VUTRA
ForumZajednicaOfftopicKoliko imate iskustva?
LEGACY

Koliko imate iskustva?

26 odgovora1,902 pregleda
EaglePOZNAVALAC

sep 2016.

#1
Pitanje za growere, mo~e indoor i outdoor, koliko iskustva imate iza sebe.
L0oDZMAJ

sep 2016.

#2
Sta je ovo jbt :razvaljen::
EaglePOZNAVALAC

sep 2016.

#3
sve i svaata a :razvaljen:: jest :)

sep 2016.

#4
jbg. od 1986. ovo leto mi dodje mali jubilej :)

sep 2016.

#5
Celu deceniju ispred mene! :respect:

sep 2016.

#6
Kopam rupe od '88.:D :rasta:
amrildoooLEGENDA

sep 2016.

#7
2011 prvi grow, 14 random 14 zenki , pocetnicka sreca :)
deraxorLEGENDA

sep 2016.

#8
uhh jedan, out jedva nekako, sad drugi indoor isto muke

sep 2016.

#9
od 2010. sam odlu an da imam svoj dim, od te godine imam svake godine nekoliko indora i svake po jedan do 2 out sajta, jednom sam imao 3 iz neke paranoje no onda sam malo smanjio strasti... prve dvije god. je meni do neba bilo bilo-ato da dobim, prvu sam htio oti na centar grada i zapalit 10 luli i podjelit, normalno nisam... no u prve dvije god je to bilo kanta a ne dim, uvjek trguckam, pa topam pa svijam, pa gledam kud e ona nakon toga, ko mujo, bezobzira na itanje trebalo mi je 2 god. da ju skontam kako mala brije.... nakon toga nisam imao niti jedno razo aranje do sad, herm ili mu~jaka... za pljesanj mi je du~e trebalo da ju skontam no za nju zaista morate biti prisutni, tjedan dana od obilaska do obilaska je previae, i tu se gubi na tone hedovine....normalno nemo~emo svi sad to poativati, mo~da ak nitko.... u nekoliko sam slu ajeva pomagao bolesnima, prvo u nekom objaanjenju ato je cannabis, pa od razbijanja krivo zadojenog razmialjanja o "drogi" cannabis, pa do usporedbe sa psihodelicima, pa pozcioniranja alkohola u psihodlk. u estim i veim koliinama, pa onda zbir 20-o godianjieg konzum. alkohola i ~i~e za tzv. haaiaare pa da neduljim... uglavnom sam gdje god su me zvali uspio ljudima pojasniti sve i dovesti ih do situacije da sami sve rade, jedini sajt koji sam preporu ao za edukaciju je naa, nikad nikom nisam rekao tko sam na forumu pa ni neznam tko su moji jel...:) iako su svi bili zainteresirani za med. uzgoj, ljeenje i sl., nitko nije doveo sebe u poziciju da zaista sebi napravi lijek, to je moje mialjenje jer sam vidio neke rezultate... no i to mislim da ide s godinama.... puno sam ljudi spojio sa jednim, rekao bih poluaamanom, koji je gadno orjentiran na sve ato priroda daje pa tako i naau biljku, imao je straano kvalitetno ulje i bilo je za udo bo~je i najjeftinije u hrvatskoj...sad ~ivi na istoku sa familijom, nije viae ni sam mogao ~ivjeti meu nama ka~e, to je postalo pre~estoko za njega i promjenio ovjek okolinu... nakon ato je on odselio nisam viae nikoga u hr naaao da se bavio proizvodnjom ulja na toj razini.... ovijeku sam dovodio pacjente doma, on im je tuma io poslje mene joa jednom sve puno detaljnije, davao im upute o jelu, postu, na inu konz. i mjerama, lik je bio konstantno raspolaganju na mob. za te pacjente, mail..... neke je posje ivao radi teakih stanja i nepokretljivosti... zaista mislim da smo kao druatvo puno izgubili kad je on odselio, jer na svoje se o i uvjeravam esto kako je ulje dostupno sada svima, ali to nije nikakvo med. ulje nego obi no... u zadnje dvije godine me nitko skoro viae niata nepita, tko god spominje neato ja samo autim i sluaam kako sve imaju, uglavnom dosta banaliziraju stvar i tako....jedini s kim pri am o nekom ponaaanju biljaka tokom cijele godine je stari i stara, imamo vrt i p ela dosta, pa i sami od sebe ujutro prvo sjedimo na kavi skupa i trabunjamo o fazi u kojoj se nalazimo, 2-3 puta dnevno imamo uvid u istu prirodu i njeno ponaaanje jer smo na p elinjaku, i tako vrtimo to u krug... nekako mi je ak i najmilije ato mogu sa svojima trabunjat o svemu, puno sam stvari nau io baa uz p ele, jako puno...imam i svoju proizvodnju matica svake godine, kojekakve pizdarije svake godine izmialjamo, tako da kroz sve to se i naaa mala biljka vu e...skroz druga ije gledam danas na nju nego ikad prije, idu mi na ~ivce ljudi koji zapale nekad i moraju se sakrit,ili kad zapale po nu brijat, paranoja, pazi ovo...bio sam i ja nekad takav no sad sam thc konstanta kako bi rekao...sad jel to iskustvo ili sam se pretvorio u biljku, hebe mi se... Jako sam razo aran na inom ponaaanja veine ljudi prema prirodi, dr~ave i njenih inst. takoer, u jednoj dekadi sam fakti ki pro~ivio nove na ine pomora i adaptirao se na sasvim novi na in odnosa prema p eli i prirodi jer je to trenutno jedini na in. najmanje od svega imam iskustva u napumpanim velikim hedovima na malim biljkama, nemam baa iskustva sa sortnim biljkama....:smoke::smoke::smoke:
BladerZMAJ

