LEGACY
Srecna Nova godina!
38 odgovora2,695 pregleda
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jan 2007.
jan 2007.#1
Ovaj... ne vidim da ima sli
na tema (mo~da i ima ali sam ja prso :D), pa da ne bi
estitali po ostalim temama - ovde emo:
SRENA VAM SVIMA NOVA GODINA I JO` PUNO VUTRE DA POPU`IMO ZAJEDNO!
:dj_zhurka: :cmok: :banana_rasta: :rasta: :talas: :banana_sex_dance: :ok: :hail: :leaf_blunt: :dready_banana: :bong: :cool_smoking: :maryjane: :spliff: :afroman: :watch_plant: :talas:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#2
NEK NAM DOBRO RODI }I}A i }ENA he he eh he
no need to mention names, right Inq?
iffkica
ENTUZIJASTA312 REP28%
→ Poznavalac
iffkicaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#3
sretna....sretna....sretna vam nova godina!!!!i još puno takvih.... :party: :loche: :bong: :talas: :leaf_blunt: :respekt:
p.s.trebala sam ostat doma jer sam ostala za Božiæ bez lipe a onda oko 19h naveèer stiže poziv od frendice:daj doði tu neki sound system æe svirat ponesi bubanj imamo zveèke i frulice....i tako cjelu noæ pièio raggae,bubnjevi dim i domaæa rakija...nema šta
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#4
Heeheheheheeeee....
A ja se baš pitao tko æe otvorit prvi post za èestitke! :lol: :lol: :lol: :lol:
I malo si zakasnio što se tièe ostalih tema :D neke su veæ "zaražene"!!! :lol: :lol: :lol:
Ma sretna vam nova ljudi...sve kaj želite nek Vam se i ostvari.... :talas: :talas: :talas: :jashe_konja: :jashe_konja: :jashe_konja: :respekt:
:rasta: :spliff:
Lemme hear your funky guitar
yo reggae
hear the piano, stick it to me...
Funky Kingston, is what I've got for you
oh yeah
Funky Kingston, yeah is what I've got for you
Funky Kingston
oh yea!!!!!!!!!!!
PEACE1 :ok:
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
VanzemaljacAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#9
Sretna nova svima
puno sreæe zdravlja
i dobroga dima! :leaf_blunt:
:band: :mrdam_guzom:
|{ 1 T @
ENTUZIJASTA229 REP7%
→ Poznavalac
|{ 1 T @ENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#10
potpisujem se lijepim zeljama i da vam svima bude jos vise ljubavi i trawe u Novoj!
happy grow!!! 8)
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#11
SRECNA VAM NOVA i od mene posle 19 sati spavanja :? :shock: uh dusu sam odmorio :P
BossGrow
ENTUZIJASTA321 REP30%
→ Poznavalac
BossGrowENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#12
auuuu godine kako pocela, slomio auto, pao sa dimom, ali zato biljcice raaastu :joint:
sve najbolje cijeloj VUTRA organizaciji
2finga
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
5 REP10%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#15
E sretna vam nova godina od kureta evo sada sam dosao na site posle dugo vremena... Upravo sam se navario pa da vidim sta ima hahahahahaha
H 4 P P Y N 3 W Y 3 4 R ! ! ! !
:talas: :dj_zhurka:
Bila je ludnica dva dana smo rokali !!!!
nobody
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
imported_cannebosanac
ISTRAŽIVAČ135 REP57%
→ Entuzijasta
imported_cannebosanacISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#17
Evo i ja da se pridružim èestikama , jest da kasnim ali jebiga nisam ovo ni vidio , a i bio sam dosta zauzet do prije par dana . Ako ništa nisam zakasnio na pravoslavnu novu godinu :D .
SRETNA VAM NOVA GODINA SVIMA NA VUTRA.ORG :talas: :band: PUNO PUNOMASNE GANjE I HAŠIŠA I SJEMENA ALI U ZEMLJI A BOGAMI I :dolar: VAM ŽELIM :leaf_blunt:
P.S. Avrame kako si toliko ovih smajlija ubacio meni veæinom kaže da poruka sadrži previše njih pa moram izbacit par komada? To preko štele ili...? :wink:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jan 2007.
jan 2007.#18
http://www.manjekenj.com/rub/bilosta/cestitika07/cestitka07.swf
p.s. Ja mogu ata hou, ja sam admin ovde.. aalim se, nemam pojma ata je u pitanju :D
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
feb 2007.
feb 2007.#19
Poato me nije dugggooooo bilo na forumu i poato nikada nije prekasno da se ljudima za~eli dobro - NEKA VAM JE SVIMA KVALITETNA 2007. GODINA!!! :)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
jan 2007.
1 / 20
jan 2007.
feb 2007.