VUTRA
ForumZajednicaOfftopic500 clanova
LEGACY

500 clanova

20 odgovora2,732 pregleda
iz0t0pENTUZIJASTA

okt 2005.

#1
evo jos malo pa ce jubilarni 500ti clan? kako ga treba nagraditi? da ga nagradimo sa dobrom buksnom il sa nogom u dupe jer nije dosao ranije :D
parameciumENTUZIJASTA

okt 2005.

#2
Ja sam za buksnu. ne bi da prljam cipelu...
dzontraISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#3
buksna uvek

okt 2005.

#4
Da ga spamiramo privatnim porukama? koza: Pa onda 0117 Hehe

okt 2005.

#5
sledeci je 500-ti!!! UNKNOWN :) mada ovaj i4vacfr ima ID 500 ali to je zato sto numeracija pocinje od broja 2 (genjo ima 2, ja 3, ...)
GreenManAMBASADOR

okt 2005.

#6
Da da noga u bulju,sta je cekao do sad. ::histerija A ako prezivi "inicijaciju" onda moze i dzokavac.Mada mi se svidja i ideja sa koza: (kako je ovo dobar smajli,neverovatno) Predlazem da glasamo grop: U medjuvremenu idem malo da 0039 p.s. gde da nabavimo jos smajlija
xarabasENTUZIJASTA

okt 2005.

#7
E to ce da bude oficijelni smajli ovog sajta.
iz0t0pENTUZIJASTA

okt 2005.

#8
i ko je 500? vidim milena je 501... nek se taj 500 javi ovde ~)
iz0t0pENTUZIJASTA

okt 2005.

#9
PoLjOpRiVrEdNiCi nek se jave ovde... da ih preslusam sta znaju.. ~) ipak je poljoprivreda moja struka! :D ~)

okt 2005.

#10
Dodao nove smajlije i dodao Izotopove takodje. Sad cu da ismajliram 500-tog clana. Klikni ovdje da posaljes privatnu poruku jubilarnom clanu zvanom Poljoprivrednici (ustvari pretpostavljam da je vise jubilarnih osoba ili jedna osoba sa razlicitim licnostima koje su sve poljoprivrednici). Ustvari klikni klikni OVDJE
dakiiISTRAŽIVAČ

okt 2005.

#11
smajlijiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) ::balonja 0023 0110 fvie: 0118 kanta:: ::sucks :::kisha ::govnoo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se