LEGACY
Koliko vam je dosta za jednogodišnju konzumaciju?
56 odgovora3,268 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
koliko pusite, tj. koliko bi vam bilo dovoljno vutre za cijelu godinu?
u gramima ili nekoj drugoj jedinici koja vam sluzi za mjerenje "kolicine vutre" :D
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#2
a sve ovisi koliko pusis dnevno
sta ja znam meni bi mozda godisnje trebalo 3gr x 365 dana = 1095 gr ili ti malo vise od kila :D
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#3
Kako mrzim teme o brojevima a nisu nutrients. Ja jednu na dan pa ra
unajte. Stavim svejedno za troje. Kad je viae od troje odbijam puaiti:sick:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#6
Pa tako kilu ipo do dvije.
Treba ra
unati na to da se rade i nekakvi kola
i, pa da je tu neka svadba, tulumi i tako pa da treba ponekad nahraniti viae usta :icon_lol:
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#7
1 kg godianje?!?! cca 3 g dnevno. cca 5 cigara na dan. 1825 cigara godianje. puaia 20 godina, to je 36 500 komada:)))) iliti 21,36 kile wutre!!!
wooow:))
max kilo per godina..
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#10
Ja se moram slo~it sa Bob Marleyem, nema mi druge, jer ako bob nije u pravu onda kvragu sve.:vb_kez:
A bilo bi fino par kila za ulje iskoristit, pa par kila u prehrani i imat za baklju svaki dan.
E to bi bilo fino
rockerboy
AMBASADOR2.329 REP24%
→ Legenda
rockerboyAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#12
oko 8 kila, da sam na pustom otoku i sve ato trebam raditi je okapati vrt i pasti ovce :) (racunao sam jednom)
a ovako mislim da bi bila kila dost i da se pocasti fino i da se ima dosta za pusit :)
48 REP96%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#13
Kila i pol maximalno 2 bi bilo dovoljno i za kuharske eskapade i za po
astit i za sve. Ustvari, kad sam zadnji put imao 50 g trajalo je 5 dana tak da mo~da i ne...
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#14
To
no ovo :thumb:
Dok se ima onda nema frke, lako e se potroaiti :sun2:
A kad nemaa niata onda se mo~ea j*bat. :drink:
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
HighBadgerPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#15
Kad ima, ima...kad nema...jbg xD Koliko god da ima ne zalim se :D Mada, vutre nikad dosta (:
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#16
teako je to re,jer da imam 5kg siguran sam da bi ih popuaio,bez zajebancije,zna se kak ide,kad se ima,ima se!
GreenGO
POZNAVALAC1.008 REP45%
→ Ambasador
GreenGOPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#17
mislim da je pola kile sasvim dosta, ali kad se ima ima se :D
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
GreenGO
POZNAVALAC1.008 REP45%
→ Ambasador
GreenGOPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#19
najmanje godisnje 365 ako svaki dan 1 gram popusim, ali znam da nece bit jedan :)
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
SimasZgAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#20
2,5 grama dnevno= kila i 200g, jer za blagdane bi se viae poduvalo...
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
44 REP88%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#22
tri kile bi bila prav mira kilo za me,kilo za po
astit i kilo za troakove haha
Kenny Dalglish
LEGENDA8.184 REP32%
→ Zmaj
Kenny DalglishLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#23
A jeste svi skromni, jel tko tu radi atogod :hehe:
Puaim 15-tak godina, u vojsci i studentskim danima baa se ubijalo svakodnevno no zadnjih par godina recimo troaim 100-200 grama godianje uvrh glave ( zajedno s voljenom). Ima po par mjeseci da ne zapalim ali zato kad prvi put zapalim nakon du~eg vremena do~ivljaj je uvijek "kao prvi put"
Recimo gram po danu bi bilo sasvim OK, stim da se nekad popuai viae ( godianji, stresna razdoblja..) a nekad niata (viaetjedne pauze). Jer organizam se brzo navikne na pojedinu sortu ( bar moj) tako da trebaju vee koli
ine a u
inak je slabiji. Ali s tjednim pauzama do~ivljaj je uvijek jedinstven :leafblunt:
Aidmints
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
AidmintsISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#24
Pa da, niste ra
unali pauze.. Nemogue da vi puaite svi toliko godina za redom. Bilo bi ljepo recimo jedan mjesec pusit za redom, napravit pauzu od tjedan dana i onda normalno nastavit. Jos 190 gr za tulume i sl i tu je kila godianje.. Jebiga, kad gledaa ovako mislia da nemo~ea s manje.. A ja zapravo ne popusim ni 200 grama (ako gledaa na tu foru da ako nekog pocastis s jointom i onda dijelis postotak svakog jointa, bar meni nebi ispalo ni 200 grama). Da bar ima neki test urina ili nesto koji precizno mjeri kolko sam popusio grama u ~ivotu..
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#25
Meni 150g trajalo dva mjeseca i to sam pazio kolko duvkam..... Zna
i 300 g za
etr mj.....600 za 8 mj......
Treba mi oko kg. xD
irie!
boz :sun2:
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#27
mislim da je cca 20-30 g dosta za mjesec dana. tako da pol kile bi bilo
isto ok za godinu, uz pretpostavku da je neato dobro i normalno
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#28
ja sam prosle godine imao 6kg i 360g :) verujte ako ubacite neku zurku, pocastite drugare nekad nekad se zamenite sa nekim za neku drugu sorticu zbog promene fazona, i sve to.. ni jedna kolicina sveta vam ne bi bila dovoljna :D
kada imam neku vecu kolicinu obavezno bataljujem pljuge i kad mi se pusi cigareta ja zapalim dzok :D ;)
killing^spree
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
killing^spreeISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#29
kilo bi bilo odlicno za godinu dana, al se moramo svi sloziti da sto vise imas to vise pusis (makar ja) tako da, ne bi mogao da garantujem, da mi sad neko pokloni kilogram da bi mi to bilo dovoljno za godinu dana ( najvjerovatnije bi se kroz 6 mjeseci obratio istom tipu za jos jedno kilo :))) ) :D
maj 2011.
1 / 29
maj 2011.
maj 2011.