LEGACY
500 clanova
20 odgovora2,732 pregleda
paramecium
ENTUZIJASTA341 REP35%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
okt 2005.
okt 2005.#5
sledeci je 500-ti!!!
UNKNOWN :)
mada ovaj i4vacfr ima ID 500 ali to je zato sto numeracija pocinje od broja 2 (genjo ima 2, ja 3, ...)
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
okt 2005.
okt 2005.#6
Da da noga u bulju,sta je cekao do sad. ::histerija
A ako prezivi "inicijaciju" onda moze i dzokavac.Mada mi se svidja i ideja sa koza: (kako je ovo dobar smajli,neverovatno)
Predlazem da glasamo grop:
U medjuvremenu idem malo da 0039
p.s. gde da nabavimo jos smajlija
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2005.
okt 2005.#10
Dodao nove smajlije i dodao Izotopove takodje.
Sad cu da ismajliram 500-tog clana. Klikni ovdje da posaljes privatnu poruku jubilarnom clanu zvanom Poljoprivrednici (ustvari pretpostavljam da je vise jubilarnih osoba ili jedna osoba sa razlicitim licnostima koje su sve poljoprivrednici).
Ustvari klikni klikni OVDJE
okt 2005.
1 / 11
okt 2005.
okt 2005.