VUTRA
ForumZajednicaOfftopicJedi, Pi, Veseli se...
LEGACY

Jedi, Pi, Veseli se...

24 odgovora1,664 pregleda
LedoENTUZIJASTA

jun 2008.

#1
Ove jedne teme di bi mogli ostavljat slike s domjenaka, zabava, rostiljada gdje ste bili... Cisto da kad ogladnimo imamo di oci odmarat:-) Evo jedne moje, s seoske bikijade u jednom dalmatinskom selu krajem petog mjeseca...
LedoENTUZIJASTA

jun 2008.

#2
Pa jel ovdje niko neide po nekim vaaarima:-) Evo jos jedne slike sa sajma u Sloveniji, peku se pilii... Ovdje ih ima vise nego Slovenaca:)
bongashLEGENDA

jul 2008.

#3
U jbte, koja maainerija ... Oprezno sa prozivanjem Janeza, da se opet ne bi bunili oko naaeg ulaska u EU.
loobiENTUZIJASTA

jul 2008.

#4
ajme majko kakav ljuti stroj!!!

jul 2008.

#5
mmmmm bas sam gladan cim vidim janjce da se vrteeeeeeeee
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#6
Poato se ne ide na DOF idemo danas kuvat grah u aumarak i ilat
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#7
Ocekujemo slike samane... :)
doomerLEGENDA

jul 2008.

#8
pojest popit popusit povuc poebat
LucidDreamAMBASADOR

jul 2008.

#9
povuc ???
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#10
haha...pa da...i ubost se...sve... :P
Ramona_RedENTUZIJASTA

jul 2008.

#11
pae: povu granu pa se ubost na dra u :icon_lol:
bongashLEGENDA

jul 2008.

#12
doomer ... stari chemical brother.
choki123POZNAVALAC

jul 2008.

#13
Chemical brother :hehe:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se