sep 2016.

#10
Negdi 2009 pocetak... destetak indoor growova, a esto sam bio i savjetnik za isto toliko outdorova. Normalno, znanje vu em sa foruma ;)... a od malih nogu sam prostudiravao svu vutru koja se nabavljala i gledao na internetu strainove. Dok drugi su mislili da je normalno da je paket pun mljevenog i sjemenki ja sam sanjao o bijelim vrhovima :smoke:...

sep 2016.

#11
dva ipo po PS i nekoliko neozbiljnih, sve out. dva su mi ostal u secanju, kad mi je otac preko zene porucio da mi kaze da mi je ono gotovo, i jedna biljka kod bivse taste u bastici koja je vise nego dobro napredovala dok se nismo nesto pokacili :D
SquerlzLEGENDA

sep 2016.

#12
Jedan i po sad planiram jos 3 growa ove jesen/zima/prolece sezone sa malo boljim uslovima (box,ventilacija,hesi) da nabacim dovoljno teglica do sledece godine :)

sep 2016.

#13
od 2011. 4 terasa growa,proljetos 2 indoor pokusaja.prvo bio djecak,druga zavrsila opet na terasi sto dodje ukupno 5. terasa igrarija:) vazda nepoznate sjemenke i nikad neke zimnice nije bilo,ali uvijek mnogo zdovoljstva i radosti uzgajanja. provalio sam da mi od svega najvise prija samo prisustvo biljke u mojoj blizini.:watch::ljubav:

sep 2016.

#14
Prvi indoor ove godine, drugi u toku. :) Out, nekad od 2011-2012, Mladjan momak :D
napalmLEGENDA

sep 2016.

#15
Krajem 90-te i početkom 2000 imao par pokušaja, čak sam bio i napravio box za 20 biljčica 1×1×0,5m i tri obične žarulje (žarne niti) ali sam zaboravio na njih po par dana i otišlo u qurac... samo je onda bila stvar jedino što sam znao o vutri je da je dobro smotam :rasta::joint2::let: Od onda pauza do prošle godine (eksperimenti :bocni:: na "terasa grow-u") Službeno neka bude 2016 prvi indor ;) :gled:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se