakle vam to da je 24 nakon skuzio?? uopce to nije rekao.
ataraxiaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#16
a zna ovjek, pustite ga :D chestitam, voli malo bie i mazi ga puno, djeca od dodira rastu (al ozbiljno, ne zezam) :costumed-smiley-027
Zli_vrtlarISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#17
Ako ima takvog tatu sigurno ce biti nasmijana :D Cestitam ;)
ecoAMBASADOR

jul 2009.

#18
:clap::clap:..nek sve prode kak treba..i to treba:drink::joint2: proslavit.. sretno..

jul 2009.

#19
nadam se da se veselia pubertetu ^^
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#20
Neka trudnoca prodje ok ,joj sto zene znaju biti naporne tih 9 meseci. sad joj ne daj granje ni za zivu glavu. zelim bebcu puno srece i zdravlja. poz
triorioISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#21
sve u redu:)))) jasno ~ena nepuai dok je trudna..ja da:)) sve 5....ve je mjesec ipo trudna i sve ok.. budui tata tj ja lijepo puaim vikendom i vje~bam..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se