VUTRA
ForumZajednicaOfftopicpa pa paranoja
LEGACY

pa pa paranoja

26 odgovora1,373 pregleda

maj 2013.

#1
Drugari imam jedan problemmm.. Kad god se svarim sa ekipom.. mnogo se lose osecam, znaci totalna paranoja tripujem se stalno da me zagledaju sto mi totalno pokvari trip. Ne mogu da se opustim znaci stalno razmisljam o nekim nebuloznim stvarima i kad pokusam da skrenem misli sa toga, jednostvarno ne mogu.. Desava se nekad da se opustim skroz i to je pravo uzivanje .. sve mi je smesno znaci pravi raj !! Pritom imam te zelene oci koje kad se navarim izgledaju strasno :D Znaci toliko puknu da ja stvarno nemam reci. Sta da radim da se resim te paranoje..??? Znam i sam da nisam jedini kome se ovo desava ali bih stvarno hteo da se resim toga i da uzivammm :smoke18:

maj 2013.

#2
ne da nisi jedini nego si pedeseti u ovoj godini :) gledaj da ti se cesce desava ovo: vidis da mozes, znaci furaj u tom smeru ili nemoj paliti... probaj uzeti manju kolicinu... sam moras pronaci sta ti odgovara

maj 2013.

#3
Moracu druze... Ali kad ti kazem kao da ne mogu da kontrolisem to, znaci pravi cirkus u glavi ...Od sad cu cim spusimo da me bole .... za sve :) Prava prica.. :P
artisticLEGENDA

maj 2013.

#4
Kupi visine za oci i jbg, opusti se, i mene nekad zna svasta padat na pamet i paranoiram...samo opusteno ;)

maj 2013.

#5
Nevjerovatno koliko Vizine i sl.gluposti vrate samopouzdanje u takvim situacijama....imam jednog starog dimnjacara koji vec 25 godina misli da ga mi ismijavamo cim povuce dva dima,bezveze...mi to stvarno radimo i sto je najgore neodbija pljugu a svakim dimom je sve bolji i bolji....http://www.youtube.com/watch?v=iIFQUBQuq_E
loopAMBASADOR

maj 2013.

#6
jedna od standardnih zabluda je da te pusenje trave cini srecnim. ako si bio ubedacen pre toga,moze se desiti samo da ti intenzivira taj osecaj. i kraj price. sredi prvo zivot (i sebe),razmisljaj pozitivno,i sve bude kul.
rKj420ZMAJ

maj 2013.

#7
Nije zabluda, thc pospesuje lucenje hormona srece (serotonina),takodje sex i klopa isto podsticu lucenje ovog hormona :) pa kombinujte sva tri :) ja idem redosledom vuja,klopa pola cuke odmor,sex :) Pa ne cepa on eksere i slajbu(eside ili lsd) ne znam kako vi zovete pa da mu pojacava trenutni osecaj nekoliko puta... Ovo sto se njemu desava je bed trip i desava se pocetnicima koji ne znaju da se opuste i uzivaju i puste da ih vuja "vozi" :) pa neces umreti od par dzokova,nemoj se tripujes i bice sve ok,samo udji u spiku sa ortacima i laganica :) p.s. neam nameru nikog da uvredim samo iznosim svoje misljenje bazirano na dugoj upotrebi ove supstance :)
loopAMBASADOR

maj 2013.

#8
Bogme,ja ako sam smoren ili depresivan,ne ucini me srecnim uvek...mada 1000 ljudi -1000 cudi a da konzumiram dugo,vala,ako 16 god. nije dugo...

maj 2013.

#9
Mada postoji mogunost da je ovim drugima to trip da ti se smiju....jedva ekaju da zapale s tobom da te mogu ismijavati Nezgodna situacija,no to pokazuje ako je tako, koliko su uskoumne osobe koje to rade...
pocetnickiLEGENDA

maj 2013.

#10
Sasvim normalna pojava. Da imas non stop 100% sativu nebi bilo toga. Ovako i ja nazalost imam tako neke paranoje, zamisli kako je meni? Zapalim i nemogu da se opustim jer mi je microgrow u sobi. Dobro, radim pa me to jedino izvlaci. :) Ali bolje nekad da si malo isparanoiziran nego da opletes dok opusteno varis. Shvacas sta sam htio reci :) Sve vise razmisljam da posjecem jednu od 2 biljke i stavim auto purple 65%sativa. Ili sada kad razmisljam bolje da sam uzeo auto lemon haze ili auto white widow od royal queen seeds. To je ono sto ti fali, polet, fokusiranost, bezbriznost a daje sativa. Reci slobodno fali mi da budem opusten i bezbrizan kao dok sam bio mali ;) Zato je najbolje kad bi imali pristup i birali sto zelimo. Barem danas medicinskih sorti ima. Gradovi na jadranu odumiru, a mi jos cekamo s kofi sopovima i ostalime sto nas ceka... pa mogli smo vec stajati kao drzava rame uz rame, ali ne mi cemo jos cekati da umru otoci skroz... pa pola europe bi bilo na jadranu da je nas premijer pametan. Spanjolska s Ibizom bi bila mala beba za nas da dekriminaliziramo lake droge u potpunosti.
SkyHighatristPOZNAVALAC

maj 2013.

#11
Word.

maj 2013.

#12
Sative i jesu mindefuckeri......i sto je Loop napisao ako ti nisu slozene kockice u glavi a i u zivotu..onda ganja moze imati nezeljen efekt..i manje je bitno sta duvas:)Ali da Sative znaju napraviti lom u glavi,znaju.Sa godinama naucis hendlati pa ti postane svejedno dali te tko gleda u cudu ili si u trgovini rekao date mi kilu mlijeka i litru kruha.Jbg nemozemo svi biti kirurzi ili veterinari a svi mozemo imati vozacku ili duvati ganju.Nije ganja za svakoga;)
11111987ISTRAŽIVAČ

maj 2013.

#13
Ljudi ja kad se napusim s kim god bilo,osjecam se nelagodno a u slucaju da je neka cura,prijateljica sa nama postajem seksualno uznemiren pomalo napasan,dali je to premalo seksa ili sta?? Pomoc!! -.-

maj 2013.

#14
pa, ako je manje od jednom godisnje, onda je za zabrinuti se ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se