VUTRA
ForumZajednicaOfftopicLjudi...
LEGACY

Ljudi...

12 odgovora1,356 pregleda

feb 2009.

#1
http://www.youtube.com/watch?v=txqiwrbYGrs Mali je ubijen ko na tripu, a ljudi se smiju. Nemozes vjerovat kakvih kretena ima, a to daje ZUBAR, jebeni ZUBAR. A ljudi daju jos komantare tipa 'nema veze on je zubar' ili ''Relax, you are taking this way to seriously. Real drugs have nothing to do with this. The fact that the kid had a tooth removed and was put on some sort of sedative is completely legal. It's funny to see anyone react to this sort of thing so just lighten up.'' Do koje granice seze ljudski kretenizam?

feb 2009.

#2
Pa da si pitao malog sto bi radije da umre od bola ili da se osjeca cudno...ja znam sto bi ja izabrao :-)
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2009.

#3
Pa smijeano je Vjerojatno je fizi ka ateta zanemariva u usporedbi s boli da koju bi osjetio da nije koriatena anestezija isto sumnjam u neke atetne psihi ke posljedice (nisam upuen ali eto nagaam) Tak da ne vidim u emu bi bio problem `to se ti e toga jel droga ili nije droga to je totalno nebitno eto moje "skromno" mialjenje
DžidžadžojacPOZNAVALAC

feb 2009.

#4
Azzareus stvarno ne vidim ata si se toliko primio. Dobio je neki anestetik, koji eto pored glavnog dejstva ima i to sporedno, pa je i smeano videti reakcije deteta na tako neato. Nee ga sigurno ubiti, niti e usloviti da se puca u venu kroz deset godina, opusti se.
RedShAMBASADOR

feb 2009.

#5
ovaj video sam okacila prije neki dan pod jutjub must see...ne znam sta se sada ljudi cude. bolje da je pod anestezijom nego da mu vade zub na zivo???! kaze dobro genjo... brisi ovu temu :lock:nepotrebno....

feb 2009.

#6
Problem je sto ovo nije anestetik nego jebeni ketamin, jedan od jacih halucinogena/disocijativa. To se ne daje djeci, a cudim se da niko nije povukao parelelu sa faking bed tripom, mali je slomljen. @Genjo, mali bi preferirao i heroin umjesto boli, to ne znaci da ces mu dat omg. Ima drugih normalnih anestetika... Mislim da neko ide okolo i daje djeci tripove... to je vama ok??

feb 2009.

#7
hahahha:D Znate ata je joa najbolje u svemu?:D ata je mali ovo izbrijo "odraslije" nego ata bi to neki mulci izbrijali:D ina e, ne vidim uope nikakve bed tripove ili da se lima lomi...dobro se dr~i, iako mu je sve " udno"...to je ak totalno zanimljiva stvar:)) a i kad pogledamo, bilo kad da se ta gudrovina uzme u ~ivotu, uvijek budu sli ne reakcije po pitanju percepcije...jedino nam svijest evoluira pa lakae i bolje vodimo rad di mi to ~elimo (fokus) :) Meni ovo ak baa simpa filmi:) psychonaut junior...go boy, go! :P

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se